Різдвяний вінок 2020-2021


Однією з головних прикмет наближення свята Різдва є прикраса будинку пухнастими ялинковими вінками. Традиція прикрашати будинок кругом з гілок ялини зі свічками поступово потрапила до нас з деяких країн Заходу, де завжди широко святкувалося і шанувалося Різдво Христове. Така красива ідея декору будинку настільки припала до душі іншим християнам, що поширилася по світу і міцно прижилася. У сучасному світі Різдво перетворилося з релігійного в красивий сімейне свято, правила якого вже не такі суворі.


Зміст:


Традиційний різдвяний вінок є ошатно прикрашене коло з ялинових гілок і 4 свічок, які закріплені на ньому в вертикальному положенні. Вінок символізує невгасиме життя, життєву силу знаменує зелений колір хвої, а запалені свічки означають божественне сяйво, що висвітлює світ в день Різдва.


Нинішні вінки цілком можуть бути без свічок, прикрашені ялинковим декором, стрічками, намистинками і шишками - для їх оздоблення практично немає суворих правил і вимог. Якщо спиратися на свою фантазію і настрій, то декор може бути різним, починаючи від дарів природи і закінчуючи яскравими в'язаними помпонами.Як зробити різдвяний вінок своїми руками


Зробити цю композицію зовсім нескладно - матеріалом для виготовлення вінка може служити багато предметів і речей, до яких найбільше лежить душа. А якщо важко зупинитися на одному варіанті різдвяного вінка, то чому б не зробити кілька різних композицій: один - для будинку, інший - для дарування друзям і батькам, ще кілька - для дачі та офісу.


Одним з найпростіших і звичних варіантів святкового вінка, зробленого своїми руками, є така прикраса - хвойні гілки стягуються атласними стрічками і декоруються золотистими і срібними новорічними кульками. Нічого зайвого, робиться просто і швидко, але виглядає дуже красиво і нарядно.


Якщо вам здається, що такий вінок виглядає дещо нудним, то кульки краще брати різних кольорів і розмірів. Кульки можна купити набором, а можна пошукати варіанти з уже наявних в домашніх запасах.Чи має значення колір вінка


Відтінок будь-яких прикрас завжди впливають на настрій людини. Для зими найкраще підходять холодні тони, наприклад, блакитний, білий або сріблястий. Можна використовувати їх при виготовленні домашнього різдвяного вінка - це класичний безпрограшний варіант. Наприклад, відмінна класична композиція - вінок з гілочок блакитної сосни, сріблясті кульки, білі стрічки. Доповнити такий вінок допоможе розпорошення над голками білого штучного снігу.Оригінальні ідеї вінка до Різдва


Головний посил, який несе креатив і оригінальність - це поєднання в різдвяному вінку різних фактур, стилів і всіх відтінків зеленого кольору. Святкова композиція необов'язково повинна грунтуватися на живих ялинкових гілках. Їх можна замінити гілочками штучних ялинок, зеленими лапами туї, самшиту або інших вічнозелених рослин.


А як вам ідея зробити святковий вінок зі шматочків різнокольорових стрічок. Як робити різдвяний вінок зі стрічок зрозуміють навіть діти. Основа вінка прикрашається безліччю різних бантиків, трояндочок і сердечок, також можна просто розвісити стрічки за зразком українського головного вінка.


Любите солодке і смачне? Можна спробувати зробити композицію з улюблених кондитерських виробів. Підійде печиво, мармелад, красивий зефір, шоколадні цукерки в яскравих обгортках, льодяники у вигляді кульок і смугастих паличок. Такий чудовий зимовий ансамбль обов'язково зацікавить не тільки дорослих, а й дітей.


Виготовлення багатьох святкових вінків вимагають кропіткої роботи і терпіння. Красивими, але трудомісткими, є вінки з ялинових шишок і пробок, прутів і живих квітів, клубочків і намистин, сухих приправ і сухофруктів.Де можна розмістити різдвяний вінок


Святкова композиція готова і тепер їй необхідно знайти підходяще місце. Звичний варіант - розмістити прикрасу на вхідних дверях або біля неї, наприклад, на фронтоні під дахом або на паркані. У будинках вінок вдало виглядає на стінах, на святковому столі, маленькі віночки можуть служити основою для свічників.


З чого б ви не зробили свій різдвяний вінок 2020-2021, він зможе показати оточуючим вашу радість, працьовитість і любов. Також його можна назвати свого роду запрошенням зібратися разом, щоб відзначити такий важливий і значущий день, як Різдво Христове!


Це цікаво:


Новогодняя атрибутика 2020-2021

Новогодний светильник 2020-2021

Как украсить школу на новый год 2020-2021

Нет комментариев
Добавить комментарий