Як прикрасити школу на Новий рік 2020-2021


Зима - це чарівний період року: падає сніг, новорічні прикрашені сосни в кожному будинку, вогні по всьому місту, морозні візерунки на шибках. Господині поспішають прикрасити свої будинки, продумують новорічне меню, а школярі з нетерпінням готові приступити до прикраси своєї школи.


Зміст:


Як прикрасити школу на Новий рік 2020-2021? Зовсім не обов'язково використовувати традиційні новорічні прикраси з магазинів, які нерідко стоять зовсім недешево. Дитячі шкільні та дошкільні установи часто прикрашаються виробами і речами, які діти зробили самостійно. У цьому плані добре допомагають шкільні уроки дитячої творчості.


Школа - це дуже велике приміщення. Приділити хоча б мінімальну увага необхідно всім класам, коридорам, актовій залі, учительській і кабінетам керівництва. І хоча останні приміщення вчителі можуть прикрасити самі, нерідко учні прагнуть зробити своїм викладачам невеликий приємний сюрприз, тому наряджають для них робочі кабінети.


Також не можна залишати без уваги численні вікна і двері школи, а також прикрасити головне фойє. Роботи дуже багато, але все під силу нашим дітям. І хоча шкільні будні повністю заповнені різними подіями і нестандартними ситуаціями, але навіть в цій шкільній суєті завжди знайдеться місце святу, тим більше такому улюбленому, як Новий рік.Прикрашаємо клас до Нового року


Прикраса школи до Нового року найпростіше починати з класної кімнати.


Для цього може знадобитися наступне:

  • достатню кількість яскравою мішури і дощу, щоб декорувати ними стіни і стелю класної кімнати;
  • невелика штучна ялинка;
  • трохи ялинкових іграшок, бажано з пластика;
  • кілька світлодіодних гірлянд.Декор класної кімнати можна виконати своїми руками


Дитячі малюнки, аплікації та вироби. Для малюнків і аплікацій знайдеться місце на шкільній дошці, стінах або вчительському столі. Зрозуміло, серед виробів найбільше буде різних ялинок - з картону, з живих ялинкових гілок або виконаних з іншого підручного матеріалу. Їх легко розмістити на полицях книжкових шаф і підвіконнях.


Фіранки в класній кімнаті. Якщо акуратно прикрасити фіранки паперовими птахами, ангелами або прапорцями, то діти з радістю займуться декором фіранок. Матеріалів знадобиться мінімум - кольоровий папір, шпильки, ножиці і новорічний дощик. Новорічні ідеї для школярів - це невичерпний потік творчості і енергії.


Вхідні двері. Великі листівки із зображенням ялинки, Діда Мороза чи Снігуроньки, маленькі листівочки зі сніжинками, прикріплені до дверей з внутрішньої сторони - що ще може бути краще для Нового року. А якщо поруч зі школою є сосновий ліс, то можна зібрати в ньому кілька ялинових гілок і шишок і змайструвати ароматний новорічний вінок для вхідних дверей. Зробити його нескладно - школярам допоможуть вчителя або майстер клас з інтернету.


Вікна. Традиційно шкільні вікна можна прикрасити паперовими сніжинками, фігурками з улюблених мультфільмів (Панда кун-фу, Губка Боб, Маша і Ведмідь). Також для малювання діти часто використовують зубну пасту. Позитивні емоції під час творчості будуть забезпечені. Для прикраси шкільних вікон прекрасно підходять різні трафарети і спеціальні фарби.


Парти. Шкільні столи краще не захаращувати якимось великим декором. Цілком доречними стануть маленькі сніжинки або зелені ялинки з картону.Прикраса коридорів


Щоб прикрасити коридори школи можна використовувати всі прикраси, які залишилися після декору класних кабінетів. Діти із захопленням займуться цим, особливо дітлахи з початкової школи. Для прикраси підійдуть різні тематичні плакати і малюнки, які зручно розвішувати вздовж довгих стін коридору. На уроках праці школярі із задоволенням зроблять всілякі об'ємні вироби - їх можна розставити на великих коридорних підвіконнях.


Стеля і стіни коридору будуть виглядати дуже ошатними, якщо декорувати їх традиційними сніжинками, фігурками сніговиків, ангелів, ялинок і об'ємних паперових кульок.


Новорічне скло - на ньому вдало розміщуються аплікації зимової тематики. Поверхня білих картинок можна акуратно змастити клеєм ПВА і обсипати яскравими блискітками.


Новорічне фойє школи


Зазвичай в шкільному фойє встановлюють найкрасивіші і оригінальні вироби, виконані учнями школи. Це можуть бути ялинкові іграшки, малюнки, роботи з дерева, черепашок, незвичайні свічники і світильники. До речі, дуже часто вчителі також не відстають від своїх підопічних і приносять свої ручні роботи.Декорування актового залу


У святкові дні актовий зал стає центральним місцем - в ньому проходять ранки для дітей початкових класів, новорічні концерти для інших школярів і вчителів. Саме тому актовий зал повинен бути прикрашений на всі 100%. Над цікавими ідеями прикраси школи до Нового року, і зокрема, актового залу повинні працювати не тільки школярі. Під час декорування залу складно обійтися без допомоги дорослих. Швидко і красиво прикрасити актовий зал можна, якщо розподілити обов'язки між класами. Наприклад, старші класи прикрашають святкову сцену, учні 7-8 класів займаються декором вікон і дверей, більш молодші школярі допомагають прикрасити стільці і стіни.


Заздалегідь треба придумати і зробити великі вироби і фігури зимових персонажів. Можна зробити новорічні вінки і розвісити їх на стінах залу. Дівчата на уроках праці повинні спробувати зв'язати симпатичні носочки для декору стін і прикраси ялинки.


Новорічні ідеї для вчителів від учнів, про яких їм знати до свята необов'язково - це організація новорічного солодкого столу. Кожен клас накриває для своїх улюблених викладачів святковий стіл з чаєм, цукерками та печивом, яке спечуть будинку разом з мамами та бабусями. До речі, солодкий стіл - відмінна новорічна ідея і для батьків. У святковому чаюванні можуть взяти участь і запрошені на концерт батьки.


Прикрасити школу до Нового року зовсім нескладно, а навіть весело і цікаво. Головне під час прикраси - це дитяча творчість, фантазія і відмінний настрій.


Це цікаво:


Новогодняя атрибутика 2020-2021

Новогодний светильник 2020-2021

Новогодние подсвечники 2020-2021

Нет комментариев
Добавить комментарий