    Велосипед ST 24 Discovery FLINT DD рама 13 Зелений (OPS-DIS-24-345)
      • Акції та Знижки
    • Спортивні товари
      • Активний відпочинок, туризм та хобі
      • Кінний спорт
      • Музичні інструменти та обладнання
      • Спортивні товари
    • Велосипеди, електровелосипеди та аксесуари
      • Ігрові види спорту
      • Аксесуари для спортивного харчування
      • Активні ігри
      • Басейн та аквафітнес
      • Бокс та єдиноборства
      • Все для більярду
      • Все для боксу
      • Дайвінг
      • Електротранспорт
      • Зимові види спорту
      • Спортивні аксесуари
      • Спортивні годинники
      • Тренажери та спортивне обладнання
      • Тренажери та фітнес
      • Фітнес та аеробіка
      • Велосипеды и аксессуары
      • Активные игры УДАЛИТЬ
      • Все для бокса УДАЛИТЬ
      • БАДи
      • Фитнес и аэробика УДАЛИТЬ
    • Велосипеди
      • Велоаксесуари
      • Веловзуття
      • Велогума
      • Велозапчастини
      • Велокомп'ютери
      • Велоодяг
      • Велоперчатки
      • Велосипеди
      • Велосумки
      • Велохімія для ремонту та догляду
      • Велошоломи
      • Гальмівні колодки для велосипедів
      • Самокати
      • Фляги для велосипеда та флягоутримувачі
    Купити
    Немає в наявності
    Нет в наличии Код товару: 41995
    Discovery Виробник
    Продавець товару: Hubber
    Виробник: Discovery
    Діаметр коліс24
    Опис
    Велосипед ST 24" Discovery FLINT DD рама 13" зелений
    Категорія: Підлітковий велосипед
    Діаметр колеса: 24 дюйми
    Тип амортизації: Жорстка
    Розмір рами: 13 дюймів
    Матеріал вилки: Жорстка, сталь
    Стать: Універсальний (унісекс)
    Технічні характеристики:
    Втулки: Сталь, з кульковими підшипниками, посилений литий фланець 14G 36H
    Витримка: Високопрочна сталь, довжина 60 мм, модель RUIAN RA-512
    Касета/трехщетка: TRI-DIAMOND, 7 швидкостей, 14-28Т
    Задній перемикач: L-TWOO RD-V4007-M, 2 і 7 швидкостей
    Каретка: Картридж, під квадрат, з пилевологозахистом, XuHua 08A-1
    Обода: 24" алюміній, подвійний противоударний, 36H, 14G, GA18
    Педалі: Пластикові
    Передній перемикач: Відсутній
    Шини: 24" x 1,95, WANDA W2003
    Призначення та рекомендації:
    Призначення велосипеда: Всі види використання
    Додаткові деталі:
    Сталь: Високопрочна, довжина 600 мм, чорний, RUIAN RA-811
    Ручки перемикання: Манетка L-TWOO A2 SL-V4007-7W-2, 7 швидкостей
    Ручки руля: JUNTAI JT-G07
    Седло: 245*155 мм, CRO 2363
    Країна виробник: Україна
    Тип заднього гальма: Дискове механічне
    Тип переднього гальма: Дискове механічне
    Тип рами: Ригід
    Гальма: Механічні, 160 мм, YINXING DB-01
    Шатуни: Високопрочна сталь, 32T, HX HX-E-AM046
    Максимальна вага велосипедиста: 70 кг
    Обирайте велосипед ST 24" Discovery FLINT DD і насолоджуйтеся комфортом та якістю на кожному заїзді!