Замовляння на Старий Новий рік 2023

фото змови на Старий Новий рік


Магія і чаклунство оточують людей у ​​святкові вечори Святок. Старий Новий рік, який ми відзначаємо 14 січня, не є винятком. Ворожіння і змови на Старий Новий рік 2023 знаходять особливу силу і значення.


Зміст:


Які особливості приховує в собі Новий рік за старим стилем


Сучасні жителі мегаполісів практично не шанують змови і інші ритуали, які перш за все проводили на Старий Новий рік. Для них традиційні обряди на свято не більше ніж розвага, жарт чи відпочинок. Але все ж, багато дівчат, жінки і навіть молоді чоловіки практикують проведення ритуальних обрядів, в тому числі і змов, в ніч на 14 січня. Причому сприймають їх цілком серйозно. Дівчата ворожать або проводять ритуали змов на наречених і швидке заміжжя, дорослі жінки - на подальше сімейне життя, удачу, позбавлення від хвороб, а чоловіки використовують час магічної ночі, щоб провести обряди на багатство, гроші, любовні відносини і навіть кар'єрний ріст.


Вечір і ніч Старого Нового року подвійно обіцяє виконання всіх сокровенних мрій і успіх в обряді читання чарівних слів. Навіть не дуже досвідчені в ритуалах люди, вимовляючи змови в особливу ніч, перетворюють ритуал в справжню зброю або оберіг.


зображення як залучити щастя в новому році


Як слід проводити змови на Новий рік за старим стилем


Змова є вимовлені вголос чарівні слова, які за народними повір'ями мають чудодійну або лікувальну силу. Мета будь-якого з видів змов - надання швидкої допомоги людині, а допомагають йому в цьому надприродні сили. Змови вимовляють на зцілення від хвороб, вдале вирішення взаємин, для захисту від лихого ока, для позбавлення від куріння і пияцтва, примноження грошей і навіть як захист від злодіїв і клопів.


Раніше вважалося, що слова змов підкоряються далеко не кожній людині, а тільки тим, хто наділений твердим характером і сильною волею, а також не п'є і не курить. Читати слова змови треба пошепки або приглушеним голосом. Якщо поміняти слова змови, заклинання може не спрацювати.


Змови на Старий Новий рік в будь-якому випадку вважається чаклунським дією. Їх не рекомендується вимовляти для інтересу або жартома - в магічних обрядах укладена багатовікова сила слова, здатна не тільки допомогти людині, але і зруйнувати його біоенергетичну сферу.


Проводити обряд будь-якої змови треба на самоті: сторонні очі, вуха і чужа енергетика тільки порушують таїнство змови.


Перш ніж почати обряд, слід зробити наступне:


• очистити будинок від сміття і бруду. Прибирання перед святом не тільки допоможе успішному проведенню обряду, а й принесе користь всім домочадцям;
• після закінчення прибирання приміщення, в якому буде проходити обряд, треба окропити святою водою;
• проводити ритуал слід в новому і чистому одязі.


Також необхідно не тільки внутрішньо зосередитися на майбутній змові, але і постаратися відчути всі позитивні емоції від можливої її здійснення. Це допомагає послати потрібний меседж у Всесвіт.


Сильні і результативні староноворічні змови


Як залучити удачу в долю без відвідування сумнівних цілителів і бабок? Увечері 13 січня господиня або господар будинку повинен вийти на поріг, повернутися до дверей і вимовити такі слова змови: «Нехай Старий рік минає, а в мій будинок удача входить. Минулий рік удача не понесе, а новому році передасть, так він мені її подарує. Амінь!» Також подумки треба відпустити всі образи і сварки, забути негативні ситуації, втрати і прибрати тяжкість з серця. Крім того, слід подякувати за всі успішні моменти, які трапилися в минулому році, і висловити надію, що все повториться трійцею.


фото як залучити удачу в новому році


Змови на Старий Новий рік на любов


Щоб суджений швидше увійшов у ваше життя, можна провести наступний змову. Попередньо дівчині необхідно підготувати такі речі: кругле дзеркало приблизно 15-20 см в діаметрі, 3 свічки - червоного, білого і золотистого кольору, кришталеву вазу або іншу підходящу ємність, червону стрічку або нитку. Увечері 13 січня за годину до півночі слід надіти нове плаття і присісти за стіл в кімнаті, яку напередодні необхідно прибрати від пилу і зайвих речей. Волосся необхідно розпустити по плечах.


Заздалегідь підготовлені свічки перев'язати разом в пучок червоною стрічкою або ниткою. Стрічка (нитка) повинна 3 рази обмотати свічки. Одержаний пучок потрібно встановити в кришталевій вазі або іншій ємності з водою. Ваза встановлюється на дзеркало, свічки запалюються і вимовляються такі слова: «Вогонь, зроби так, щоб любов мого судженого повернулася до мене.


Я хочу, щоб його любов була гаряча як полум'я свічок, прозорою, як вода, і нескінченною, як відображення в дзеркалі. У момент, коли вогонь свічок досягне води, всі мої бажання здійсняться. Мої слова - найміцніші і результативні! Повторювати змову треба до тих пір, поки свічки не згаснуть, торкнувшись води. Як показує практика, протягом 30-40 днів після проведення ритуалу, дівчина дізнається свого судженого. Це може бути хтось із вже знайомих друзів або новий знайомий.


Як привернути до себе красу?


Яка дівчина не мріє бути красивою і привабливою для чоловічої половини людства. Щоб мрія здійснилася, треба вимовити на Новий рік за старим стилем спеціальні магічні слова. Рано вранці 14 січня, ще лежачи в ліжку, слід сказати: "Хочу бути красивою. Для цього піду я до чистого озера, зачерпну там води чистої джерельної. Небесна вода дорожче алмазів і золотих кілець, важливіше багатства і царських палат. Вода чиста - це краса дівоча. Вмиюся я тією водою, стане моя шкіра біла, брови чорними, а очі яскравими. Стану я красивою і коханої для всіх оточуючих - для добрих хлопців, древніх старців, інших дівчат і старезних бабусь. Нехай буде так!"


фотографія як залучити гроші в новому році


Змова на здоров'я


Кожна людина в староноворічну ніч може стати чарівником і примножити своє здоров'я. Для позбавлення від хвороб всього-то й треба - спалити старий одяг, який напевно за довгі роки носіння накопичив безліч негативної енергетики. Вона накопичується на одязі під час сварок, скандалів, знаходження поруч зі своїми ворогами. При проблемах зі здоров'ям треба вибрати якусь стару річ і спалити її без жалю. При мігрені краще знищити шапку або кепку, при проблемній спині - сорочку, а якщо не в порядку статева сфера - позбудьтеся від старої нижньої білизни.


Як залучити гроші


Що треба зробити і сказати, щоб в будинку з'явилися гроші, а слово «багатство» було не порожнім для вас звуком? Дуже потрібний ритуал для багатьох людей, варто звернути на нього увагу. Налаштовуватися на змову треба дуже вдумливо - гроші люблять порядок і серйозний підхід. Для обряду вам знадобиться свічка зеленого кольору. Зелені відтінки речей тільки своїм кольором вже залучають грошові знаки, не дарма долари мають подібний колір. Крім того, необхідно приготувати невеликий шматок червоної тканини. Напередодні треба зробити в будинку генеральне прибирання, ретельно вимити підлогу, приділивши увагу кутам кімнат. Також рекомендується розібрати шафи, скласти речі по сезонах або по поличках, викинути все зайве і застаріле. Грошові знаки не переносять тісноту - для них потрібен простір і віртуальні повітряні потоки.


Опівночі слід взяти в руки свічку, запалити її і обережно обійти весь будинок. Кути кімнат треба висвітлювати більш інтенсивно, як би «пропалюючи» їх. Очищаючи свої кімнати від негативної енергетики, яка перешкоджає появі грошей, треба казати такі слова: «Чарівне полум'я свічки, вогонь Божественний, прошу очищення мого будинку від усього злого і негативного. Визволи мене і мій будинок від чорної ненависті і заздрості, від поганих слів і скандалів, від пристріту і поганих бажань. Також визволи мою душу і тіло від усього негативного, нехай вони будуть чистими як кути і стіни моїх кімнат після полум'я свічки. Виконай моє бажання - нехай мій будинок приймає гроші і багатства, вже поспішають в мою фортецю!» Ритуал треба повторити 3 рази, тобто обійти володіння тричі, промовляючи ці слова. Після згасити свічку, загорнути її в червону тканину і заховати в дальній кут шафи до настання чергового Нового року.


картинка староноворічні змови на любов


Як залучити щастя?


У народі популярні змови на щастя й удачу, які слід читати ще за святковим столом або відразу після вечері. Як залучити щастя? Наприклад, треба провести змову від входу в будинок нещастя, поганого магічного впливу, а також на залучення благополуччя і удачі. Перед святковою вечерею господиня будинку повинна взяти 3 церковні свічки і запалити їх. Покрити голову і вийти з ними на ганок будинку, примовляючи наступні слова: «Щастя - в будинок, а біди і негаразди - за поріг! А хто прийде в будинок з поганими намірами або думками, нехай тому все повернеться подвійно. Хто нашле пристріт, нехай отримає хвороби. Нехай мої володіння захистять Божественні сили, а святий Василій нагляне! Амінь!»


Інша змова на щастя після святкового застілля. Спеціальні слова треба читати на скатертині, яка була на святковому вечірньому столі. Прибравши зі столу всі тарілки і келихи, скатертину слід акуратно згорнути і винести на вулицю (балкон) і 3 рази струснути її, примовляючи наступне: «Всі крихти, які були на моєму столі, нехай перетворяться в щастя і удачу для мене і моїх домочадців!»


Обряд для спокою в будинку


Щоб прибрати з дому сварки і конфлікти, треба провести змову на мир і злагоду. Таку змову краще проводити господині будинку. 14 січня вона повинна встати раніше всіх в будинку і принести відро води з криниці. Відро треба залишити посеред головної кімнати. Подальші дії такі: слід надіти чисту сукню, взяти в руки запалену свічку і пройти з нею по всьому будинку за годинниковою стрілкою. У кожному приміщенні треба читати таку змову: «Очисти, полум'я Божественне, мій будинок! Видали з нього скандали і сварки, не залиш від них ні сліду, ні шматочка!» Потім підійти до відра і вимовити: «Чиста вода, поможи моєму будинку - визволи від нечистих вчинків і сварок! Залиш в будинку тільки любов і спокій!»Потім заговореної водою необхідно окропити всі стіни і меблі в будинку, вимити підлогу і поріг (ганок). Потім господині слід ще раз сходити до криниці за чистою водою і заварити з неї трав'яний чай для всієї родини. В чай можна додати висушені чебрець, м'яту, мелісу, листя малини, чорної смородини, квіти липи і ромашки. Всі перераховані трави є цілющими і в якійсь мірі є корисними не тільки для імунітету, але і для спокою в будинку.


Слова, сказані вголос - це енергія, яка отримала свободу. Особливу силу мають слова, сказані в особливі святкові дні. Змови на Старий Новий рік розкривають ворота у Всесвіт і допомагають змінити долю в сприятливому ключі.


Це цікаво:


Святочные гадания 2023

Обряды на старый Новый год 2023

Рождественские гадания 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв