Ворожіння в Святвечір перед Різдвом 2023

фото різдвяні ворожіння


Погодьтеся, немає такої панночки в віці від 10 до 80 років, яка хоч раз в житті не практикувала ворожіння в Святвечір. В ніч з 6 на 7 січня можливе все. За повір'ями, які дбайливо зберігає народ, ніч перед Різдвом є унікальною і неповторною. І хоча ворожіння не завжди вітаються - церква їх забороняє, в деякі дні гадати категорично не можна - в Святвечір дозволено знімати всі заборони і обмеження. У різдвяну ніч багато темних і світлих сил спрямовуються на Землю, щоб заплутувати і шкодити людям, або їм таємно допомагати, часом навіть якщо вони про це нікого не просять.


Зміст:


Сучасні молоді дівчата, незважаючи на всю новомодну техніку, не відмовляються від ворожінь, які практикували ще їхні бабусі та прабабусі.


Способи ворожіння


Існує кілька способів для ворожіння. Досвідчені в цьому дівчата використовують руни, карти Таро, спеціальні камені і навіть викликання духів. Зрозуміло, останнє, особливо в різдвяну ніч, може бути небезпечним і непередбачуваним. Тому, для домашнього користування цілком підійде ворожіння на воску, передбачення на картах, на джерельній воді, на свічках, дзеркалах і багато інших.


зображення ворожіння в святвечір


Загальні рекомендації для різдвяних ворожінь


Для ворожби необхідно вибрати чисту і тиху кімнату, в якій немає телевізора, радіо або комп'ютера. Світло треба приглушити, прибрати всі зайві речі, на столі і підвіконні можна розставити свічки. Під час ворожіння в приміщенні не повинні знаходиться просто люди - тільки учасники ворожіння. Вікна та двері треба щільно закрити, щоб не допустити протяги і зайві рухи повітря.


Коли людина ворожить на майбутнє, краще не схрещувати ноги або руки - схрещені кінцівки можуть справити негативний вплив на канал передачі інформації. До або під час ворожіння не можна вживати алкоголь.


Не менш важлива для успішного ворожіння і підібрана компанія. Для ворожінь на Різдво всі учасники та учасниці заходу повинні вірити в існування потойбічного світу і в те, що в Святвечір можна отримати цілком правдиву інформацію. Легковажний підхід і жартівливі питання можуть залучити до процесу нижчих духів темних сил, які не мають точної інформації, а будуть просто розважатися і жартувати.


На що найчастіше ворожать дівчата в Святвечір


Питань, відповіді на які найбільше цікавлять ворожбитів дівчат, безліч. Але найпопулярнішими були і залишаються такі - як зватимуть судженого молодої людини, коли буде весілля, виповниться те чи інше бажання, який характер буде у майбутнього чоловіка, скільки в родині буде дітей. Сучасних дівчат також цікавить, як вона здасть сесію, який смартфон купувати або що надіти на побачення з коханим.


Беруть участь у ворожіннях не тільки незаміжні дівчата. Жінки, які перебувають у шлюбі, також не проти дізнатися деякі факти свого майбутнього життя. Зазвичай вони цікавляться своїм здоров'ям і здоров'ям чоловіка, благополуччям своїх дітей, урожаєм, майбутнім фінансовим станом своєї сім'ї і перспективами щодо поліпшення житлових умов. Також заміжні молоді дівчата цікавляться деякими особистими питаннями, наприклад, чи вірний їй чоловік. Ще зовсім недавно ворожіння в Святвечір для заміжніх жінок було під табу, але часи трохи змінилися, тому їм теж можна трохи зазирнути за завісу майбутнього.


фотографія ворожіння в святвечір для одружених жінок


Популярні різдвяні ворожіння


Способів ворожіння, які можна проводити на Різдво, дуже багато. Найпростіше і знамените ворожіння, яке навіть згадується в художній літературі, це кидання чобота дівчини на зимову дорогу. Куди вкаже носок чобота, звідти і треба чекати свого судженого.


А ось за допомогою кільця, нитки і голки молоді дівчата намагаються дізнатися стать своїх майбутніх дітей.


За допомогою дзеркал в різдвяну ніч дівчата хочуть побачити образ свого майбутнього коханого, а можливо, і чоловіка. Ворожіння треба проводити в темній кімнаті. Дівчина повинна сісти між двох дзеркал, запалити біля себе 2 свічки і уважно дивитися в відображення дзеркал. Якщо зірки і духи будуть прихильні до ворожбитів в цей вечір, то вони покажуть в дзеркалі образ майбутнього чоловіка. Найкращим часом для цього гадання з дзеркалами вважається опівночі.


Ворожба на воску


Таке ворожіння любили наші бабусі і прабабусі, і в молодості не раз влаштовували різдвяні посиденьки з подружками зі свічками. Що вони робили з воском? Дівчина повинна взяти глибоку тарілку, налити чисту воду і опустити в неї своє кільце, яке вона носить найчастіше. Кільце має бути без каменю. Над свічкою розтопити віск або парафін. Для цього можна використовувати столову ложку. Коли віск повністю розплавиться, його треба вилити в холодну воду по центру тарілки.


Після цього слід уважно дивитися, яку фігурку покаже застиглий віск:


- сердечко - у дівчини є відданий шанувальник;
- корона - дуже скоро треба чекати пропозиції руки і серця;
- букет квітів або окремі квіточки - символ легкого і щасливого року;
- зірочка - радість, благополуччя і процвітання;
- фігура кола - все буде повторюватися;
- якщо на воді вийшло просто багато маленьких крапель з воску, то це означає, що в цьому році дівчину чекає багатство (крапельки - це монетки);
- силует казкової тварини, наприклад, дракона, обіцяє народження малюка або здійснення якогось дуже довгоочікуваної події.


Якщо зрозуміти, що ж вийшло з воску складно, значить нічого цікавого або істотного в житті дівчини не відбудеться.


картинка різдвяні ворожіння для дівчат


Передбачення зі свічкою


Треба взяти велику свічку. Бажання, напевно, вже загадане, тепер будемо питати у різдвяних духів, чи здійсниться воно в цьому році. Свічку треба запалити і обережно обійти свій будинок або квартиру за годинниковою стрілкою. Якщо доля благоволить дівчині в цьому році, то свічка не згасне. Якщо ж на якомусь етапі маленької подорожі свічка залишиться без вогника, засмучуватися не варто. Усе відбудеться, але тільки через рік.


Пророчі рядки


Красиве і нескладне різдвяне ворожіння для дівчат. Напевно, у кожної дівчини є улюблена книга, і вона швидше за все про любов. Треба взяти книгу в руки і навмання назвати сторінку і рядок, відраховуючи її зверху чи знизу сторінки. Потім книгу треба відкрити, відшукати пророчий рядок і отримати відповідь на своє питання. Навряд чи відповідь буде прямою і чіткою. Але якщо підключити до розгадки небагато фантазії і логіки, то відповідь можна легко пояснити.


Горішок для ворожіння


Веселе різдвяне ворожіння для компанії. Кожна дівчина вибирає собі волоський горіх, розколює його, з'їдає зернятко, а з шкарлупки робить маленький човник. За допомогою воску або пластиліну в шкаралупі треба закріпити маленьку свічку. Також для ворожіння знадобиться великий таз з водою. Коли все буде готово, дівчата повинні на маленьких шматочках паперу написати якісь загальноприйняті події, що мають важливе значення для всіх. Наприклад, весілля, подорож, любов, переїзд, народження дитини, премія і так далі. Смужки паперу прикріплюються по обідку таза. Потім кожна дівчина запускає свій кораблик із запаленою свічкою в подорож. Рано чи пізно човник причалить близько записки, на якому і буде написано важлива для господині кораблика подія.


фото різдвяні ворожіння для компанії


Ворожба на яйці


Кожна дівчина бере склянку з теплою водою і 1 свіже куряче яйце. Необхідно акуратно в склянці з водою розпустити білок.


Далі по фігурці, яку утворює білок, можна дізнатися про своє майбутнє:


- фігурка, схожа на храм, пророкує дівчині швидке заміжжя;
- якщо білок згорнувся в формі корабля або човна, то у молодої дівчини з'явиться серцевий друг з далеких країв. А ось якщо з дівчатами ворожить молода людина, то корабель для нього означатиме веселу подорож або те, що свою наречену він знайде на чужині;
- а ось якщо білок опустився вниз, то це до хвороби або до ще одного року незаміжнього життя.А що може сказати сіль?


Для цього гадання ввечері в Святвечір дівчина, яка мріє зустріти свого судженого, повинна змішати наперсток води і наперсток солі. Суміш слід з'їсти перед сном. Уже в ліжку дівчина повинна сказати: «Я хочу пити - суджений принеси мені склянку води». Уві сні до дівчини повинен з'явитися майбутній коханий і піднести склянку води.


Різдвяні ворожіння 2022-2023 вважаються невід'ємною частиною культури і традицій слов'янського народу. Може бути і ви захочете приєднатися до пророкувань в Святвечір?


Це цікаво:


Гадания на старый новый год 2023

Новогодние гадания 2022-2023

Детские новогодние игры 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв