Обряди на Старий Новий рік 2023

фото обряди на Старий Новий рік


Старий Новий рік славиться своїми загадками і чарами. Увечері 13 січня не тільки ворожать і пророкують майбутнє, але і роблять різні обряди, які можуть залучити багатство, любов, гроші і удачу. Що таке староноворічні обряди? Це строго послідовні дії, які часто проводяться зі зверненням до вищих або потойбічних сил. Обряди супроводжуються змовами або читанням молитв, що підсилює енергетику заповітного бажання і допомагають якомога швидше отримати позитивний результат. Староноворічний обряди дають додатковий поштовх внутрішньої енергії і направляють наміри людини прямо у Всесвіт.


Зміст:


Якщо згадати, то ще в давнину наші далекі предки перед тим, як приступити до виконання якої-небудь важливої дії, проводили певні обряди. Перед полюванням вони малювали на каменях тварин, а перед довгою зимівлею спалювали спеціальні трави і коріння в ритуальному вогнищі.


Обряди на Старий Новий рік


Ритуали передбачень, змов і сеанси обрядів на Новий рік за старим стилем неспроста діють особливо ефективно. У дні Святок приходить час зимового сонцестояння - дивного періоду, який є в якійсь мірі прикордонним для сил природи. Згідно з повір'ям на Святки, а відповідно, на Старий Новий рік на землю спускаються душі померлих родичів, а також проникають різні представники нечистої сили. Саме з їх допомогою і проводяться багато обрядів.


Обрядів існує багато - деяким з них вже кілька століть, а деякі були придумані зовсім недавно. Вони можуть відрізнятися не тільки за силою впливу і швидкості виконання, а й способами, за допомогою яких виконується сеанс.


фотографія староноворічні обряди на удачу


Які ж обряди найчастіше проводять на Новий рік за старим стилем?


Так як на святкування Старого Нового року припадають колядки, то часто вранці 14 січня проводиться обряд посівання. Найчастіше пшеницею посівають діти. Під час обряду діти співають або вимовляють різні прохання про те, щоб всі прийдешні врожаї були рясними, а землі - родючими. Також разом з посіванням господині будинків просили про здоров'я собі або членам сім'ї, благополуччя рідним і інших благ для будинку.


Обряди на Старий Новий рік на гроші


Даний грошовий ритуал нескладний, але досить результативний, і робити його треба тільки в ніч на 13 січня. За 3-4 дні до свята слід покласти в кишеню або гаманець 2 монетки білого кольору або справжні срібні монетки. За цей час вони повинні насититися вашою енергетикою. Увечері 13 січня необхідно взяти свічку зеленого кольору, який притягує грошові знаки. Треба розплавити трохи воску зі свічки і пальцями зробити маленький кружечок в вигляді монетки. З кожного боку воскового кружечка необхідно наліпити заготовлені монетки. Це і буде ваш амулет на притягання грошових знаків. В ніч з 13 на 14 січня треба тримати талісман при собі. А на ранок заховати його в мішечок, бажано зеленого кольору, і прибрати в дуже затишне тихе місце, бажано поруч з дорогоцінними прикрасами і грошима. Дія обряду триває цілий рік, тому всі 365 днів монетки будуть приманювати і кликати до вас достаток або навіть багатство.


зображення староноворічні обряди на заміжжя


Ритуал на здоров'я


Хвороби не потрібні нікому, і якщо ви або хтось із членів сім'ї має проблеми зі здоров'ям, то слід звернути увагу на даний ритуал. Як відомо, одяг, який довго носиш, «насичується» проблемами людини, в тому числі і пов'язаними зі здоров'ям. Щоб провести обряд, в ніч напередодні свята необхідно спалити якийсь старий одяг. Не треба нічого шкодувати - разом з вогнем повинні зникнути проблеми зі здоров'ям. Особливо, якщо ви підберете речі під час своєї хвороби. Наприклад, якщо у вас регулярні головні болі, то треба кинути в багаття шапку або косинку, при проблемах зі спиною - спаліть футболку або сорочку. Чи не в порядку ноги - позбудьтеся від штанів або кросівок.


Крім того, таким же чином можна видалити зі свого життя і різні проблеми. Треба описати на листочку паперу ті проблеми, які вас турбують і непокоять, і кинути його у вогонь. На свято вогонь очищує і є магічним.


Обряди на набуття спокою в сім'ї


Напевно, багатьох турбують і дратують постійні сварки і суперечки між домочадцями. Як можна позбутися від цієї проблеми? Вечір 13 січня - відмінний час вплинути на відносини в родині. Бажано відправити своїх домочадців на вулицю - прогулятися або прибрати сніг з двору. Будинок треба ретельно вимити від бруду і прибрати зайві речі. Заздалегідь слід принести з церкви велику білу свічку, запалити її і обійти зі свічкою всі кімнати, не забуваючи приділити увагу кожному куточку. Далі треба повернутися в коридор, набрати таз води і, тримаючи свічку в руках, прочитати над ним «Отче наш». Свічку поставити на стіл і вимити цією водою підлоги у всіх кімнатах, подумки думаючи про те, щоб всі скандали і сварки пішли з вашого життя назавжди.


фото староноворічні обряди на гроші


Староноворічні обряди на любов


Мало хто з дівчат не прагне створити свою сім'ю. Напередодні Старого Нового року треба підготувати три свічки наступних кольорів: червоного, білого і зеленого. Це найбільш популярні в ритуалах на удачу кольори. Закрившись в чистій кімнаті, треба запалити їх і розмістити в кришталевій вазі з чистою водою. Вазу в свою чергу поставити на дзеркало круглої форми. Потім зібратися з думками і попросити: «Нехай моя любов буде чистою, як джерельна вода, гарячою, як вогонь свічок і прозорою, як це дзеркало!». Дані слова треба сказати 3 рази. І в самий найближчий період можна чекати сватів, а потім готуватися до весілля.


Обряди на Старий Новий рік на удачу


Удача завжди буде супроводжувати того, хто проведе наступний простий обряд. Увечері Старого Нового року треба напекти багато пирогів. Готування повинно проходити з хорошим настроєм, щоб пироги наситилися позитивною енергетикою господині. Під час готування треба вимовляти слова: «Роблю частування всім на подив. Пишні пироги піднімаються, красою наливаються. Як пиріжки достигнуть, так і удача всі мої біди здолає. Всім дам частування, нікого не ображу». Пироги розмістіть під красивим рушником і зберіть у себе вдома якомога більше добрих друзів. Треба всіх пригостити пирогами, а після відходу гостей зібрати решту і віддати птахам.


картинка староноворічні обряди на любов


Староноворічні обряди на заміжжя


У цю чарівну ніч багато дівчат можуть вплинути на свою долю. Незаміжня дівчина повинна підготувати невелике дзеркало, таз з водою і свічку. Всі предмети розкласти на столі. Обряд вимагає особливої ​​зосередженості. Коли настане опівночі, необхідно запалити свічку, взяти в руки дзеркало і уважно дивитися на себе в дзеркало. Через кілька хвилин необхідно вимовити такі слова: "Суджений мій єдиний, прийди до мене і заміж мене забери!». Наступний крок - опустити дзеркало в ємність з водою, взяти в руки свічку і капнути у воду трохи воску. Результати обряду підкажуть, що чекає дівчину найближчим часом. Якщо краплі воску зіллються в гурток, колечко або вінок, то заміжжя дівчини трапиться найближчим часом. А ось розірване кільце символізує, що відносини ще не дійшли до бажаного результату.


Обряд на виконання бажання


Для цього обряду знадобиться невелика церковна свічка. Ритуал на виконання заповітного бажання займає цілих 7 днів, але починати його треба саме в переддень Нового року за старим стилем. Бажано не пропускати час проведення обряду протягом тижня, тому треба розпланувати дні Святок так, щоб кожен вечір повертатися до ритуалу.


Послідовність дій:


1. На аркуші паперу треба написати свою мрію або бажання.
2. Свічку по довжині акуратно розділити на 7 частин, зробивши на неї позначки чорним маркером.
3. Записку з бажанням розмістити під свічником, запалити свічку і поки розплавлений віск не дійде до першої позначки, треба вголос вимовляти текст, записаний на папері.
4. Задувати свічку треба в той момент, як вогонь дійде до мітки.
5. Повторювати обряд необхідно 7 днів поспіль.Основні правила виконання обрядів на свято Старого Нового року


Щоб магічні обряди виправдали ваші очікування, необхідно знати правила поведінки під час сеансу. Проводити обряд треба з чіткою впевненістю в позитивному результаті. Необхідно повністю визначити свою мету і чекати результат з твердою впевненістю в успіху.


Важливо викинути з голови різні погані думки і сумніви. Не можна проводити обряд в стані сп'яніння - алкоголь в голові і в крові тільки погіршують ритуал, а відповідно, результат обряду.


Ці та інші обряди на Старий Новий рік 2023 абсолютно не вимагають ніякої спеціальної підготовки і фінансів. Спробуйте деякі з них. За допомогою староноворічний обрядів можна реально наблизити до себе бажану подію.


Це цікаво:


Святочные гадания 2023

Крещенские гадания 2023

Рождественские гадания 2022-2023

Отзывы
Добавить отзыв
Каріна
Каріна
Тема така популярна. Може б то й собі спробувати, щось етнічне, аутентичне
Комментировать