Новорічні ритуали 2022-2023

фото новорічні ритуали


Різні магічні обряди і ритуали є супутниками людей вже протягом багатьох тисячоліть. Людина завжди вірила в те, що спеціальні обряди в Новий рік здатні змінити його життя і навіть навколишній світ.


Зміст:


Як правильно проводити новорічні ритуали


Щоб будь-який зі значного списку новорічних ритуалів не розчарував вас своїми результатами і був корисним і ефективним, необхідно неухильно виконувати всі його правила.


Загальні умови виконання магічних ритуалів:

  • будь-який з обрядів необхідно виконувати з хорошим настроєм і твердою вірою в те, що ви досягнете успіху;
  • новорічні обряди, що здійснюються на любов, припускають, що треба якомога частіше зустрічатися з коханим;
  • краще не розповідати про підготовлювані або обряди які проводяться своїм друзям - це може негативно позначитися на результаті;
  • ні в якому разі не можна проводити ритуал, випивши алкоголь;
  • фрази і дії обряду повинні бути чіткими. Чим впевненіше і чіткіше буде сформульоване бажання або мрія, тим точніше енергетика Всесвіту буде працювати над їх матеріалізацією.


Магія новорічних ритуалів і обрядів дуже різноманітна. Деякі обряди допомагають людям вирішити серцеві питання, інші виконують бажання, треті вирішують грошові проблеми.


зображення обряди в Новий рік


Ритуали в Новий рік на здоров'я


Хороше самопочуття - це основа успішного і благополучного життя. Ритуали в Новий рік на здоров'я є відмінним способом зберегти і примножити самопочуття. Хвороби в період новорічних свят можна просто вимести з дому віником. Але використовувати для ритуалу треба не звичний всім віник, а спеціально підготовлену мітлу. У вересні необхідно зібрати пучок різних трав, необов'язково квітучих, і гарненько просушити їх. Перед Новим роком пучок трав слід перев'язати червоною стрічкою і зробити символічний віник. 31 грудня цієї трав'яний мітелкою треба підмести всі кімнати в будинку по напряму від вікна до дверей. Змітаючи хвороби, треба казати такі слова: «Хвороби виганяю, здоров'я собі і своїй родині додаю!». Після ритуалу мітлу треба відразу винести з дому, а якщо є можливість, то її краще спалити.


Обряд на удачу в Новому році


З чим у всіх людей асоціюється удача і везіння? Правильно, з підковами. Знайти справжні підкови в наш час складно, тому треба зробити їм символічну заміну і вирізати з цупкого паперу. Паперові підкови треба покласти в взуття та так зустріти Новий рік. Краще зробити підкови жовтого або коричневого кольору. Вранці 1 січня їх слід дістати з взуття, заховати в паперовий конверт і виділити затишне містечко в скриньці або в книжковій шафі.


Ще один простий обряд на везіння і удачу. Ввечері 31 грудня треба взяти гарне блюдце, насипати в нього 3 великі ложки кухонної солі, а зверху - 3 ложки рисової крупи. Повинна вийти невелика біла гірка. Потім необхідно взяти звичайну англійську шпильку і увіткнути її в гору. Вона повинна насититися енергією солі і рису для захисту від невдач і невезіння. Вранці 1 січня шпильку треба дістати і приколоти до одягу. Захист на цілий рік забезпечений.


фотографія новорічні ритуали на гроші, здоров'я, удачу


Залучаємо в будинок гроші


Як приманити в будинок гроші? Може допомогти новорічний ритуал на гроші. Це один з найпоширеніших обрядів в новорічні свята. Щоб знайти бажану кількість грошових знаків, людині що проводить ритуал треба визначитися, яку суму хотілося б отримати і для яких цілей. Не варто просто бажати багатство, Всесвіт навряд чи зверне увагу на загальне побажання.


Простий і результативний грошовий ритуал на Новий рік проводиться так. Вам знадобитися зелена свічка, трохи висушеного базиліка (можна заготовити самостійно або купити готову спецію в магазині) і масло оливи. З цих речей треба зробити свічку, що залучає гроші. Для цього слід взяти голку і накреслити на свічці своє ім'я і суму грошей, яка потрібна для виконання бажаного. Наприклад, «Світлана, 10000 гривень на телевізор». Потім обмазати свічку оливковою олією і обваляти в траві. Підготовлену таким чином свічку біля півночі 31 грудня треба запалити зі словами: «Купюри приходять, купюри збільшуються, в гаманець мій шлях знаходять!». Свічка повинна повністю догоріти. Огарок слід заховати біля місця, де зазвичай зберігаються гроші.Новорічні ритуали 2022-2023 на удачу, здоров'я або гроші - прекрасна можливість повернути своє життя на краще, розташувати до себе фортуну і досягти успіху в усіх справах.


Це цікаво:


Новогодняя магия 2022-2023

Новогодний симорон 2022-2023

Счастливый Новый год 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв