Водонагреватель Willer EV100DR серія Grand
Продавець товару: Hubber
Виробник: Willer
Характеристики
| АртикулEV100DR Grand | Габариты530 х 1170 х 310 мм | Гарантия12 мес. |
| Диапазон высотыболее 111 см | Диапазон глубины31-40.9 см | Диапазон шириныболее 50 см |
| Дисплейнет | Защитаесть | Количество Тэнов2 |
Знайшли дешевше?
Введіть адресу доставки
Опис
Водонагрівач Willer EV100DR Grand (об’єм 100л)
Надійний плоский водонагрівач з сучасним дизайном - це саме те, що вам потрібно для комфортного життя. Водонагрівач Willer EV100DR Grand має об'єм 100 літрів, що робить його ідеальним для сімей з великими потребами в гарячій воді.Дизайн та конструкціяВодонагрівач обладнаний двома баками з емальованої сталі та стальний корпус, покритий емаллю, гарантує довговічність та захист від корозії. Пристрій призначений для вертикальної установки з підводом труб знизу, що спрощує монтаж.
Система нагрівуВ Willer EV100DR Grand використовується два захищених (сухих) ТЕНи в кожусі з емальованої сталі, які забезпечують швидкий та ефективний нагрів води. Ви також можете обрати один з трьох режимів потужності: 2000/1200/800 Вт, що дозволяє економити енергію в залежності від ваших потреб.
КомплектаціяВ комплект поставки входить багатофункціональний захисний клапан, набір для кріплення на стіну, шнур живлення та керівництво користувача українською мовою. Також додається гарантійний талон.
ГарантіяГарантія на внутрішній бак становить 5 років, що свідчить про високу якість та надійність водонагрівача Willer EV100DR Grand.
Обирайте Willer EV100DR Grand - та насолоджуйтеся комфортом гарячої води у вашому домі!
Характеристики Водонагреватель Willer EV100DR серія Grand
Характеристики
| Артикул | EV100DR Grand |
|---|---|
| Габариты | 530 х 1170 х 310 мм |
| Гарантия | 12 мес. |
| Диапазон высоты | более 111 см |
| Диапазон глубины | 31-40.9 см |
| Диапазон ширины | более 50 см |
| Дисплей | нет |
| Защита | есть |
| Количество Тэнов | 2 |
| Максимальная температура нагрева | 75°C |
| Материал бака | эмалированная сталь |
| Мощность | 2000 Вт |
| Объем | 100 л |
| Поддержка Wi-Fi | нет |
| Таймер | нет |
| Тип Водонагревателя | накопительный |
| Тип ТЭНа | сухой ТЭН |
| Тип управління | механическое |
| Тип установки | настенная |
| Турборежим | нет |
| Установка | вертикальное |
| Форма | прямоугольная |
| Цвет | белый |
| Вага | 33.4 кг |
| Внутреннее покрытие бака | эмалированная сталь |
| Время первоначального нагрева | 2 ч 20 мин |
| Диапазон мощностей | 2000-2499 Вт |
| Диапазон объёмов | 100-149 л |
| Подвод труб | нижний |
Відгуки 0
-
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді 0
-
Ще не було запитань