| АртикулSG1 80 V | Габариты450 х 1066 х 480 мм | Гарантия24 мес. |
| Диапазон высоты91-110 см | Диапазон глубины41-50 см | Диапазон ширины41-50 см |
| Дисплейесть | Защитаесть | Защита от перегреваотсутствует |
Водонагрівач Ariston SG1 80 V
Арістон SG1 80 V – це бойлер від відомого світового бренду, який славиться надійністю своєї техніки та використанням сучасних технологій у виробництві. Ця модель має циліндричну форму і кріпиться на стіну, що робить її ідеальним доповненням для будь-якої ванної кімнати або кухні з сучасним дизайном.
Висока продуктивність та ефективність
Цей бойлер вирізняється високою потужністю та продуктивністю. Він здатний всього за декілька годин нагріти 80 літрів води до 75 градусів Цельсія. Регулятор температури надає можливість зручного управління, а компактні розміри не вплинуть на інтер'єр ваших приміщень.
Технічні характеристики
Кількість та потужність ТЕНів: 1 x 1500 Вт. Обсяг бака для нагріву води складає 80 літрів.
Бойлер оснащено регулятором температури, який захований під кришкою, а також механічним індикатором температури. До особливостей моделі входять термометр, магнієвий анод та зворотний клапан. Матеріал теплоізоляції — пенополиуретан, що забезпечує високу енергоефективність.
Зручність і стиль
Передбачена можливість автоматичного ввімкнення/вимкнення, що додає зручності в експлуатації. Корпус виготовлений з металу, а відстань між входом холодної та виходом гарячої води складає 100 мм. Підводка – нижня.
Водонагрівач Ariston SG1 80 V – це надійний, сучасний стильний вибір для забезпечення гарячою водою вашої оселі. Обирайте якість та надійність від Ariston!
| Артикул | SG1 80 V |
|---|---|
| Габариты | 450 х 1066 х 480 мм |
| Гарантия | 24 мес. |
| Диапазон высоты | 91-110 см |
| Диапазон глубины | 41-50 см |
| Диапазон ширины | 41-50 см |
| Дисплей | есть |
| Защита | есть |
| Защита от перегрева | отсутствует |
| Количество Тэнов | 1 |
| Максимальная температура нагрева | 75°C |
| Материал бака | эмалированная сталь |
| Мощность | 1500 Вт |
| Объем | 80 л |
| Поддержка Wi-Fi | нет |
| Таймер | нет |
| Тип Водонагревателя | накопительный |
| Тип ТЭНа | мокрый (открытый) ТЭН |
| Тип управління | механическое |
| Тип установки | настенная |
| Турборежим | нет |
| Установка | вертикальное |
| Форма | цилиндрическая |
| Цвет | белый |
| Вага | 19.4 кг |
| Внутреннее покрытие бака | эмалированная сталь |
| Время первоначального нагрева | 2 ч 37 мин |
| Диапазон мощностей | 1500-1999 Вт |
| Диапазон объёмов | 80-99 л |
| Подвод труб | нижний |
-
Відгуків про цей товар ще не було.
-
Ще не було запитань