    Велосипед ST 26 Space MARS 15 Фіолетовий (OPS-SP-26-015)
    Купити
    Немає в наявності
    Нет в наличии Код товару: 41847
    Space Виробник
    Продавець товару: Hubber
    Виробник: Space
    Характеристики
    Артикул41847 Діаметр колеса26 " Код000018071
    Колір:Фіолетовий Країна брендуУкраїна Країна виробникУкраїна
    МатеріалСталь ТипВелосипеди Тип амортизаціїХардтейл
    Опис
    Велосипед ST 26" Space MARS
    Модель: ST 26" Space MARS
    Рама: 15", фіолетовий колір
    Основні характеристики
    • Категорія: гірський велосипед
    • Діаметр колеса: 26"
    • Тип амортизації: хардтейл
    • Ростовка рами: 15"
    • Вилка: амортизаційна, сталь, travel 100 мм
    • Пол: унісекс
    • Втулки: сталь, шарикові підшипники, посилений литий фланець 14G 36H
    • Винос: алюмінієвий, довжина 80 мм
    • Касета / трищітка: SKYS/CST 7Sp, 7 швидкостей, 14-28Т
    • Задній перемикач: RD-TZ50, 7 швидкостей
    • Каретка: картридж, під квадрат, з пиле-влагозахистом
    • Ободи: 26" x 19 мм, алюміній, подвійний протиударний, 36H, 14G
    • Педалі: пластмасові
    • Передній перемикач: SKYS/Aimeigao FD-TZ30
    • Покришки: 26" x 1,95, SKYS/CST C-1820
    • Матеріал рами: високоміцна сталь "High tensile steel"
    • Руль: алюмінієвий, довжина 640 мм
    • Ручки перемикання: моноблок SKYS/Aimeigao ST-EF51, 21
    • Седло: 275 x 145 мм
    • Країна виробник: Україна
    • Тип заднього тормоза: механічний дисковий
    • Тип переднього тормоза: механічний дисковий
    • Тормоз: механічний, 160 мм, SKYS Osley
    • Шатуни: високоміцна сталь, під квадрат, 24-34-42T
    • Максимальна вага велосипедиста: 100 кг
    Чому обрати ST 26" Space MARS?
    Не пропустіть можливість стати щасливим власником цього стильного та ефективного велосипеду!
    Характеристики
    Діаметр колеса 26 "
    Колір: Фіолетовий
    Країна бренду Україна
    Країна виробник Україна
    Матеріал Сталь
    Тип Велосипеди
    Тип амортизації Хардтейл
    Розмір рами 15"