    Велосипед ST 18 Space KID MOON 10 з кошиком Білий (OPS-SK-18-018)
    Купити
    Немає в наявності
    Нет в наличии Код товару: 41994
    Space Виробник
    Продавець товару: Hubber
    Виробник: Space
    МатеріалСталь ПризначенняДіти ТипВелосипед
    Ростовка Рами10
    Опис
    Велосипед ST 18 Space KID MOON 10 з кошиком
    Основні характеристики:
      Ростовка рами: 10"
    • Діаметр колеса: 18"
    • Покришки: 18" x 2,125, Jiluer J-1820
    • Обода: 18" х 24мм, виготовлені з високопрочної сталі, одностінні, 28H, 14G
    • Седло: розмір 210 х 150 мм, зручне для тривалих прогулянок
    • Рекомендована вага велосипедиста: до 35 кг
    • Бренд: SPACE KID
    Тормоза та безпека:
      Тип переднього тормоза: дисковий механічний
    • Тип заднього тормоза: механічній диск
    • Тип тормоза: дискові, що забезпечують надійне гальмування
    Комфорт та витривалість:
      Вилка: жорстка, виготовлена зі сталі
    • Тип амортизації: жорстка, що забезпечує стабільність
    • Подседельний штырь: алюміній, 28.6 мм х 220 мм, без замка
    • Руль: зроблений з високопрочної сталі, довжина 540 мм, чорний
    • Виробництво: Україна
    Додаткові деталі:
      Кассета/трещотка: 1 швидкісна, 16Т
    • Висота виносу: 60 мм