Штатна магнітола Lesko Volkswagen Passat B8 2014-2020 10.36" 4/64 QLED CarPlay 4G Wi-Fi GPS 360 Prime (9657-78692)
15699.00 грн
18839.00 грн
Штатна магнітола Lesko Volkswagen Passat B8 2014-2020 10.36" 4/64 QLED CarPlay 4G Wi-Fi GPS 360 Prime (9657-78692)
Продавець товару: Hubber
Виробник: Lesko
Характеристики
| DSPЕсть DSP/RDS | USB-интерфейсДа | Артикул9657-78692 |
| Версия Android13 | Версия Bluetooth5.1 | Встроенная память64 ГБ |
| Входы и выходыАудиовыход/Видеовыход | Гарантия12 месяцев | Диагональ экрана10.36" |
Знайшли дешевше?
Введіть адресу доставки
Опис
Штатна магнітола Lesko для Volkswagen Passat B8 (2014-2020)
Приємний та зручний інтерфейс – сенсорний дисплей на 10.36 дюймів із системою Android забезпечує простий доступ до всіх функцій вашого автомобіля. Ви можете створювати списки відтворення, відкривати файли різних форматів, налаштовувати інформацію, що відображається, завантажувати додатки з Google Play, користуватися навігацією та багатьма іншими можливостями.
Якісний дисплей QLED
Завдяки технології квантових точок, дисплей QLED забезпечує насичені та реалістичні кольори. Нанокристали, що випромінюють світло певної довжини хвилі, дозволяють досягти високого рівня кольорової передачі, роблячи зображення більш глибокими та точними.
Покращена аудіосистема
Цифровий сигнальний процесор (DSP) грає важливу роль у покращенні якості звуку в автомобілі. Цей процесор обробляє аудіосигнал у цифровій формі, використовуючи різні алгоритми, такі як:
- Фільтрація
- Фазова корекція
- Сжимання динамічного діапазону
Вирівнювання сигналу
Корекція акустики салону
Автомобільні інтер'єри можуть стати серйозною перешкодою для звуку через відбивання та резонанси. Процесори DSP здатні аналізувати акустичні характеристики кабіни та впроваджувати алгоритми корекції, що забезпечується комфортним звучанням для всіх пасажирів.
Технологія 3D візуалізації
Магнітола Lesko підтримує тривимірну динаміку в реальному часі. Це дозволяє візуалізувати дані автомобіля, його оточення та інформацію з датчиків на екрані. В режимі навігації ви зможете бачити 3D-карту, яка показуватиме актуальну інформацію про маршрути та об'єкти на шляху.
Висока продуктивність
Магнітола обладнана потужним процесором, що працює у парі з 4 Гб оперативної та 64 Гб вбудованої пам'яті, що дозволяє одночасно виконувати кілька завдань і зберігати велику кількість даних. Активація системи охолодження запобігає перегріву, тож ви можете не переживати про довговічність пристрою.
Інтеграція зі смартфонами
За допомогою технологій CarPlay та Android Auto ви зможете легко підключити свій смартфон до магнітоли, що дозволить вам використовувати додатки, як якщо б вони були встановлені безпосередньо в автомобілі. Це відкриває безліч можливостей для зручного користування додатками прямо з екрану магнітоли.
Характеристики Штатна магнітола Lesko Volkswagen Passat B8 2014-2020 10.36" 4/64 QLED CarPlay 4G Wi-Fi GPS 360 Prime (9657-78692)
Характеристики
| DSP | Есть DSP/RDS |
|---|---|
| USB-интерфейс | Да |
| Артикул | 9657-78692 |
| Версия Android | 13 |
| Версия Bluetooth | 5.1 |
| Встроенная память | 64 ГБ |
| Входы и выходы | Аудиовыход/Видеовыход |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана | 10.36" |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Мощность | 45 Вт |
| Наличие Wi-Fi | Да |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Операционная система | Android |
| Поддерживаемые форматы | AVI/MP3/MPEG1/FLAC/WMA/APE/MPEG4/WAV/JPEG/MPEG2 |
| Порт для SD-карты | Нет |
| Процессор | Unisoc UIS78625 |
| Разрешение экрана | 2000 x 1200 px |
| Сенсорный экран | Да |
| Совместимость | Volkswagen Passat B8 2014-2020 |
| Тип матрицы | QLED |
| Тип охлаждения | Активный (кулер) |
| Тип экрана | Сенсорный |
| Типоразмер | 2 DIN |
| Sim-лоток | Да |
| Розмір | 14.5 x 25 см |
| TV-тюнер | Нет |
| Графический ускоритель | MALI-G52 |
| Наличие Bluetooth | Да |
| Звуковой чип | TDA7708 |
| Наличие GPS-модуля | Да |
| Передняя панель | Несъемная |
| Архитектура ядра | 2х ARM Cortex-A75 + 6х ARM Cortex A55 2.00 GHz |
| Рабочие диапазоны частот | AM/FM |
| Поддержка 4G | Да |
| Усиление басов | Да |
| Функция записи | Да |
Відгуки 0
-
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді 0
-
Ще не було запитань