Штатна магнітола Lesko Toyota Camry VIII (XV70) 2017-2021 10.36" 4/64 QLED CarPlay 4G Wi-Fi GPS 360 Prime (9373-78815)
15699.00 грн
18839.00 грн
Штатна магнітола Lesko Toyota Camry VIII (XV70) 2017-2021 10.36" 4/64 QLED CarPlay 4G Wi-Fi GPS 360 Prime (9373-78815)
Продавець товару: Hubber
Виробник: Lesko
Характеристики
| DSPЕсть DSP/RDS | USB-интерфейсДа | Артикул9373-78815 |
| Версия Android13 | Версия Bluetooth5.1 | Встроенная память64 Гб |
| Входы и выходыАудиовыход/Видеовыход | Гарантия12 месяцев | Диагональ экрана10.36" |
Знайшли дешевше?
Введіть адресу доставки
Опис
Штатна магнітола Lesko Toyota Camry VIII (XV70) 2017-2021
Сенсорний дисплей з системою Android забезпечує зручний і простий доступ до органів управління вашим авто. Створюйте списки відтворення, переглядайте та відкривайте файли різних форматів прямо на екрані. Налаштовуйте інформацію про відтворення, встановлюйте додатки з Google Play, користуйтеся навігацією та багато іншого.
Яскравий QLED дисплей
Чіткий QLED дисплей з технологією квантових точок надає нанокристали, які випромінюють світло певної довжини хвилі перед світлодіодним підсвічуванням. Це дозволяє QLED-дисплеям досягти високого рівня колірної передачі, надаючи більш насичені та реалістичні зображення з великою глибиною та точністю кольору.
Цифровий сигнальний процесор (DSP)
У автомобільних аудіосистемах DSP відіграє ключову роль у покращенні якості звуку, оптимізуючи звук в автомобілі. DSP обробляє аудіосигнал у цифровій формі за кількома програмними сценаріями:
Вирівнювання сигналу
Корекція акустики салону
Інтер'єри автомобілів можуть створювати акустичні проблеми, такі як відбиття та нерівномірні частотні характеристики. DSP-процесори можуть реалізовувати алгоритми корекції, що дозволяє аналізувати акустичні характеристики кабіни та вживати заходів для їх усунення. Це забезпечує точніше відтворення звуку та покращує враження від прослуховування для пасажирів.
Тривимірна динаміка в реальному часі
В автомобільній магнітолі поняття тривимірної динаміки зазвичай стосується візуалізації та моделювання елементів, пов’язаних з транспортним засобом. Вона може відображати дані з датчиків авто на дисплеї, включаючи тривимірну карту в режимі реального часу, що показує стан автомобіля, дороги, будівлі та навігаційні вказівки.
Потужність та можливості
Магнітола Lesko обладнана потужним процесором, який в поєднанні з 4 Гб оперативної та 64 Гб вбудованої пам'яті дозволяє легко справлятися з повсякденними завданнями. Активна система охолодження запобігає перегріву процесора, а підтримка CarPlay та Android Auto розширює можливості, дозволяючи підключати смартфон для зручного обміну даними без фактичного переміщення їх між пристроями.
Чому варто обрати Lesko?
Штатна магнітола Lesko Toyota Camry VIII (XV70) — це не тільки сучасний і стильний аксесуар для вашого автомобіля, але й потужний інструмент для розваг та зручності в подорожах. Завдяки технологічним можливостям, ви отримаєте найкращі враження від керування та прослуховування.
Характеристики Штатна магнітола Lesko Toyota Camry VIII (XV70) 2017-2021 10.36" 4/64 QLED CarPlay 4G Wi-Fi GPS 360 Prime (9373-78815)
Характеристики
| DSP | Есть DSP/RDS |
|---|---|
| USB-интерфейс | Да |
| Артикул | 9373-78815 |
| Версия Android | 13 |
| Версия Bluetooth | 5.1 |
| Встроенная память | 64 Гб |
| Входы и выходы | Аудиовыход/Видеовыход |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана | 10.36" |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Мощность | 45 Вт |
| Наличие Wi-Fi | Да |
| Объем оперативной памяти | 4 Гб |
| Операционная система | Android |
| Особенности | Поддержка камер 360 градусов (3D Real-Time Dynamics) |
| Поддерживаемые форматы | AVI/MP3/MPEG1/FLAC/WMA/APE/MPEG4/WAV/JPEG/MPEG2 |
| Порт для SD-карты | Нет |
| Процессор | Unisoc UIS78625 |
| Рабочее напряжение | DC12 В |
| Разрешение экрана | 2000 x 1200 px |
| Сенсорный экран | Да |
| Совместимость | Toyota Camry VIII (XV70) 2017-2021 |
| Тип матрицы | QLED |
| Тип охлаждения | Активный (кулер) |
| Тип экрана | Сенсорный |
| Типоразмер | 2 DIN |
| Sim-лоток | Да |
| Розмір | 14.5 x 25 см |
| TV-тюнер | Нет |
| Графический ускоритель | MALI-G52 |
| Наличие Bluetooth | Да |
| Звуковой чип | TDA7708 |
| Наличие GPS-модуля | Да |
| Передняя панель | Несъемная |
| Архитектура ядра | 2х ARM Cortex-A75 + 6х ARM Cortex A55 2.00 GHz |
| Рабочие диапазоны частот | AM/FM |
| Поддержка 4G | Да |
| Усиление басов | Да |
| Функция записи | Да |
Відгуки 0
-
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді 0
-
Ще не було запитань
Рекомендуємо
Виберіть обов’язкові опції
Швидке замовлення