    Одноканальний підсилювач MTX TX81000D
      • Акції та Знижки
    • Авто та мото
      • Інструменти та обладнання
      • Авто та мото
      • Бензонасоси
      • Блоки запобіжників
      • Дросельні заслінки
      • Електричні склопідйомники
      • Електробензонасоси
      • Електронні блоки керування
      • Зчеплення та КПП
      • Карбюратори
      • Лінзи у фари
      • Регулятори напруги
      • Силіконові мастила
      • Спецтехніка
      • Шини та диски
    • Автотовари
      • Автотовари
      • Мототовари
    • Автозвук
      • Автоаксесуари
      • Автоелектроніка
      • Автозапчастини
      • Автозвук
      • Автомобільні монітори
      • Автоустаткування
      • Автохімія та мастила
      • Багажники
      • Обладнання для СТО
      • Техдопомога
      • Устаткування для АЗС
    • Автопідсилювачі
      • FM-трансмітери
      • Автоакустика
      • Автомобільні сабвуфери
      • Автопідсилювачі
      • Аксесуари для автозвуку
      • Антени для авто
      • Головні пристрої
      • Гучний зв'язок в авто
      • Перехідні рамки
      • Штатні головні пристрої
      • Сабвуферы
    Купити
    Знижка
    На складі Код товару: 202301496
    MTX AUDIO Виробник
    Швидке замовлення
    Продавець товару: Hubber
    Виробник: MTX AUDIO
    Характеристики
    Артикул202301496 Входная чувствительность6 В Габаритные размеры125 х 365 х 50
    Диапазон воспроизводимых частот20 - 150 Гц Класс усилителяD Количество каналов1
    Коэффициент гармонических искажений (КГИ)≤ 1% Мощность (RMS) на канал 2 Ом1000 Вт Мощность (RMS) на канал 4 Ом600 Вт
    Опис
    Опис товару
    Одноканальный усилитель MTX TX81000D (середньоквадратична потужність 1000 Вт при 2 Ом) є найкращою комбінацією ціни і потужності. Це також диво техніки, оскільки він базується на тій же схемі, що і його старший брат RFL4001D, просто трохи менш потужний. Працює в класі D для надання максимальної потужності при мінімальному струмі. Конструкція CMS перебуває на вершині сучасних технологій, а якість компонентів на тому ж рівні, що означає досконалість IRF або Elna. Гнучкість активних фільтрів та можливість встановлення в якості моста роблять його передовою зброєю в відтворенні інфра-басу та кількісних змаганнях.
    Общые параметры
      Количество каналов:
      Одноканальные (моноблоки)
    • Класс усилителя:
      D
    • Мощность RMS 4 Ом (14.4 В):
      600 Вт
    • Мощность RMS 2 Ом (14.4 В):
      1000 Вт
    • Мощность RMS 2 Ом (мост):
      2000 Вт
    • Диапазон частот:
    • Соотношение сигнал/шум:
      > 80 дБ
    • Коэффициент гармонических искажений (THD):
      ≤1%
    Настройки усилителя
      Фильтр низких частот (LPF):
    Дополнительно
      Выносной регулятор баса:
      В комплекте
    Размеры и упаковка
      Размеры (ДxШxВ), мм:
    • Количество в упаковке:
      1 шт.
    • Официальная гарантия:
      12 мес.
    Характеристики
    Входная чувствительность 6 В
    Класс усилителя D
    Мощность (RMS) на канал 2 Ом 1000 Вт
    Мощность (RMS) на канал 4 Ом 600 Вт