    Мікроскоп цифровий GAOSUO G1200HDB 1200X (100650)
      • Акції та Знижки
    • Активний відпочинок, туризм та хобі
      • Кінний спорт
      • Музичні інструменти та обладнання
      • Спортивні товари
    • Оптичні прилади
      • Аксесуари для активного відпочинку та туризму
      • Ножі та мультиінструменти
      • Оптичні прилади
      • Радіокеровані моделі
      • Рибалка
      • Тактичний одяг та обмундирування
      • Туризм та кемпінг
      • Човни та аксесуари
      • Мультинструменты, ножи, точила и аксессуары
    • Мікроскопи
      • Аксесуари для оптики
      • Збільшувальне скло
      • Мікроскопи
      • Підзорні труби
      • Прилади нічного бачення
      • Телескопи
      • Домашні планетарії
    Купити
    Знижка Немає в наявності
    Нет в наличии Код товару: 100650
    Gaosuo Виробник
    Продавець товару: Hubber
    Виробник: Gaosuo
    ДисплейЖК, 1024х600 пикселей. ИнтерфейсыUSB ПідсвічуванняЕсть, регулируемая.
    Поддержка карт памятиMicro SD Разрешение камеры12 Мп. ТипЦифровые
    Опис
    Мікроскоп цифровий GAOSUO G1200HDB 1200X з LCD екраном 7" та підсвічуванням - ідеальний вибір для домашніх будівничих, радіоелектроніків та любителів мікромонтажу. Завдяки можливості збільшення до 1200 разів та запису на micro SD, цей мікроскоп дозволяє легко досліджувати дуже малі предмети або їх частини. Зобразення об'єктів увеличується на кольоровому екрані, що робить перегляд зручним та простим.
    Основні особливості
      - Здатність ретельно досліджувати дуже малі об'єкти на великому кольоровому екрані.
    • - Камера з високим розширенням 12Мп забезпечує дуже чітке зображення.
    • - Наявність середньорозмірного кольорового екрану (7 дюймів).
    • - Мікроскоп для пайки дозволяє працювати з об'єктами на відстані від 10 до 130 мм.
    • - Можливість записувати відео або робити фото на micro SD карту пам'яті до 32 Гб.
    • - Живлення мікроскопа від електричної мережі через адаптер живлення 5В / 1А або від вбудованого акумулятора (для модифікації з акумулятором).
    • - Шістнадцять мов у меню, включаючи англійську, російську та інші.
    Технічні характеристики
      - Розмір екрана: 7 дюймів (178 мм).
    • - Сенсор: 12 Мп.
    • - Мова меню: 16 мов, в т.ч. російську.
    • - Кут нахилу: до 45 градусів.
    • - Варіанти налаштування: рік, місяць, день, година, хвилина, секунда.
    • - Запис відео: 1080 FHD, 720 P, VGA.
    • - Постійна зйомка (фото): 3 фото поспіль.
    • - Споживання: 700 мА.
    • - Матеріал: пластик + метал.
    • - Регулювання по висоті: 240 – 360 мм.
    • - Розмір (підставка): 165 х 120 мм.
    • - Розмір (екран): 185 х 122 мм.
    Комплектація
      - Цифровий мікроскоп для пайки 12Мп, 7" LCD екран і підсвічування GAOSUO G1200HDB - 1шт.