| Cпоживана потужність2600 Вт | АртикулBAB6990IE,BAB6990IE | Гарантия12 мес. |
| Дисплейнет | Длина кабеля электропитания2.7 м | Кількість швидкостей2 |
| КатегорияФены | Кол-во температурных режимов3 | Мощность (диапазон)2300 Вт и более |
Фен для волос BaByliss PRO BAB6990IE Excess-HQ
Фен BaByliss PRO BAB6990IE Excess-HQ – це оновлена версія найпотужнішого фена в усій лінійці виробника. Модель стала ще більш технологічною, з новими функціями та можливостями, що підвищують ефективність сушіння волосся.
Потужність та технологія
Потужність моделі Excess-HQ BAB6990IE, як і раніше, становить 2600 Вт, але нагрівальний елемент був конструктивно змінений. Оптимізована конструкція забезпечує більш однорідний потік повітря, уникаючи локальних перегрівів, що дозволяє сушити волосся більш якісно та безпечно. Добре перемішане повітря прогріває волосся, зменшуючи ризик їх пошкодження.
Професійний мотор та ефективність
У фен вбудований новітній професійний мотор італійського виробництва з технологією Ultra-long Life Technology, що суттєво подовжує термін служби приладу. Повітряний потік у 75 м³/год на швидкості 152 км/год забезпечує ефективну та легку роботу навіть з найскладнішими типами волосся. Швидкість сушіння складає 6.6 грамів на хвилину.
Іонізація для здоров'я волосся
Для захисту волосся під час сушіння модель BAB6990IE оснащена сучасним іонізатором. У перші секунди роботи фена мільйони негативно заряджених іонів насичують волосся, стимулюючи їх кутикулу закривати лусочки, завдяки чому волосся стає гладким, блискучим та слухняним, а натуральна волога зберігається. Використання іонізації приносить лише користь для здоров'я волосся.
Дизайн та зручність використання
Естетика та дизайн моделі залишилися майже незмінними, тепер же фен буде випускатися в чорному кольорі з лакованим покриттям з блискітками, що робить його ще більш привабливим. Ідеальний баланс у конструкції дозволяє легко працювати без навантаження на кисть руки. Модель традиційно має 2 швидкості та 3 режими нагріву, включаючи холодний обдув з окремою кнопкою. Органи управління розташовані з боку ручки, що робить її особливо зручною для використання правою рукою.
Фен BaByliss PRO BAB6990IE Excess-HQ – це ідеальний вибір для тих, хто цінує якість, технології та зручність.
| Cпоживана потужність | 2600 Вт |
|---|---|
| Артикул | BAB6990IE,BAB6990IE |
| Гарантия | 12 мес. |
| Дисплей | нет |
| Длина кабеля электропитания | 2.7 м |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Категория | Фены |
| Кол-во температурных режимов | 3 |
| Мощность (диапазон) | 2300 Вт и более |
| Подача холодного воздуха | есть |
| Тип | обычный |
| Функція іонізації | есть |
| Цвет | черный |
| Вага | 0.555 кг |
| Вращающийся шнур | нет |
| Петля для подвешивания | есть |
| Диффузор | нет |
-
Відгуків про цей товар ще не було.
-
Ще не було запитань