| Cпоживана потужність2400 Вт | АртикулBAB6970IE,BAB6970IE | Гарантия12 мес. |
| Дисплейнет | Длина кабеля электропитания2.7 м | Кількість швидкостей2 |
| КатегорияФены | Кол-во температурных режимов3 | Мощность (диапазон)2300 Вт и более |
Фен для волос BaByliss PRO Caruso-HQ BAB6970IE
Фен для волос BaByliss PRO Caruso-HQ BAB6970IE – це оновлена та вдосконалена модель, яка здобула популярність серед професіоналів і звичайних користувачів. Ця модель стала ще технологічнішою та виносливішою, а завдяки сучасним технологіям, вона відкриває нові можливості для роботи.
Висока продуктивність
Високопродуктивний мотор змінного струму, виготовлений в Італії, розганяє потік повітря до 172 км/год. Завдяки такій продуктивності сушіння волосся стане значно ефективнішим, а укладки – вражаючими. З потужністю 2400 Вт ця модель задовольнить будь-які потреби, особливо вона буде корисною для довгого та густого волосся.
Оптимізований нагрівальний елемент
Особливу увагу варто приділити нагрівальному елементу, який також зазнав змін. Оптимізована конструкція дозволила створити потік, що виходить, більш однорідним, без локальних перегрівів, що підвищує якість і безпеку сушіння волосся. Температура повітря на виході становить 85 °C, а при максимальній потужності з одягненою насадкою-концентратором – 140 °C. Це забезпечує швидкість сушіння волосся до 6.4 грамів за хвилину.
Технологія іонізації для захисту волосся
У моделі BaByliss PRO BAB6970IE реалізована сучасна технологія іонізації. З перших секунд роботи фена мільйони негативно заряджених іонів насичують волосся, сприяючи закриттю лусочок волосяної кутикулі. Це робить волосся гладким, блискучим та покірним, а природна волога волосяної структури зберігається. Використання іонізації приносить лише користь здоров'ю волосся.
Актуальний дизайн
Дизайн моделі BAB6970IE також трохи змінився – фен отримав естетичне лакове покриття з блискітками, що робить його більш презентабельним та підкреслює дорогий вигляд. Балансування і складання фена, як і раніше, на висоті. Ця модель ідеально підходить для роботи правою рукою.
Контроль та функції
Традиційно в цій моделі передбачено 2 швидкості та 3 температурних режиму роботи, включаючи холодний обдув з окремою кнопкою в середині ручки.
Обираючи BaByliss PRO Caruso-HQ BAB6970IE, ви отримуєте надійний інструмент для виконання професійних укладок з максимальним комфортом.
| Cпоживана потужність | 2400 Вт |
|---|---|
| Артикул | BAB6970IE,BAB6970IE |
| Гарантия | 12 мес. |
| Дисплей | нет |
| Длина кабеля электропитания | 2.7 м |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Категория | Фены |
| Кол-во температурных режимов | 3 |
| Мощность (диапазон) | 2300 Вт и более |
| Подача холодного воздуха | есть |
| Тип | обычный |
| Функція іонізації | есть |
| Цвет | черный |
| Вага | 0.535 кг |
| Вращающийся шнур | нет |
| Петля для подвешивания | есть |
| Диффузор | нет |
-
Відгуків про цей товар ще не було.
-
Ще не було запитань