    Акумуляторна батарея GEL Merlion GL121500M8 12V 150 Ah
    Акумуляторна батарея GEL Merlion GL121500M8 12V 150 Ah 0 14340.00 грн
    Купити
    Новинка
    На складі Код товару: 10119
    Виробник: Merlion
    Напряжение12 Необходимость обслуживанияНеобслуживаемые Размеры492 x 180 x 277 мм
    Опис
    Технічні характеристики GEL Merlion GL121500M8:
      Кількість елементів: 6
    • Напруга: 12 В
    • Номінальна ємність: 150 A/год при 20-годинному розряді до 1,75 В на елемент при 25 °C
    • Вага: 43,8 кг (допустима похибка ± 2,0%)
    • Внутрішній опір: 4,2 мОм
    • Тип клем: F12 (M8)
    • Максимальний струм розряду: 1500 А (протягом 5 секунд)
    • Ток короткого замикання: - A
    • Термін служби: 10 років
    • Максимальний зарядний струм: 45 А
    • Напруга зарядки в буферному режимі: 13,5 В ~ 13,8 В при 25 °C
    • Температурна компенсація: -3 мВ/°C/елемент
    • Напруга зарядки в циклічному режимі: 14,4 В ~ 15 В при 25 °C
    • Температурна компенсація: -4 мВ/°C/елемент
    • Діапазон робочих температур:
      розряд: 10 °C ~ 60 °C
      заряд: 10 °C ~ 50 °C
      зберігання: 10 °C ~ 60 °C
    • Нормальний діапазон робочих температур: 25 ± 5 °C
    • Матеріал корпусу: A.V.S. UL94-HB, UL94-V0
    • С自роразряд:
    Гарантия 12 месяцев
    Емкость 150
    Емкость аккумулятора 150
    Материал изготовления корпуса Полипропилен
    Необходимость обслуживания Необслуживаемые
    Размеры 492 x 180 x 277 мм
    Робоча температура -20°C ~ +60°C