    Акумуляторна батарея GEL Merlion GL122000M8 12V 200 Ah
    Акумуляторна батарея GEL Merlion GL122000M8 12V 200 Ah 0 18000.00 грн
    Купити
    На складі Код товару: 1964
    Опис
    Технічні характеристики GEL Merlion GL122000M8:
      Кількість елементів: 6
    • Напруга: 12 В
    • Номінальна ємність: 200 А/г при 20-годинному розряді до 1,75 В на елемент при 25 °C
    • Вага: 57 кг (допуск ± 2%)
    • Внутрішній опір: 4 мОм
    • Тип клем: F10 (M8)
    • Максимальний розрядний струм: 2000 А (5 секунд)
    • Ток короткого замикання: - А
    • Термін служби: 10 років
    • Максимальний зарядний струм: 60 А
    • Напруга заряду в буферному режимі: 13,5 В ~ 13,8 В при 25 °C
    • Температурна компенсація: -3 мВ / °C / елемент
    • Напруга заряду в циклічному режимі: 14,4 В ~ 15 В при 25 °C
    • Температурна компенсація: -4 мВ / °C / елемент
    • Діапазон робочих температур:
      Розряд: 10 °C ~ 60 °C
      Заряд: 10 °C ~ 50 °C
      Зберігання: 10 °C ~ 60 °C
    • Нормальний діапазон робочих температур: 25 ± 5 °C
    • Матеріал корпусу: A.В.S. UL94-HB, UL94-V0
    • Саморозряд: низький
    Характеристики
    Вид Аккумулятор, Внешняя батарея
    Емкость 200
    Емкость аккумулятора 200
    Материал изготовления корпуса Полипропилен
    Необходимость обслуживания Необслуживаемые
    Размеры 530 x 250 x 277 мм
    Робоча температура -20°C ~ +60°C