    Акумуляторна батарея GEL Merlion GL121200M8 12V 120 Ah
      • Акції та Знижки
    • Комп'ютерні комплектуючі
      • 3D-сканери
      • Інтерактивне обладнання
      • Аксесуари для ноутбуків та ПК
      • Аксесуари для проекторів
      • Графічні планшети
      • Екрани для проекторів
      • Запчастини для планшетів
      • Комп'ютери, неттопи, моноблоки
      • Комп'ютерні комплектуючі
      • Комплектуючі для міні-комп'ютерів
      • Комплектуючі для ноутбуків
      • Міні-комп'ютери
      • Мережеве обладнання
      • Монітори
      • Ноутбуки
      • Офісна техніка
      • Планшети
      • Програмне забезпечення
      • Проектори
      • Серверне обладнання
      • Товари для геймерів
      • Флеш пам'ять USB
      • Шредери
    • Акумулятори для ДБЖ
      • SSD
      • Акумулятори для ДБЖ
      • Акустичні системи
      • Блоки живлення
      • Відеокарти
      • Джерела безперебійного живлення
      • Жорсткі диски та дискові масиви
      • Звукові карти
      • Карти відеозахвату
      • Клавіатури та миші
      • Корпуси
      • Материнські плати
      • Оперативна пам'ять
      • Оптичні приводи
      • Процесори
      • Системи охолодження
      • Стабілізатори напруги для комп'ютерів
    Акумуляторна батарея GEL Merlion GL121200M8 12V 120 Ah 0 11000.00 грн
    Купити
    Новинка
    На складі Код товару: 10118
    Merlion Виробник
    Швидке замовлення
    Продавець товару: Hubber
    Виробник: Merlion
    Напряжение12 Необходимость обслуживанияНеобслуживаемые Размеры407 x 176 x 225 мм
    Опис
    Технічні характеристики GEL Merlion GL121200M8:
      Кількість елементів: 6
    • Напруга: 12 В
    • Номінальна ємність: 120 A/ч при 20 годинах розряду до 1.8 В на елемент при 25 °C
    • Вага: 34 кг (допуск ± 2,0%)
    • Внутрішній опір: 4 мОм
    • Тип клем: F12 (M8)
    • Максимальний струм розряду: 1200 А (5 секунд)
    • Ток короткого замикання: - A
    • Термін служби: 10 років
    • Максимальний зарядний струм: 36 А
    • Напруга заряду в буферному режимі: 13.6 В ~ 13.8 В при 25 °C
    • Температурна компенсація: -3 мВ / °C / елемент
    • Напруга заряду в циклічному режимі: 14.6 В ~ 14.8 В при 25 °C
    • Температурна компенсація: -4 мВ / °C / елемент
    • Діапазон робочих температур:
      розряд: 10 °C ~ 60 °C
      заряд: 10 °C ~ 50 °C
      зберігання: 10 °C ~ 60 °C
    • Нормальний діапазон робочих температур: 25 ± 5 °C
    • Матеріал корпусу: A.V.S. UL94-HB, UL94-V0
    • Саморозряд: низький
    Характеристики
    Вид Аккумулятор, Внешняя батарея
    Гарантия 12 месяцев
    Емкость 120
    Емкость аккумулятора 120
    Материал изготовления корпуса Полипропилен
    Необходимость обслуживания Необслуживаемые
    Размеры 407 x 176 x 225 мм
    Робоча температура -20°C ~ +60°C