Як вибрати новорічну ялинку 2022-2023

фото як вибрати новорічну ялинку


Прикрашена іграшками та гірляндами ялинка на Новий рік вважається головним і незмінним атрибутом зимового свята. Всі дні, поки ми відзначаємо догляд старого і наступ нового року, саме вона знаходиться разом з нами - підморгує різнокольоровими вогниками, мерехтить відблисками новорічних куль, виблискує мішурою і створює атмосферу свята і магії.


Зміст:


До вибору зеленої красуні слід поставитися з усією серйозністю, прислухаючись до порад друзів і фахівців. Борці за екологію говорять про те, що не можна губити живі дерева заради тижня сумнівною краси, а любителі живих ялинок стверджують, що без аромату хвої і смоли свято не є святом.


Як вибрати новорічну ялинку 2022-2023, а головне, на який ялинці слід зупинитися - на живій або штучній?


Головні переваги та недоліки живих дерев


Наповнена запахом свіжої хвої квартира як ніщо краще створює святковий настрій. Жива ялина виділяє в повітря величезну кількість фітонцидів, які очищають приміщення від шкідливих мікроорганізмів і навіть зміцнюють імунітет. До недоліків натурального дерева можна віднести те, що у нього обсипається хвоя, воно недовговічне, а голки ранять руки, коли настає час знімати іграшки. Також зрізане, а по суті вже мертве дерево, у багатьох викликає жалість. А вирубка великої кількості живих дерев, які до того ж не всі продаються перед святом, завдає непоправної шкоди природі в цілому.


зображення поради щодо вибору штучної сосни


Головні переваги та недоліки штучних ялин


Як показує статистика покупок, штучні ялини в останні десятиліття витісняють своїх живих побратимів.


Популярними вони стають з кількох причин:

  • вони довговічні і практичні. Штучні дерева відмінно зберігаються довгі роки, ставити і розбирати їх не складає великих труднощів;
  • зберігаються живі ялинки. Адже число вирубаних молодих зелених насаджень перевершує кількість нових посаджених ялинок.


Однак, штучні ялини мають і деякі негативні моменти: нерідко дешеві екземпляри виготовляють з неякісних і навіть небезпечних для здоров'я матеріалів. Вартість якісного новорічного дерева є немаленькою, що не завжди по кишені середньостатистичному покупцеві.


До інших недоліків також можна віднести ту обставину, що штучні дерева не пахнуть, а тому улюбленого новорічного аромату в будинку не буде.


Поради щодо вибору ялинки


Перед тим, як придбати живу або штучну ялинку, необхідно зважити всі переваги і недоліки кожної.


Як вибрати штучну ялинку? Несправжнє дерево вибрати простіше - якісна ялинка не повинна пахнути пластмасою, мати міцний каркас, металеву підставку і сертифікат якості.


картинка ялинка на Новий рік


Як вибрати новорічну сосну?


Живі дерева вибирати трохи складніше. Купувати натуральне дерево краще за 5-7 днів до свята. Особливу увагу необхідно приділити стовбуру і голкам дерева. Стовбур не повинен мати ушкодження, у свіжій ялинки завжди еластичні гілки і голки. Також натуральні ялинки вимагають правильного транспортування і зберігання перед установкою в будинку. Крім того, необхідно пам'ятати про те, що живі сосни не люблять жаркі кімнати. Щоб дерево довше радувало вас свіжим видом, його треба поставити у відро з піском і регулярно зволожувати.Щороку 31 грудня практично кожен з нас хоч трохи і недовго, але все ж відчуває себе дитиною. Посилити це чарівне відчуття допоможе ялинка, прикрашена з любов'ю, без якої зустріч Нового року просто неможлива.


Це цікаво:


Как создать волшебный Новый год 2022-2023

Рождественский венок 2022-2023

Аквагрим на Новый год 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв