Як стати продуктивніше в новому році 2022-2023

фото як стати продуктивніше в новому році


Складання планів на Новий рік - це традиція і потреба багатьох людей. Більшість з нас мріє прокинутися 1 січня і кардинально змінити своє життя, наприклад, здійснити заповітні мрії, зайнятися спортом або підвищити свою продуктивність. Більше, ніж 24 годин на добу не буває, а так хочеться все встигати: правильно організувати робочий день, знайти час для відпочинку і дітей, в загальному, не витрачати своє життя даремно.


Зміст:


Користь складання чіткого плану на майбутній рік


Як стати продуктивніше в Новому році 2022-2023? Насамперед треба скласти план. Докладний план свого розвитку і підвищення продуктивності допоможе структурувати завдання і визначити життєві пріоритети: неясні наміри і невизначені бажання ніколи не допоможуть підвищити продуктивність і якість життя. Але найчастіше навіть складання плану буває таким же складним завданням, як і дії по його досягненню.


зображення прийоми продуктивності


Щоб скласти продуктивний і здійсненний план можна використовувати такі правила:


- починати треба з малого. Звикнувши бути обов'язковим у виконанні невеликих і нескладних завдань, людина легко переносить цю звичку на інші, більш складні цілі;
- краще не намагатися бути багатозадачним. Більшості людей важко робити кілька справ одночасно;
- краще чітко встановлювати терміни виконання завдань. Якщо людина дотягує термін виконання до крайності, то дана задача часто перетворюється на мету і змушує приймати обов'язкові заходи.


І головне, при виконанні поставлених завдань, що не карайте себе за можливі помилки. Негативний досвід буває корисніше, ніж позитивний. З невдач треба робити висновки, а не рефлексувати з цього приводу.


фотографія лайфхак продуктивності


Як підвищити свою продуктивність


Лайфаки продуктивності - які вони складні або прості? Давайте розбиратися.


Приходити в майбутньому році на роботу треба трохи раніше. Численні дослідження показують, що співробітники, які приходять на роботу раніше за інших, оцінюються начальством як більш продуктивні і сумлінні, ніж їх колеги.


Перша половина дня - для найскладнішої роботи. Як показує практика, складні рішення і серйозна розумова робота повинні відводитися для першої половини дня. Часто буває так, що до обіду виконується не менше 70-80% від всієї запланованої на день роботи.


картинка трюки для продуктивності


Час закінчення роботи не менш важливий момент. В кінці робочого дня мозкові функції стають не такими ефективними, як хотілося б. Тому доцільно закінчувати роботу вчасно і відправлятися додому, щоб відпочити і виспатися. Не варто приносити роботу додому - це погана ідея, яка заважає продуктивності наступного трудового дня.


Краще прибрати все, що може відволікати від роботи. При виконанні складної і термінової роботи варто відключити повідомлення на телефоні, звукові оповіщення на чатах і навіть музику. Продуктивно працювати можна тільки в тиші. Зайві звуки, а тим більше приватні повідомлення стомлюють мозок і відволікають від роботи. Те ж саме стосується і захаращеного робочого столу. Треба виділити трохи часу і навести на столі порядок: відправити непотрібні папери у відро для сміття, розкласти документи по папках і прибрати всі речі, які не належать до робочого процесу.


Управління енергією - цього також треба навчитися. Важливо навчитися збереженню і розвитку фізичного і розумового потенціалу. Тоді людині буде набагато зручніше зосереджуватися на робочому процесі і робити роботу більш ефективно. Для цього треба добре висипатися, частіше відпочивати і навіть розглянути можливість регулярно влаштовувати «вільні дні», протягом яких нічого не робити, що так чи інакше пов'язане з роботою.


фото як підвищити свою продуктивність


Планування робочого дня - не більше 3 завдань в день. Ефективним прийомом для продуктивності є ведення щоденника. Важливо пам'ятати правило: в щоденнику не повинно бути більше 3 пріоритетних завдань. Причому найважливішу проблему доцільно вирішувати в першу чергу.


Ще один секрет продуктивності - це правильні звички і навички. Психологи підказують, що в більшості випадків абсолютно не важливо, наскільки людина розумна, організований і дисциплінований. Досягти поставлених цілей без вироблення у себе корисних і правильних навичок буває складно. А ще психологи радять - не варто сильно турбуватися про те, що буде завтра: це є марною тратою нервів. Доцільно зосередитися на сьогоденні. Це легко зробити, якщо уявити, що саме від нього залежить досягнення поставленої мети.Новий рік, мета, а також трюки продуктивності у всіх людей бувають різні, об'єднує ж їх - прагнення до кращого і доброго, а також бажання жити щасливо і насичено. Слід пам'ятати, що можливості кожної людини безмежні і тільки в наших силах розвивати або обмежувати власний потенціал, а також продуктивність в бізнесі, роботі або особистому житті.


Це цікаво:


Новогодние подарки стран мира 2022-2023

Новогодняя анимация 2022-2023

Что готовят на Новый год 2022-2023 в разных странах мира

Нет отзывов
Добавить отзыв