Як прикрасити новорічну ялинку 2022-2023

фото як прикрасити новорічну ялинку


Мистецтво прикраси ялинки не є таким простим, як здається на перший погляд. Хаотично розвішані кулі та гірлянди не зможуть залучити до вашої зеленої лісової гості належної уваги.


Зміст:


Щоб ялинка, декорована відповідно до кращих традицій і модних течій новорічного оздоблення, радувала оточуючих і надавала будинку атмосферу улюбленого свята, необхідно все заздалегідь спланувати. В останні дні перед святом найкрасивіші і оригінальні іграшки вже будуть розкуплені і вам доведеться в самий останній момент міняти продуманий дизайн. Також не варто обмежуватися тільки покупними аксесуарами, багато ефектних і незвичайних елементів декору можна зробити своїми руками.


Складно сказати, яке оздоблення підійде саме для вашої ялинки. Оздоблення новорічної красуні має повністю відповідати стилю і інтер'єру вашої квартири.


Сучасний креатив в оздобленні ялинки


В цьому році актуально прикрашати живу сосну білими прозорими кулями. Модним залишається варіант монохромного оздоблення ялинки або поєднання 2 кольорів. Ідеально доповнюють один одного білий і чорний колір або поєднання біло-сріблястого і біло-золотистого кольору. Наступаючий рік Жовтого Свині диктує моду на натуральні прикраси новорічної ялинки. Все залежить від вашої фантазії і творчості. Натуральні матеріали новорічного декору є набагато кращіми, так як вони виглядають ефектніше і не шкодять здоров'ю.


зображення ідеї для наряду новорічної ялинки


З чого починаємо прикрашати ялинку


Як прикрасити новорічну ялинку 2022-2023? Декор ялинки починається з розвішування новорічної гірлянди. Нитки гірлянди акуратно розподіляємо по гілочках. Розташовувати їх можна як по вертикалі, так і по горизонталі. Найчастіше гірлянда розвішується по меридіанах, щоб потім було зручно прикрашати гілки ялинковими іграшками. Колір вогників гірлянди треба вибирати відповідно до обраних квітами прикрас і приміщення в цілому.


Дизайнери уточнюють, що срібний дощик і схожа на нього мішура вже виходить з моди. Красиво і ефектно на гілках ялинки виглядають банти і фарбування кінчиків голок блискучим лаком.


Як нарядити ялинку до Нового року іграшками? Існує кілька загальних правил, що перетворюють зелену ялинку в справжню красуню:

  • іграшки краще розвішувати по спіралі, як би повторюючи напрям ниток гірлянди. Спіралі можна робити як одного кольору, так і розбавляючи його відповідними відтінками;
  • більш строгий дизайн новорічної ялинки передбачає розташування гірлянди і іграшок по вертикалі;
  • основна помилка в оздобленні ялинки - поєднувати непоєднуване. Витримувати стиль і колір, не перевантажувати дерево зайвими іграшками і обійтися без надмірностей - основні правила оздоблення, і тоді ваша ялинка стане гарною і душевною прикрасою кімнати.


картинка як нарядити ялинку по фен-шуй


Як прикрасити ялинку в стилі «кантрі»


Для даного стилю необхідно запастися старими іграшками або виробами, виконаними вручну. Радянські іграшки з бабусиного горища не тільки неймовірно перетворять ялинку, а й торкнуться спогадів вашого дитинства.


Еко-стиль новорічної ялинки


Даний стиль останнім часом стає особливо популярним. У цьому декорі немає обмежень для польоту фантазії і творчості. Еко-стиль - це використання для оздоблення ялинки тільки природних матеріалів. Якщо з літа запастися сушеними фруктами, горіхами, оригінальними дерев'яними суками і прикрасити ними ялинку, то ваш стиль оздоблення буде носити назву Еко декору.


Крім того, можна спекти їстівні іграшки - різдвяне імбирне печиво або маленькі пряники. Або виконати іграшки з тканин - маленькі сердечка, кульки або шкарпетки. Цікаво виглядатимуть кульки, загорнуті в клапті яскравих натуральних тканин.


картинка як прикрасити сосну на Новий рік


Ставимо ялинку по фен-шуй


Як прикрасити ялинку по фен-шуй? Майстри фен-шуй відзначають, що якщо неправильно розмістити новорічну ялинку в квартирі, то існує велика ймовірність, що вона не зможе подарувати своїм господарям удачу і додатковий прибуток в наступаючому році.


Розміщення дерева в правому кутку будинку налагодить особисте життя господарям квартири. Лівий кут будинку підсилює дружні зв'язки між людьми. А ось новорічна ялинка, поставлена ​​в центрі кімнати, стане талісманом для зміцнення здоров'я. Якщо ви хочете повністю змінити своє життя і повідомити про це Всесвіту, то ялинку слід встановити догори ногами, тобто підвісити до стелі. Трапляється так, що обстановка в квартирі заважає поставити ялинку в потрібному місці. Вихід із ситуації є - в обраному місці можна повісити невеликий святковий вінок і магія обов'язково спрацює.


фото сучасний креатив в оздобленні новорічної ялинки


Ще кілька додаткових рекомендацій


Залучати до оформлення ялинки слід діточок. Вони можуть подати цікаві і незвичайні ідеї для наряду новорічної ялинки. У всякому разі дітлахам буде цікаво подавати іграшки, щось домальовувати або переробляти, допомагати приймати рішення, що і куди вішати. Таким чином у них буде розвиватися смак і передаватися сімейні традиції.У будь-якому випадку, удача не омине ваш будинок стороною, якщо займатися оформленням ялинки всією сім'єю - тоді будь-який декор припаде до душі кожному члену сім'ї.


Це цікаво:


Новогодний декор спальни 2022-2023

Как правильно установить елку к новому году что бы долго стояла

Новогодний интерьер 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв