Як правильно встановити ялинку до Нового року 2022-2023

фото як правильно встановити ялинку


Справжнє новорічне свято не обходиться без установки в будинку красуні ялинки. Гарною ялинку роблять яскраві прикраси, строката мішура і гірлянди. Так хочеться, щоб вона якомога довше радувала своєю красою домочадців і наповнювала квартиру святковою атмосферою. З установкою і свіжістю штучної ялинки проблем не виникає, також не створює особливих труднощів живе лісове дерево, що росте в спеціальній діжці. А якщо в будинку планується установка спиляної зеленої красуні, то краще точно знати, як поставити ялинку, щоб довго стояла. Невідповідний температурний режим, неправильна ємність для закріплення дерева і багато інших нюансів приведуть до того, що вже через кілька днів замість свіжої ароматної ялинки в кімнаті буде розсипана гора гострих голок, що не завдасть нікому ніякої радості та гарного настрою.


зображення встановлюємо живу сосну до Нового року


Правила установки живої ялинки в будинку


Існує кілька правил і рекомендацій щодо вибору та встановлення свіжої ялинки в будинку:

  • вибирати слід тільки свіжозрубане деревце з еластичними гілками і насиченим ароматом;
  • після покупки не можна відразу заносити дерево з морозу в будинок. Його слід залишити на 1 день на заскленій веранді або на балконі, попередньо загорнувши в щільну тканину;
  • безпосередньо перед установкою з ялинки слід видалити нижні гілки, які можна використовувати для виготовлення новорічного вінка. Також слід оновити місце зрізу.

картинка як встановити ялинку що б довго стояла


Як правильно встановити ялинку? Зберегти свіжість ялинки і її неповторний аромат може відро з піском або спеціальна тринога. При установці дерева у відро з піском треба очистити стовбур від гілок і кори, залити пісок водою з аспірином і цукром і акуратно помістити стовбур дерева в мокрий пісок. Через кілька днів пісок треба змочити водою, додавши в неї будь-яку спеціальну підгодівлю для хвойних дерев. Щоб відро з піском не зіпсувало загальний вигляд святкової ялинки, його краще обернути білим папером або тканиною.


Якщо в будинку є спеціальна тринога, то очищений від кори і гілок стовбур закріплює в ній за допомогою спеціальних затискачів. Вони надійно тримають ялинку в вертикальному положенні і не дають впасти.Встановлюємо живу сосну до Нового року подалі від опалювальних приладів. Так вона збереже свіжість хвої і аромат. Також слід пам'ятати, що живі сосни не люблять сухе повітря, тому за допомогою обприскувача треба регулярно зволожувати повітря в приміщенні з деревцем.


Дотримання правильних способів установки сосни дозволить милуватися зеленою красунею всі новорічні свята. Після їх закінчення лісове дерево залишить в квартирі мінімум сміття і його легко буде прибрати.


Це цікаво:


Как украсить кухню к новому году 2022-2023

Новогоднее постельное белье 2022-2023

Как украсить детскую комнату на Новый год 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв