Ворожіння на старий Новий рік 2023

фото ворожіння на старий Новий рік


Кажуть, що ворожба на старий Новий рік має особливу силу і вплив. Познайомитися зі своїм майбутнім і трохи дізнатися долю можна саме в ніч на 13 січня. Ще кілька століть тому і діти, і дорослі з особливим трепетом чекали вечірніх січневих сутінків, щоб починати приготування до ворожіння. Люди щиро вірили, що дана ніч є магічною і чарівної, саме цієї ночі на землю спускаються темні і світлі духи, що володіють знаннями майбутнього і минулого.


Зміст:


Зрозуміло, сучасні люди сприймають ворожіння на старий Новий рік по-різному: деякі з гумором, для них новорічні передбачення - не більше ніж ще один варіант впоратися з нудьгою і трохи посміятися. Деякі - недовірливі, вони стверджують, що всі люди самі творять своє майбутнє. А ще деяка частина, особливо жіноча, все з тієї ж серйозністю збирається групою, щоб спробувати зазирнути крізь час і дізнатися, яке майбутнє їх чекає. Коли дівчата збираються поворожити напередодні старого Нового року, у них виникає почуття, що вони торкаються до чогось дуже магічного і загадкового, а від цього ще більш хвилююче. Такі почуття розбурхують і лоскочуть нерви.


Ворожіння на старий Новий рік вдома


Найпопулярніший спосіб домашнього новорічного гадання - на картах

Ворожіння на старий Новий рік на картах не вимагає якоїсь особливої ​​підготовки, а тим більше грошових витрат. Потрібно лише купити колоду карт і познайомитися з декількома способами їх розкладу. Таких способів багато, тому якщо у вас мало досвіду в ворожіннях на картах, то вибирайте найпростіші. Тільки слід пам'ятати головна умова: гадальні колоди карт крім вас ніхто не повинен чіпати, інакше карти не розкриють перед вами правду.


Іншим популярним способом дізнатися про своє майбутнє - це поворожити на кавовій гущі

На старий Новий рік дуже зручно влаштувати таке ворожіння. Напевно, хороші господині напекли смачних пиріжків або зробили ніжний торт. Частування гостей смачною випічкою буде супроводжуватися чашечками кави. Для цього гадання необхідно вміти розшифровувати знаки і символи, які будуть показуватися в чашках. Навіть якщо ви не стикалися раніше з таким ворожінням, навчиться йому нескладно, тим більше що в компанії побачити символ дуже просто - колектив завжди проявляє багато фантазії та уяви, які впораються з розгадкою малюнків.


зображення передбачення на старий новий рік


У 19 столітті багато дівчат воліли гадати на книгах

Зараз також можна використовувати такий вид передбачення на старий Новий рік. Для такого передбачення краще зібратися невеликою компанією з 5-6 осіб. Кожна дівчина, що ворожить повинна приготувати в розумі найактуальніші питання, відповіді на які вона хотіла б знати. Потім треба вибрати книгу для ворожіння. Бажано зупинитися на який-небудь художній літературі або збірнику поезії, але ніяк не на «Довіднику автомобіліста» або «Посібнику для початківця програміста». Далі вибирається одна дівчина, яка буде зачитувати відповіді на питання. Для кожного питання дівчина, що ворожить називає номер сторінки і кількість рядків, які потрібно відрахувати зверху чи знизу. Наприклад, сторінка 25, 14 рядок зверху. Дівчина з книгою зачитує текст, який знаходиться за даною «адресою». Це і буде новорічним прогнозом і відповіддю на поставлене запитання.


Ворожіння за допомогою зерен

Просте і доступне ворожіння, яке дозволяє дізнатися, чи збудеться задумане в Новому році. Необхідно вибрати невелику тарілочку, кинути в неї жменю будь-якої крупи. Можна використовувати гречану або рисову крупу, пшоно, пшеницю або навіть зерна кави. Ворожіння бажано проводити в темній тихій кімнаті. На столі запалити кілька свічок. Далі треба чітко загадати бажання, зосередитися на ньому і перерахувати кинуті на тарілку зерна. Якщо в результаті виходить парна кількість зерняток, то бажання обов'язково здійсниться. Для відповіді на наступне пророцтво слід взяти нову жменю зерняток.


фотографія ворожіння на старий Новий рік на нареченого


Ворожіння на старий Новий рік на судженого


Незаміжніх дівчат найбільше цікавить інформація про суджених і можливе весілля в році, що наступив. Що ж робили молоді дівчата для того, щоб вгамувати свою цікавість?


13 січня неодружені дівчата вибирали собі по цибулині і ставили їх у склянки з водою або садили в горщик, щоб вони пішли в ріст. А потім спостерігали, чия цибулина швидше за всіх оживала і першої пускала паросток. Перші зелені пір'ячки цибулі і символізували швидке заміжжя.


Ворожіння на ім'я судженого

Після півночі 14 січня неодружені дівчата виходили на вулицю і шукали перехожих чоловічої статі. Дівчата випитували у них ім'я. Яке ім'я називали перехожі, такі і повинні бути імена у суджених ворожбитів дівчат.


Пророцтва за допомогою горіхових шкаралуп

Так ворожать дівчата, у яких вже є хлопці. Для ворожіння волоський горіх акуратно поділявся на 2 половинки, внутрішня частина горіха витягалася і залишалися чисті шкарлупки в вигляді човників. Потім вони опускалися в миску з водою. Якщо при плаванні шкарлупки зближуються, то дівчині треба радіти - незабаром можна зустрічати сватів.


картинка ворожіння на старий Новий рік вдома


Ворожіння за допомогою склянок

Для ворожіння слід підготувати 4 чистих склянки і до половини наповнити джерельною водою. У першу склянку покласти кільце, в другу - дрібку солі, в третю - кілька шматочків рафінаду, а четверту залишити порожню. Дівчині треба зав'язати очі, а її подрузі розставити склянки на таці. Після ворожбитів дівчина вибирає будь-який стакан, воду з якого їй треба спробувати. Солона вода передвіщає сум і розчарування, солодка - любов і успіх, вода з кільцем дає надію на швидку зустріч з коханим або навіть сватання, а звичайна вода - такий же звичайний рік.


Пророцтва на пирогах

Це традиційне і смачне ворожіння в наших краях на зимові свята. У процесі випікання домашніх пирогів, дівчата підкладали в начинку гудзики різних кольорів. Надкусивши випічку, гості знаходили гудзики, які означали приблизно наступне: червоний гудзик - до багатства, синій - до весілля, зелений - до міцного здоров'я, білий - до грошей, жовтий - до поповнення в сім'ї і так далі.


фото ворожіння на старий Новий рік на картах


Чари новорічних змов


Ніч старого Нового року вважається унікальним часом для того, щоб зробити змову. За допомогою змови дівчата і хлопці направляли силу магічної ночі і силу своїх бажань в інформаційну сферу Всесвіту, що обов'язково призводило до виконання змови. Чарівні змови зазвичай роблять на любов, благополуччя, багатство чи красу. Для змови на багатство брали гроші - 12 срібних монет - виходили опівночі на вулицю і говорили такі слова: «Зростайте і примножувати від чарівного місячного світла. робіть мене багатим, до мене приходьте!». Для змови на красу дівчини використовували свої дзеркала, а для ворожби на любов - свої каблучки і речі суджених.



Старий Новий рік - особливе свято, що має свої традиції і звичаї, тому зустрічати його треба теж по-особливому - з веселощами, пирогами і ворожінням! Ворожіння на старий Новий рік 2023 - відмінний помічник для того, щоб підняти завісу таємниці майбутнього хоча б на наступний рік.


Це цікаво:


Новогодние застольные игры для детей 2022-2023

Новогодние гадания 2022-2023

К чему снится елка?

Нет отзывов
Добавить отзыв