Святочні ворожіння 2023

фото святочні ворожіння


Святки - це 12 святкових днів між днем ​​Різдва Христового і святом Хрещення Господнього. З давніх часів і до сьогоднішніх днів в народі збереглося безліч традицій цікавого і веселого святкування Святок. Це традиційні походи до родичів і близьких друзів, забавні колядки, ігри, і нарешті, ворожіння в святі дні.


Зміст:


Багато дівчат до сих пір продовжують гадати на Святки і вважають передбачення, зроблені в цей період часу, найправдивішими. Але слід пам'ятати, що результати ворожінь на Святки можуть і не виправдати райдужні очікування дівчат, особливо, якщо вони гадають на суджених. Так що, милі дівчата, а саме вони в більшості випадків влаштовують щовечірні ворожіння на Святки, якщо не хочете зіпсувати собі святкові дні, краще виходьте з улюбленими на вулицю і веселіться від душі. Як кажуть обізнані люди, долю не обдуриш, чому бути, того не минути.


Якщо все ж ви зважилися поворожити, то дізнатися свою долю можна за допомогою наступних ворожінь на святки. Незаміжні дівчата хоча б один вечір під час Святок присвячують ворожінням на нареченого або свого судженого. Нижче наведено просте, але досить, правдиве ворожіння, яке навіть залишило свій слід в народному фольклорі. Дівчата збираються компанією, виходять на дорогу і кидають за спину чобіт, валянок або інше взуття. Напрямок, куди вказує носок взуття, і буде тією стороною, звідки прийде суджений.


зображення ворожіння на святки


Ворожіння на нареченого в новому будинку


Багато дівчат спеціально ходять на Святки до подруг в гості з ночівлею, щоб поворожити на суджених. Таким чином гадати можна тільки в тому місці, де дівчина ночує вперше. Подруги вкладалися спати, тричі хрестилися і казали наступне: «Буду спати на новому місці - прийди уві сні наречений нареченій». Той чоловік, який з'явиться дівчині вночі уві сні, і буде наяву її чоловіком.


Ворожіння з ниткою


Незаміжні дівчата можуть скористатися ворожінням зі спалюванням в'язальної нитки, щоб дізнатися в якій черговості і як скоро вони вийдуть заміж. Дівчата повинні вибрати клубок ниток, бажано товстих, відрізати собі шматочки ниток однакової довжини. Далі треба взяти нитку за один кінець, а другий опустити вниз. А потім одночасно їх підпалити. Та дівчина, чия нитка догорить швидше за інших, вийде заміж найпершою. Згасла або не повністю згорівша нитка вказувала на те, що поки дівчині заміж можна не збиратися.


фотографія ворожіння в святі дні


Передбачення за допомогою домашнього півня


Веселе ворожіння, тільки дівчатам для його проведення знадобиться півень. Можливо, що на Святки ви будете проводити відпустку у своїй бабусі в селі. Тоді таке ворожіння цілком можна здійснити. Заздалегідь слід підготувати кілька тарілочок і заповнити їх наступним змістом: в одну тарілку покласти будь-яке зерно, в другу налити воду, у третю кинути жменю монет. Також поруч з тарілками можна покласти дзеркало. Крім того, в будинок можна внести і курку.


Результат ворожіння буде залежати від того, до чого підійде півень. Якщо він кинувся до курки, то майбутній чоловік буде бабієм. Якщо його відразу зацікавило зерно, то це хороший знак - життя з чоловіком буде ситим і багатим. Монети також символізують багате заміжжя. А ось якщо півень підійде до води, то цілком можливо, що наречений любить алкоголь.


Передбачення за допомогою голки


Дівчина на невеликих листочках повинна накидати імена всіх молодих людей які її цікавлять. Паперові листочки слід акуратно розкласти по колу. В руки дівчина повинна взяти нитку з голкою і утримувати її точно в середині кола. Слід уважно стежити, в сторону якого імені голка хитнеться, той і стане її долею.


картинка ворожіння в святі дні на судженого


Святочні ворожіння на картах


Гадальні карти в дні Святок можуть відповісти на будь-які, навіть найпотаємніші питання. Просте ворожіння - відповіді на питання. Слід взяти колоду карт в руки, ретельно перемішати, подумки ставити запитання і відразу відкривати будь-яку карту. Червона картка великої масті - позитивна відповідь, яка виповниться найближчим часом. Чорна і дрібна карта - відповідь на поставлене запитання негативне.


Ворожіння «Колодязь»


Таке ворожіння підійде дівчатам, які живуть в селах, де ще збереглися колодязі з джерельною водою. Слід набрати у відро води з криниці і залишити його поруч. Сам колодязь треба закрити кришкою на замок. Лягаючи спати, ключ треба заховати під подушку і проговорити наступне: «Стань мені, мій суджений, колодязь замкнений, але тобі я ключ віддам, щоб ти міг напитися чистої води». Якщо дівчині судилося скоро вийти заміж, то до неї уві сні прийде молода людина і попросить напитися води з криниці.Ворожіння за допомогою дзеркала


Таємниче святочное ворожіння на судженого. Дівчина повинна вибрати найбільше і стигле яблуко. Треба розділити його на 9 частин. Встати перед дзеркалом і з'їсти 8 шматочків, а ось останній шматочок кинути через ліве плече. Якщо доля приготувала для дівчини швидке заміжжя, то в дзеркалі з'явиться особа судженого.


Усвідомлено або глибоко на підсвідомості, то практично кожної людини хвилює його майбутнє. Чи буде йому супроводжувати удача, любов, здійснюватися її мрії - так хочеться дізнатися про майбутнє хоч що-небудь! Саме святочні ворожіння 2023 допоможуть відкрити різні таємниці майбутнього.


Це цікаво:


Гадания на старый новый год 2023

Крещенские гадания 2023

Рождественские гадания 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв