Що попросити на Новий рік 2021-2022

фото Що попросити на Новий рік


Новорічне бажання: що попросити в цьому році?


Новий рік завжди був, є і буде одним з улюблених свят для більшості людей. У зв'язку з цим щороку знову і знову виникають, здавалося б, одні і ті ж питання. Наприклад, «Що приготувати на Новий рік 2021?», «Що подарувати на Новий рік?» Або «Як весело зустріти наступаючий Новий рік?»


Зміст:


І якщо деякі питання ще можна залишити без відповідей, то в даний момент часу вже варто задуматися про те, що попросити на Новий рік 2021-2022 у своїх рідних і близьких.


Подарунки для дому


В першу чергу варто виділити дану категорію подарунків, оскільки саме презенти для будинку є найбільш затребуваними напередодні Нового року.


Що це може бути?:

 • Побутова техніка
 • Посуд
 • Постільна білизна, пледи
 • Предмети меблювання
 • Прикраси інтер'єру і т.д.


Примітно, що при даруванні таких новорічних подарунків дарувальник охоплює інтереси всієї однієї конкретної сім'ї, що дозволяє йому в кінцевому підсумку витратити менше, ніж би він витратив при покупці окремих презентів для всіх.


Подарунки для справи


До такої категорії подарунків відносяться ті речі, які допомагають людині в роботі. І тут все залежить як від виду діяльності одержувача презенту, так і від фантазії самого дарувальника.


Наприклад, якщо Ви вибираєте новорічний подарунок для дружини, яка серйозно займається рукоділлям, то нова, якісна швейна машинка або навіть хороший ткацький верстат можуть виступити в ролі чудового презенту.


Якщо ж Ви вибираєте подарунок для чоловіка - власника свого бізнесу, то йому Ви можете піднести шкіряну візитницю, шкіряне портмоне або кейс для документів.


Подарунки для душі


Такі ідеї новорічних подарунків варто вибирати тільки тим, хто точно знає, чим конкретно захоплюється одержувач презенту. В іншому випадку отриманий новорічний подарунок буде назавжди похований в шафі або передарований при першій можливості.


Що це може бути?:

 • Спортивний інвентар
 • Предмети, які стосуються категоріям полювання або рибалка
 • Різні необхідні пристосування (потужний об'єктив для фотоапарата, набір пензликів для малювання з натурального хутра, колекційна монета і ін.)


зображення кращі новорічні подарунки


Подарунки для саморозвитку


Дана категорія новорічних подарунків є досить спірним вибором, проте, часто, саме подібні презенти змінюють життя обдарованої людини на краще. Примітно, що такі подарунки просять небагато, і щоб піднести їх, потрібно чимало витримки і хоробрості.


Сюди можна віднести:

 • сертифікати в тренажерний зал або басейн;
 • оплату курсів підвищення кваліфікації, іноземної мови, шиття;
 • книги з психології або особистісному зростанню та ін.


Якщо Ви сьогодні ставите питанням, що попросити на Новий рік 2021-2022, і Ви не хочете отримати щось стандартне, то виберіть подарунок з цієї категорії, щоб відразу після новорічних канікул розпочати нове життя.


Дорогі подарунки


Оскільки поняття дорожнечі для всіх людей різні, то до такої категорії новорічних подарунків насправді можна віднести різні речі. Наприклад, ювелірні прикраси, годинник, гаджети, вінтажні предмети (починаючи від одягу і закінчуючи меблями), туристичні путівки, машини, квартири і багато-багато іншого.


Єдине, на чому особливо хотілося б зробити акцент - на тому, що не завжди дорогі подарунки є найкращими. Адже якщо з їх допомогою банально відкуповуються від людини, то їх навряд чи можна вважати ідеальними новорічними презентами.


картинка ідеї новорічних сувенірів


Важливі правила


В останню чергу варто позначити кілька правил, до яких обов'язково слід прислухатися всім людям, а саме: тим, хто дарує подарунки, і тим, хто їх отримує.


Отже, якщо саме Ви виступаєте в ролі прохача, то:

 • обов'язково враховуйте матеріальне становище дарувальника (не вимагайте дорогих подарунків);
 • не проявляйте невдоволення при отриманні «не того» презенту (будьте вдячні за сам факт прояви уваги);
 • не забувайте про дарування відповідних подарунків.


Якщо ж Ви даруєте кращі новорічні сувеніри, то:

 • вибирайте їх, виходячи зі смаків і уподобань людини, для яких подарунок і призначений (зрозуміло, без фанатизму);
 • обов'язково доповнюйте їх якимись недорогими подарунками, які покажуть одержувачу, його вагу для Вас (вибирайте для цього новорічні солодощі, листівки або невеликі м'які іграшки);
 • не забувайте, що обмежені фінансові можливості - не привід відмовлятися від дарування подарунків (наприклад, Ви можете зробити новорічний подарунок своїми руками).


Будьте щасливі в Новому 2022 році, і нехай Ваші близькі подарують Вам найдорожче: свою любов, турботу і увагу!


Це цікаво:


Как отдыхаем на Новый год 2021-2022 в Украине

Какой будет зима 2021-2022 в Украине

Новогодние раскраски для детей 2021-2022

Нет отзывов
Добавить отзыв