Що подарувати мамі на 8 березня

фото Що подарувати мамі на 8 березня

Подарунки мамі на 8 березня


Мама - без винятку найцінніший елемент життя кожної людини. Саме тому кожному хочеться бачити свою маму здивованою, захопленою і щасливою кожен день. Але якщо щодня радувати кохану людину досить важко, то в свята це робити просто необхідно. У зв'язку з цим заздалегідь продумайте питання: «Що купити мамі на 8 березня?» І виберіть відповідний варіант із запропонованих нижче.


Зміст:


Потрібні подарунки для мами на 8 березня


Як не дивно, але мами, особливо пенсійного віку, вкрай позитивно ставляться до різних побутових приладів і кухонного приладдя. У зв'язку з цим вони радіють як кухонного комбайну, так і новому електричному чайнику або, наприклад, мультиварці. Найголовніше - щоб мама у віці не боялася сучасних приладів, і щоб вона хотіла вчитися користуватися ними.


Так само як бажані подарунки можуть виступати:

 1. набори посуду;
 2. постільна білизна;
 3. покривало і пледи;
 4. банні і домашні халати;
 5. рушники, скатертини та інше.


зображення що купити мамі до 8 Березня


Незвичайні подарунки для мами в Міжнародний Жіночий день


Напевно всі пам'ятають слова з дитячого віршика С.В. Михалкова: «Мами різні потрібні, мами різні важливі». Так ось, сучасна мама - давно вже не запущена домогосподарка, обтяжена тільки дітьми, прибиранням і готуванням. Сучасна мама - образно кажучи, справжній робот, який встигає доглядати за собою, за чоловіком, за дітьми і за будинком. Крім цього, дуже велика кількість сучасних мам ще й роблять цілком успішні кар'єри. «Як у них все виходить?» - це питання окреме. По-справжньому дбайливих дітей повинно хвилювати інше: що подарувати мамі, щоб допомогти зберегти їй красу?


І тут виникає безліч варіантів. Наприклад, можна підібрати мамі в якості подарунка на 8 березня серію антивікових кремів. А можна подарувати їй сертифікат на якусь косметологічну процедуру. Мамі можна придбати фен, який має різноманітні функції, або праску. Так само маму можна відвести в салон, щоб їй зробили святкову зачіску, манікюр і педикюр.


Крім цього, в якості незвичайних подарунків можуть виступати:

 1. спільний шопінг;
 2. незвичайну пригоду (наприклад, стрибок з парашутом для екстремальних мам);
 3. відвідування тату-майстра (чому б і ні);
 4. довгоочікувана путівка в санаторій або на курорт.

Корисні подарунки для мами на 8 березня


До категорії корисних подарунків, безумовно, відносяться речі медичного і околомедицинских характеру. Припустимо, це автоматичний тонометр, ортопедичний матрац, соляний світильник, глюкометр і так далі.


Так само до даної категорії можна віднести покупку таких речей, як:

 1. настінний годинник;
 2. предмети меблювання для будинку або для дачі;
 3. предмети інтер'єру;
 4. шкіряна сумка, гаманець або ремінець.

До речі, якщо мама захоплюється колекціонуванням чого-небудь, то новий екземпляр для її колекції виступить не тільки в ролі корисного, але і в ролі приємного подарунку.

картинка незвичайні подарунки для мами в Міжнародний Жіночий день


Подарунки для мами, виконані своїми руками


Подарунки для мами на 8 березня своїми руками можуть виготовити не тільки діти дошкільного або шкільного віку, а й цілком дорослі «дяді» і «тьоті», які займаються, наприклад, миловарінням або виготовленням тортів. Просто уявіть собі, як здивується мама, отримавши в якості презенту набір фігурного мила з улюбленим ароматом або торт з її зображенням.


Що стосується ще дійсно невеликих за віком дітей, які хочуть порадувати свою маму 8 березня, то вони можуть спробувати виготовити своїми руками:

 1. вітальну листівку;
 2. святкову картину;
 3. подушку для голок;
 4. косметичку, чохол для окулярів інше.

Крім цього, дорослі діти цілком можуть порадувати маму якимось результатом своєї праці. Наприклад, столяр може презентувати як подарунок нові стільці для кухні, а швачка - красиве вихідне плаття.


Що подарувати мамі на 8 березня, коли грошей практично немає


Якщо варіанти подарунків, виготовлених своїми руками, не підходять по будь-якої причини, то можна звернутися і до зовсім недорогих подарунків, які так само напевно сподобаються мамам. Наприклад, нові банки для сипучих продуктів або нова обробна дошка коштують відносно недорого, проте їх користь ясна і зрозуміла.


Так само, відповідаючи на питання: «Що подарувати мамі на 8 березня в умовах фінансової нестабільності?» Можна згадати:

 1. про підставки під гаряче;
 2. про силіконові форми для випічки;
 3. про стаканчики під зубні щітки і так далі.

І запам'ятайте: по-справжньому мами, особливо похилого віку, в свято чекають не самі подарунки, а увага від своїх дорослих дітей. Не скупіться на добрі слова і обійми, приїжджайте до матусь в гості разом з другими половинками і дітьми, влаштовуйте святкові чаювання і даруйте найцінніше, що є у Вас - увагу і турботу.


Це цікаво:


Что подарить подруге на 8 марта

Что подарить жене на 8 марта

Что подарить девушкам на 8 марта

Нет отзывов
Добавить отзыв