Що не можна робити на Новий рік 2022-2023

фото що не можна робити на Новий рік


Переддень Нового року - особливо магічний період, який можна використовувати собі на благо. Адже існує чимало правил і заборон, про які необхідно пам'ятати і ніколи не робити напередодні свята.


Зміст:


Основна заборона, яку слід дотримуватися в очікуванні свята - не можна лаятися і сваритися, а також вступати в конфлікти з близькими людьми. В іншому випадку ви ризикуєте накликати на себе масу розбіжностей і сварок з людьми на весь наступний рік.


зображення що не можна в новорічну ніч


Що не можна робити в новорічну ніч?


У святкову ніч не можна перебувати на самоті з собою. Навіть якщо ви віддаєте перевагу усамітненню замість веселих компаній, залишатися одному на Новий рік є не дуже хорошим варіантом. Астрологи рекомендують завжди зустрічати свято в компанії разом з друзями або родичами. Також погано, якщо за святковим столом зібралася виключно жіноча компанія. Її слід обов'язково розбавити представником протилежної статі.


фотографія що не можна робити 31 грудня


Новий рік - заборони для зустрічі свята


У новорічний вечір, а тим більше ніч, не можна виносити сміття. Якщо це зробити, то в будинок легко проникнуть всякого роду неприємності і розбрати.


Не можна під бій курантів загадувати бажання, використовуючи частинку «не». Наприклад, бажання «не хочу бути бідним» загадане неправильно. Треба говорити «хочу бути багатим».


Не можна зустрічати Новий рік в неприбраній квартирі з розкиданими речами. Але прибирати житло, а також виносити сміття 1 січня теж небажано. У перший день року сміливо віддавайте себе в руки ліні - у вас є на те поважна причина.


Існує ряд інших прикмет, що не можна робити на Новий рік. Під час готування святкових страв небажано травмувати пальці - в переддень свята навіть крапля крові не обіцяє нічого позитивного. Ще в новорічну ніч не можна стригти волосся і нігті, краще привести себе в порядок напередодні свята.


картинка що не можна робити 1 січня


За стіл не можна сідати в старому одязі - підберіть для святкової ночі новий красивий наряд.


Напередодні Нового року не можна віддавати в ремонт взуття або одяг, а то в наступному році ви не зможете дозволити собі обновку.


Перед святами не можна давати гроші в борг. Також їх небажано позичати: згідно з народними прикметами при такому розкладі наступний рік можна прожити в злиднях і боргах.


Якщо хочете знати, що не можна робити 31 грудня, щоб прожити весь 2023 рік у достатку, то треба зробити наступне. Крім перерахованих вище дій накрийте багатий стіл і покличте друзів. Не економте на якісних спиртних напоях, рибних делікатесах і смачних фруктах. Ще на стіл слід поставити хліб з сіллю - у слов'янських народностей це вважається символом багатства і благополуччя.


фото заборони для зустрічі Нового року


У кишені одягу і в гаманець треба обов'язково покласти кілька монет, в переддень свята гаманець і кишені не повинні бути порожніми.


Також згідно з прикметами перед Новим роком не можна пришивати ґудзики до одягу. Відкладіть цей захід на інший день після свята, інакше в наступному році ви не зможете позбутися від старих набридливих проблем.Новорічна ніч є найчарівнішою протягом року. Причому чарівництво цієї ночі ми створюємо самі, дотримуючись деяких особливих ритуалів, які «працюють» уже протягом довгих років.


Це цікаво:


Что нужно сделать до Нового года 2022-2023

Как похудеть после новогодних праздников 2022-2023

Горнолыжные курорты Украины 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв