Різдвяні ворожіння 2022-2023

фото різдвяні ворожіння


З давніх-давен на Різдво люди проводили ритуали гадань - хто жартома, хто за компанію з друзями, а хто і всерйоз. У різдвяний святвечір в атмосфері відчувається особлива насиченість магії і чаклунства, а також незрима присутність добрих і не дуже потойбічних сил.


Зміст:


Чому люди ворожать на Різдво і в інші дні Святок


Психологи підкреслюють, що більшість людей побоюється майбутнього, особливо, якщо попереду грядуть якісь важливі події, наприклад, переїзд в інше місто, покупка машини і навіть іспити в інституті. Друга мета, яку переслідують люди, гадаючи на Різдво, - це підкріплення оптимізму і отримання позитивних емоцій (в разі позитивної відповіді на питання). Також психологи розглядають різдвяні ворожіння як одну з форм людського самоаналізу. Люди виразніше розуміють, що для них є важливим і першочерговим, а також відповіді на які питання їм хочеться знати більше всього.


зображення ворожіння на різдво


Різдвяні ворожіння - коли гадати


Починати ритуал ворожіння необхідно ввечері в Святвечір, тобто 6 січня. Спочатку треба повечеряти, підготувати кімнату для ворожінь і морально налаштуватися на майбутню дію.


Які ворожіння на Різдво вважаються найпопулярнішими


Як завжди, найпопулярнішим ворожінням на Різдво є пошук відповідей про майбутнє. Хто буде єдиним судженим і коли він прийде за нареченою, чи здійсниться найзаповітніше бажання, як складеться кар'єрне зростання, чи буде щастя і фінансове благополуччя - питань для ворожіння безліч. Навіть якщо результат гадання буде не зовсім таким, на який потай розраховував чоловік, і карти або інші магічні предмети демонструватимуть різні перешкоди на шляху ворожбитів людини, то краще дізнатися про них зараз, щоб був час щось змінити чи виправити.


фотографія коли гадати на різдво


Як можна заглянути в майбутнє в Святвечір


Різдвяні ворожіння на судженого. У народі збереглося безліч варіантів, як можна дізнатися ім'я або навіть побачити вигляд майбутнього чоловіка. Є ритуали прості, є більш складні.


Один з найпростіших варіантів ворожіння на судженого. Коли вся родина ввечері в Святвечір сяде їсти, слід перший кусень хліба потихеньку заховати в кишеню. Потім вирушаючи спати, необхідно перекласти хліб в ліжко під подушку. Лягаючи в ліжко, треба запросити свого судженого наступними словами: «Суджений мій єдиний, приходь до мене на вечерю, я тобі хліба подам!» Якщо дівчині судилося вийти заміж в цьому році, то їй обов'язково присниться молода людина.


картинка різдвяні ворожіння на картах


Передбачення з дзеркалами


Слід взяти кілька дзеркал і розставити їх так, щоб вони відбивалися один в одному, тобто вийшов свого роду нескінченний дзеркальний коридор. Далі в кімнаті треба вимкнути світло і запалити велику свічку. Багато дівчат боятися заглядати в такий коридор, мало кого або що там можна побачити. Але найсміливіші дівчата все ж заглядали в дзеркальний коридор і бачили там своїх суджених.


Якщо дивитися в коридор з дзеркал все ж страшно, то можна провести більш просте ворожіння у Різдво на любов. Для цього слід попросити у своєї заміжньої подруги її обручку. Тільки під час передачі прикраси потрібен посередник - якщо передавати кільце з рук в руки, то дівчині в майбутньому дістанеться невільний коханець, а заміжня подруга може розлучитися зі своїм чоловіком. Такі події жодної, ні іншій дівчині не потрібні. Ворожіння виконується наступним чином: вибираються чашки за кількістю тих, що ворожать незаміжніх дівчат. Чашки необхідно розставити на столі денцем догори. Якщо заміжня подруга перебуває в приміщенні, то своє кільце під одну з чашок кладе саме вона.


Якщо її в компанії немає, то заховати кільце повинен посередник. Це може бути одна з мам, дівчат що ворожать або хлопець. Потім дівчата вибирають собі чашки. Не обов'язково всі дівчини повинні вибрати собі різні чашки. Якщо одна чашка сподобалася кільком дівчатам, значить так тому і бути. Після визначення з вибором, таємниця розташування кільця повинна бути відкрита. Чашка з кільцем є ​​підказкою, що дівчині (або дівчатам) незабаром можна очікувати пропозицію руки і серця. А іншим теж не варто засмучуватися - можна ще цілий рік радіти молодості і життю без зобов'язань.


фото різдвяні ворожіння на любов і судженого


Ворожіння на свічці


Поширене і нескладне ворожіння. Необхідно підігріти свічку на водяній бані і швидко вилити розплавлений віск в глибоку тарілку з холодною водою. Віск в охолодженій воді перетворюється в якусь фігуру, по якій і судять про майбутні події.


Наприклад, предмет, що нагадує підкову, пророкує щастя і благополуччя, зірочка - отримання приємної звістки, ключ - вигідну пропозицію, тварина - до покровителів і нових друзів. Не дуже хороший знак - побачити в своєму воску ріжки чортика або фігури різної нечисті. Хороші воскові фігурки можна зберегти в якості оберега до наступного року, поганих краще відразу позбутися.Ворожіння на Різдво на картах


У народі придумано безліч способів, як дізнатися своє майбутнє. Гадальні карти повинні бути новими і не містити чужу енергетику сторонніх рук. Грати гадальними картами категорично не можна. Деякі вважають, що колоди карт часто обманюють. Це неправда - неправильну інформацію дає тільки та колода карт, з якою господар не зміг налагодити магічний контакт. Розкладів на картах безліч - це і «4 королі», і «Відьми ворожіння», і розклад «12 місяців», і на виконання бажання.


Різдвяні ворожіння 2022-2023 - це не тільки можливість отримати інформацію про майбутнє, але і відмінний привід зібратися з подругами і друзями, поділитися мріями і своїми бажаннями. Навіть якщо результати прогнозів не збудуться, то на зустрічі хтось із близьких людей обов'язково дасть яку-небудь корисну пораду або морально підтримає. Такі посиденьки в Святвечір потрібні як сеанс колективної психотерапії.


Це цікаво:


Святочные гадания 2023

Крещенские гадания 2023

Гадания в сочельник перед рождеством 2023

Нет отзывов
Добавить отзыв