Прикмети і звичаї до Нового року 2022-2023

фото Прикмети до Нового року


Новорічні прикмети 2022-2023


Новий рік сприймається великою кількістю людей як унікальна можливість, що дозволяє почати життя буквально з чистого аркуша. Образно кажучи, Новий рік - понеділок, тільки більш масштабного значення. Можливо, саме з цієї причини придумано безліч новорічних звичаїв, ворожінь, прикмет, в які свято вірять, і які намагаються дотримуватися. Насправді в цьому немає нічого поганого, якщо тільки всі прикмети та обряди носять розумний і позитивний характер.


Зміст:


Адже якщо побачити в новорічному ознаку щось погане, то можна дійсно провести весь наступний 2023 рік у компанії зі страхами і невдачами. І не тому, що так говорять прикмети, а тому, що людина сама налаштує себе на негатив. У зв'язку з цим не забувайте, що найголовніша новорічна завдання - не дивлячись ні на що весело і дружно зустріти свято, щоб 2023 приніс з собою тільки найкраще!


Звичаї святкування Нового року


Звичаї - щось традиційне, якеась усталена поведінка. З цієї причини досить складно говорити про класичні звичаї, пов'язані з новорічним святом, оскільки в кожній родині і в кожному місті свої традиції. Однак існує ряд звичаїв, які знайомі всім без винятку, про них трохи і поговоримо. Хто не знає про самим класичний спосіб загадування бажання на Новий рік? Навряд чи знайдеться багато людей, хто ніколи не палив свою записку з бажаннями під бій курантів, що не розчиняв її в шампанському і не випивав його залпом.


Однак якщо раптом Ви - саме така людина, яка ніколи в житті не робив подібні маніпуляції, то Новий рік 2022 - відмінний спосіб виправити ситуацію і перевірити дієвість даного способу на собі. Звичай проводжати за поріг Старий рік так само відомий всім, правда, проводи у всіх проходять по-різному. Хтось весело проводжає за святковим столом разом з друзями і родичами, хтось виходить на вулицю, а хтось просто бере паузу і сидить в тиші, подумки згадуючи все що відбулися за рік.


Так ось, яким би не був для Вас 2022 рік, його все одно слід проводити з почестями, щоб наступний 2023 пройшов набагато краще. Тему боргів, які обов'язково потрібно роздати до півночі, можна віднести до самої традиційної прикмети Нового року 2022-2023. Адже, як відомо, якщо зустрінеш новорічне свято з боргами, то вони нікуди від тебе не подінуться і в році, що наступив. Тому якщо у Вас сьогодні є якісь фінансові зобов'язання, то потрібно докласти максимум зусиль, щоб перекрити їх до кінця грудня. А починаючи з початку грудня, не займайте нікому грошей, щоб не залишитися з порожнім гаманцем на Новий рік.


зображення звичаї святкування нового року


А як у них?


Не секрет, що в різних країнах існують різні традиції святкування новорічних урочистостей.


Відповідно, і в різних куточках земної кулі придумані свої прикмети на Новий рік:

  • Шотландці вірять, що якщо запалити в новорічну ніч велика кількість свічок, а під час бою курантів тримати відкритою вхідні двері, то Старий рік піде, несучи з собою все погане, а Новий рік принесе тільки все найкраще (достаток, збільшення в сім'ї, радість і т.д.)
  • В Іспанії впевнені, що виноград символізує достаток, тому кожному члену сім'ї слід з'їсти 12 виноградин під бій курантів, інакше наступний рік не заладиться.
  • Перуанці знають, що якщо зустріти Новий рік 2022 у одязі жовтого кольору, то весь рік пройде під крилом удачі. Незаміжні дівчата вийдуть нарешті заміж, безробітні знайдуть роботу, а які відчувають труднощі знайдуть відповіді на свої питання.
  • Напередодні Нового року вся Японія наповнюється музичним передзвоном дзвонів, адже японці вірять, що саме такий звук позбавляє людину від усього негативного.
  • Кіпр же зустрічає свято в повній темряві, щоб не злякати удачу, що приходить разом з новонародженим роком.


картинка новорічне ворожіння


Новорічні гадання


Ще за старих часів ворожіння вважалося чимось містичним, а тому, забороненим способом підглядання в майбутнє.


Однак якщо Ви не вірите ні в що погане, і хочете дізнатися свою долю, то обов'язково скористайтеся наступними ворожіннями на Новий рік:

  • Якщо незаміжня дівчина покладе в новорічну ніч під подушку хліб і тупі ножиці, то їй присниться майбутній чоловік, який прийде покуштувати частування і заточити лезо.
  • Якщо взяти два рівних за обсягом склянки і один з них наповнити водою, то при переливанні води з першого судини в другу можна дізнатися, чи збудеться загадане бажання чи ні. На столі, над яким переливалася вода, залишилося менше 3 крапель? Бажання обов'язково збудеться. Розлилося багато води? На жаль, мрія в новому році, як і раніше залишиться метой.
  • Якщо до настання Нового року 2023 написати на 12 папірцях найзаповітніші свої бажання і покласти ці папірці під подушку, то з ранку вже можна буде дізнатися, що конкретно з задуманого збудеться. Для цього всього лише необхідно просто запустити руку під подушку і витягти один з папірців.
  • Тонкий золотий ланцюжок, опущений в кришталеву вазу, може відмінно передбачити майбутнє в новорічну ніч. Для цього скажіть про себе заповітне бажання, добре струсіть вазу і дістаньте ланцюжок. Чим більше на ній виявиться вузликів, тим більше шансів у мрії стати реальністю.
  • Якщо в будинку є собака, то в наступаючому 2023 році просто не можна буде обійтися без ворожіння на собачії шерсті. Для цього ритуалу знадобиться клаптик вовни улюбленого вихованця і свічка, над якою цю шерсть слід спалювати. Яскраво-жовте і рівне полум'я буде говорити про те, що в Новому році у ворожбитів людини все складеться вдало. Синє ж і нерівне полум'я буде сигналізувати про зворотне.


Порада: ставитеся до всіх новорічних знаків з невеликою часткою іронії, адже по-великому рахунку тільки Ви самі можете якимось чином вплинути на свою долю, але ніяк не прикмети або образи, які Вам привиділися під час ворожіння.


Це цікаво:


Веселый и оригинальный Новый год 2022-2023

Где детям встретить Новый год 2022-2023

Новогоднее оформление квартиры 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв