Подарунок хлопчику на Новий рік 2022-2023

фото подарунок хлопчикові на Новий рік


Новий рік - прекрасне зимовий час, коли ми мріємо про теплу сімейну гармонію, комфортні відносини з начальством і колегами, про веселі зустрічі з друзями і близькими людьми. Однак в кожній родині на першому плані в новорічні дні були і залишаються діти. Маленький карапуз або дорослий син для люблячих батьків завжди залишається найдорожчим і рідною людиною. А як показує практика, всі маленькі і великі хлопчики однаково чекають під Новий рік приємні сюрпризи під батьківською ошатною ялинкою.


Зміст:


Можливість зробити новорічний подарунок синові - це завжди переживання любові до дитини і віра, що батьківський, нехай навіть самий маленький, подарунок здатний змінити буденний світ сина. Це знак уваги і турботи, свідоцтво того, що ми любимо свою дитину.


Як слід підійти до вибору новорічного подарунка для хлопчика


Вибираючи подарунок хлопчикові на Новий рік 2022-2023, необхідно враховувати його вік, згадати про захоплення і не забувати про особливості його характеру. Зовсім необов'язково, що кращий подарунок для маленького чоловіка - це іграшкові автомобільчики, а для дорослого хлопчика - новий планшет. Сучасні хлопчики відрізняються великим кругозором, вони хочуть якомога краще пізнати навколишній світ і успішно адаптуватися в ньому. Улюблені теми сучасних хлопчаків до 14-15 років крім автомобілів - це пригоди, розвиваючі ігри та гаджети, нестандартні іграшки, спорт і експерименти.


Подарунок для малюка до 3 років


Поки що ваш син знаходиться в такому прекрасному віці, коли вірить у чудеса і з нетерпінням заглядає під ялинку в пошуках подарунка від Діда Мороза. Головна умова у виборі сюрпризу - новорічний подарунок малюкові повинен бути бажаним. Кроха буде в захваті від великого надувного м'яча, триколісного велосипеда, великих яскравих кубиків, різноманітних машинок, книжок з картинками і конструкторів. Добре, якщо подарунок хлопчикові вручить сам Дід Мороз, а дитина розповість доброму чарівникові вірш або заспіває пісню.


зображення оригінальний новорічний подарунок малюкові


Сюрпризи для хлопчиків від 3 до 6 років


Ваш хлопчик поступово стає великою «чомучкою» і цікавим дослідником навколишнього світу. Хлопцям подобається розбирати і збирати машинки, конструктори Лего, грати в настільні розвиваючі ігри. Що подарувати хлопцеві на Новий рік в такому віці?


Якщо дозволяє простір в квартирі хлопчикові можна подарувати спортивну стінку або поперечину, дитячу боксерську грушу, набір для створення гіпсових фігурок, кубики з буквами і цифрами. Також можна розглянути варіант такого подарунка як шахи, шашки чи нарди.


Вашому хлопчику виповнилося від 6 до 11 років


Уже настав молодший шкільний вік вашої дитини. Хлопчик прагне налагодити контакти в школі і інших громадських місцях, які він регулярно відвідує. Для новорічного подарунка синові 6-11 років вже не підійдуть нехитрі іграшки або солодкі цукеркові набори. Слід порадитися з хлопчиком і підібрати такий варіант подарунка, який допоможе якось виділитися серед друзів, наприклад, стильна флешка-трансформер, набір ігор для розвитку логіки і уваги, світломузичний гаджет, ролики або велосипед.


Який хлопчик не любить експериментувати або самостійно влаштовувати цікаві хімічні досліди. Такого юного експериментатора обрадує велика хімічна лабораторія. Також хлопчикам даної вікової категорії сподобаються абонементи на відвідування басейну або спортивної секції, похід в аквапарк або майстер-клас з навчання катання на роликах.


картинка що подарувати хлопчикові на Новий рік


Вашому хлопчику 12 і більше років


Син виріс і вже давно здогадався, хто підкладає подарунки під новорічну ялинку. Саме тому можна спокійно запитати у хлопчика, що він хотів би там знайти. Не лякайтеся, якщо він захоче отримати новий айфон або інший дорогий подарунок. З дитиною вже можна домовитися, що таку річ він зможе отримати, наприклад, на день народження, а зараз під ялинкою буде новий скейт-борд або модні кросівки або невеликі новинки до ПК.


Вважається, що конструктори можна дарувати тільки малюкам. Це не відповідає дійсності. Оригінальним новорічним подарунком хлопчикові, а можливо і для інших членів сім'ї, стане масштабний конструктор, наприклад, по збірці моделі старовинного вітрильника або красивого середньовічного замку, а також залізниці з паровозом і вагончиками.Обов'язково дивуйте і радуйте своїх хлопчиків великими і маленькими сюрпризами, оригінальними і традиційними новорічними подарунками. Подарунок хлопчику на Новий рік 2022-2023 - це відмінна можливість порадувати свого сина і іншого маленького родича приємними дрібницями і більш серйозними речами, висловити їм свою любов і прихильність.


Це цікаво:


Веселый и оригинальный Новый год 2022-2023

Подарок мужчине на Новый год 2022-2023

Приметы и обычаи к Новому году 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв