Подарунки дитині на день святого Миколая 2022

фото подарунки дитині на Миколая


День Святого Миколая - найвеселіше і улюблене дитяче свято. Кожній дитині відомо, що якщо він поводився добре, слухався дорослих і допомагав їм у справах, то Микола обов'язково сховає для нього під подушку який-небудь симпатичний презент. Причому подарунки за послух на свято чекають не тільки малюків - діти старшого віку також не проти відшукати невеликі сюрпризи. А неслухняні діти можуть не дочекатися іграшки або шоколадки, а знайти у себе на ліжку невеликий прутик. Однак, якщо вони обіцяють вести себе добре і виправити свою поведінку, то Микола може вручити і для них смачні пряники.


Зміст:


Вибір подарунка дитині на день Святого Миколая 2022 завжди був не простою темою для батьків, адже для малюків новорічні свята починаються саме з 19 грудня - дня Святого Миколая. Тому дорослим слід шукати презенти і від Миколи, і від Діда Мороза.


Дізнатися, щоб ваш малюк хотів би отримати від Миколая, можна дуже легко. Батькам треба потихеньку написати від імені святого невелику поштову листівку або лист. У посланні слід похвалити дитину за хорошу поведінку, слухняність і інші успіхи, а також запитати, який подарунок він хотів би отримати на свято. Так батьки реально полегшують собі завдання вибору подарунків. Причому діти зазвичай бажають отримати в подарунок не одну річ, а кілька. Тому можна відразу придбати подарунки на 2 свята - День Святого Миколая і Новий рік. Якщо ж з листом не складається, то дорослим доведеться вибирати з величезного асортименту дитячих подарунків.


зображення що подарувати дітям в школі на Миколая


Що необхідно враховувати, вибираючи подарунки для дітей на Миколая?


Подарунок треба вибирати, виходячи із захоплень дитини, щоб він доставив йому якомога більше радості і приємних емоцій. Також необхідно враховувати вік і стать дитини. Адже іграшки цікаві дітям в одному віці, а комп'ютерні аксесуари та енциклопедії - в іншому. Будь-який подарунок можна доповнити солодощами - дітям завжди набагато приємніше радіти святу, опалим обгортками від шоколадок. Солодощі дітям на Миколая можуть стати і основним видом подарунка.


Якщо ваша дитина любить читати або слухати казки у вашому виконанні, то день Святого Миколая - відмінний привід подарувати малюкові книгу. Вертухам підійде подарунок, пов'язаний з активним проведенням часу, наприклад, абонемент в басейн, санки, ковзани, велосипед і багато іншого. А якщо ваш малюк давно мріє про домашнього вихованця, продумайте варіант придбання маленької тваринки, не відмовляйте дитині в такій радості. Це дуже відповідальний крок, швидше за все за новим членом сім'ї доведеться доглядати вам. Хоча, хто знає... Діти з певного віку прагнуть походити на дорослих і бути самостійними. Тому частина обов'язків по догляду за пухнастим другом вони можуть взяти на себе.


фотографія що подарувати дітям в садку на день Миколая


Подарунки для дітей більш дорослих. Такі діти напевно вже в курсі, звідки беруться подарунки під подушкою 19 грудня. Тому можна сміливо запитати у дитини про бажану річ. Для них цілком підійдуть настільні ігри, електронний дартс, наручний годинник, складні дерев'яні головоломки, набори для декорування або рукоділля.


А чи потрібно дарувати подарунки дівчаткам і хлопчикам, які вже вступили в підлітковий вік? Звичайно, люблячі батьки не залишать їх без уваги святого Миколая. Для хорошого презенту хлопчикові підійдуть різні аксесуари для комп'ютера або телефону. Попередньо варто порадитися з дитиною, можливо йому потрібні якісь спортивні товари або чоловіча косметика.


Невеликий подарунок дівчинці також не викличе труднощів - прикраси, предмети одягу, м'які іграшки. Самостійним дівчаткам можна подарувати сертифікат якогось модного молодіжного бутика.


картинка подарунки дітям на день святого Миколая


Святий Миколай і свято в дитячих садах і школах


Що подарувати дітям в садку на Миколая? Відповідальні вихователі в садку обов'язково розкажуть своїм малюкам в групі, хто такий Святий Миколай, звідки до нас прийшло це свято і як малюки можуть в будинку відшукати свої подарунки. Діти вірять в казку і добрих героїв.


Також в дитячих садках часто ставлять ранки, присвячені святу. До дітей приходять казкові персонажі - зірочки, ангели і Святий Миколай. Діти розучують пісні про зиму і святого Миколая, розповідають відповідні вірші і танцюють. В кінці свята головний герой - святий Миколай дарує дітлахам свої подарунки. У дитячих садах прийнято дарувати щось недороге і душевне. Можна вибрати для подарунка кіндер-сюрпризи, книги, розмальовки, пазли або настільні ігри.У початкових класах шкіл також прийнято проводити невеликі вистави, присвячені святу святого Миколая. Що подарувати дітям в школі на Миколая? Молодшим школярам буде приємно отримати в дар солодощі, цікаві енциклопедії, невеликі конструктори або розвиваючі ігри.


Всі батьки на день Святого Миколая намагаються вибрати своїм чадам щось симпатичне і цікаве. Але нерідко визначитися з таким подарунком буває складно. Тому слід пам'ятати про два важливі правила покупки подарунків - враховуйте вік і хобі дитини, а також не бійтеся проявити трохи фантазії. Вибір презенту на день Миколая - творчий і приємний процес. Адже в наші дні, як і багато років тому, всі діти з нетерпінням чекають подарунки від Святого Миколая, намагаються бути слухняними, поважати старших і робити добрі справи. Давайте не будемо розчаровувати наших слухняних діток.


Це цікаво:


День святого Николая 2022

Подарки на рождество 2022-2023

Новогодние подарки родителям 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв