Новорічний симорон 2022-2023

фото новорічний симорон


Свято Нового року і симорон - чи є у цих понять щось спільне? Зрозуміло є - це чудеса і різні ритуали здійснення мрій. Переддень Нового року сам по собі магічний час, а якщо посилити чари новорічної ночі симоронским ритуалом, то всі задумані бажання обов'язково здійсняться. Техніка виконання бажань згідно симорону ідеально підходить для Нового року.


зображення як купатися 31 грудня


Як правильно симоронити в Новорічну ніч


З одного боку, що може бути особливого в останній день грудня? Просто перевернеться ще один календарний листок. Але ні, це сама чарівна ніч в році, яку чекають не тільки діти. Дорослі готуються до неї, будують нові плани і іноді більше дітей сподіваються, що в Новому році все обов'язково здійсниться. Як правильно провести симоронські новорічні ритуали, щоб все загадане виконалося? З чого слід починати? Рекомендуємо почати з купання.


Купатися в новорічну ніч стало обов'язковою традицією для багатьох людей. Це хороший і позитивний ритуал, який допомагає позбутися негативної енергетики і від усього поганого.


Як купатися 31 грудня? Можна відвідати сауну або лазню. Однак, деякі люди вважають купання інтимним процесом, тому громадські лазні вважають невідповідним місцем для проведення симоронського обряду. Вибір за вами.


Якщо ви вирішили провести ритуал у власній ванній, то слід зробити наступне:

  • вимити ванну, щоб вона просочилася вашою енергетикою;
  • можна використовувати улюблені пахощі або натуральні ароматизатори, щоб купаючись у ванні 31 грудня отримати справжнє задоволення;
  • коли встанете під душ, подумки уявіть, як проблеми зі здоров'ям, фінансові проблеми і проблеми на роботі (особистому житті) йдуть разом з водою.


картинка симоронський новорічний ритуал


Вийшовши з ванної треба взяти улюблений косметичний засіб для тіла. Втираючи зволожуючий крем або молочко, необхідно уявляти, як удача, фінанси і благополуччя входять у ваше життя і повністю оновлюють її.


Новорічний симорон 2022-2023, пов'язаний з купанням, допоможе змити всі проблеми, що минає, а також морально і фізично очиститися від усього підробленого і негативного, що накопичилося за рік. Купайтеся і налаштовуйтесь на радість, щастя і удачу!Це цікаво:


Заговоры на старый Новый год 2023

Обряды на старый Новый год 2023

Счастливый Новый год 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв