Новорічний декор в лаконічному стилі, шик-модерн 2022-2023

фото новорічний декор


Будинком завжди називають те місце, де ми відчуваємо себе найбільш комфортно і затишно. Прагнення зробити зі свого будинку красиву цукерку в переддень Нового року знайоме і зрозуміло всім. Новорічний декор своїми руками - це саме те дійство, в якому із задоволенням беруть участь як дорослі, так і діти.


Спочатку необхідно провести ревізію всіх новорічних аксесуарів, які є в будинку. Виходячи з отриманих результатів можна подумати про те, на якому стилі новорічного декору 2022-2023 краще зупинити свій вибір. Адже від вибору новорічного декору залежить багато - відповідний настрій домочадців, як пройде зустріч друзів за святковим столом і загальна атмосфера в будинку.


зображення ідеї для декору на Новий рік


Кращою ідеєю для декору на Новий рік є стиль шик-модерн, який перетворить будинок в легке, красиве і спокійне місце для зустрічі свята. На перший погляд, лаконічний декор шик-модерн можна прийняти за мінімалістичний стиль, але це не так. Даний стиль відрізняється комфортом і зручністю.


Чим же так привабливий новорічний декор в лаконічному стилі? Будинок не перевантажується яскравою святковою мішурою і різними дрібничками. Всі прикраси вибираються в стриманих і стильних кольорах і благородних формах.


фотографія новорічний декор своїми руками


Щоб новорічний декор шик-модерн не виглядав нудним, монотонним і безликим, можна зробити наступне - продумати невеликий яскравий акцент, який відразу приверне увагу і розбавить строгий стиль прикрас. Наприклад, серед стриманих срібних дзвіночків повісити яскраво-червоний бант або на гірлянді з маленьких зелених шкарпеток повісити одну велику орнаментовану шкарпетку.


Класичні красиві свічники в інтер'єрі кімнати в стилі шик-модерн додадуть приміщенню чарівну родзинку. До речі, вони ж стануть відмінним подарунком для друзів і знайомих, які також вважають за краще лаконічний дизайн приміщень.


Ще одним привабливим нюансом можуть стати строкаті дрібнички з текстилю: підвіски на кухні, рукавиці прихватки та інше.


картинка новорічний декор в лаконічному стилі


Ялинка, прикрашена в стилі шик-модерн


Зелена сосна, прикрашена в даному стилі, благородно підкреслюється блиском куль і гірлянд, білизною штучного снігу, золотими зірками і фігурками тварин. Підвіконня, книжкові та камінні полиці також не можна залишити без уваги - вінки або гірлянди з ялинових гілок, ажурні північні олені, прозорі сніговики.


фото новорічний декор в стилі шик-модерн


Одним словом, лаконічний стиль шик-модерн - це приглушені тони, елегантність і комфорт, тобто все те, що нам дарує на Новий рік спокійний настрій, налаштовує на позитив і змушує посміхатися.Це цікаво:


Креативные новогодние елки 2022-2023

Новогодний декор гирляндами 2022-2023

Куда поставить новогоднюю елку 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв