Новорічний декор у гламурному стилі 2022-2023

фото новорічний декор в гламурному стилі


До зустрічі Нового року залишилося зовсім небагато часу, так що пора задуматися про те, як прикрасити свій будинок. Головне - прикрашати необхідно з любов'ю і увагою. Адже саме будинок є тим місцем, де завжди затишно і тепло, куди хочеться повертатися після роботи або довгого шляху.


зображення новорічний гламурний декор


Щоб в будинку оселився дух новорічної казки і свята, необхідно правильно вибрати відповідний декор. Ідеї ​​новорічного декору бувають різні, всі вони залежать від вже існуючої обстановки і стилю квартири.


Новорічний декор у гламурному стилі найбільш краще підходить для втілення святкового настрою. Гламурний декор - це вишуканий шик, блиск і елегантність. Принадність гламурного новорічного стилю в тому, що в ньому можна гармонійно об'єднати кілька ідей, а трьома великими акцентами підкреслити його гламурність. Також гламурний стиль легко допомагає господині квартири проявити свої творчі здібності і непересічність.


фотографія ідеї новорічного декору


Для новорічного гламурного декору характерне використання оригінальних матеріалів і предметів. Колірна гамма новорічного гламуру - це відтінки кремового, рожевого або сріблястого в поєднанні з синім, фіолетовим і золотим кольорами. Аксесуари гламурного декору - це оригінальне освітлення за допомогою масивних люстр, настінних світильників, настільних ламп, а також свічок різних форм і розмірів. Для прикраси кімнат можна сміливо використовувати різнокольорові пайетки, наприклад, квіткові горщики, прикрашені великими паєтками, будуть вельми вдало виглядати на підвіконнях.


картинка гламурний декор до Нового року


Новорічну ялинку можна прикрасити декількома, але великими іграшками - сріблястими кулями або цукерками-хлопавками.


Дуже важливо не переборщити з гламурними штучками. Якщо гламурного декору в квартирі буде занадто багато, обстановка стане не дуже комфортною і перенасиченою.


фото новорічний гламур


Декор до Нового року 2022-2023 в стилі «гламур» підходить не тільки для будинку, але і для офісу. Зустріти Новий рік в красивій обстановці разом з колегами означає прожити прийдешній рік з хорошими замовленнями і фінансами.Це цікаво:


Оригинальные новогодние подарки 2022-2023

Новогодний декор в стиле минимализм 2022-2023

Новогодние подарки ребенку 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв