Новорічні застільні ігри 2022-2023

фото новорічні застільні ігри


Якщо ви втомилися зустрічати Новий рік за одним і тим же сценарієм з олів'є і ковбасою, то варто звернути увагу на веселі новорічні застільні ігри 2022-2023. Адже святкова вечірка - це не тільки різноманітний і багатий стіл і море шампанського, що запам'ятовується на Новий рік - це душевний стан. А з іграми зустріти свято можна з запалом і відмінним настроєм.


Зміст:


Можна пригадати застільні і інші ігри, якими ми захоплювалися ще в дитячі роки. Адже новорічна атмосфера навіть серйозних і солідних гостей трохи повертає в дитинство, а випитий в честь свята келих шампанського допомагає усім, хто зібрався розкріпачитися і з задоволенням взяти участь у веселих і смішних іграх.


Новорічні ігри за столом для всієї родини


«Не пропусти виконати завдання»
Весела гра, яка відмінно підтримує гарний настрій протягом всієї святкової ночі. Заздалегідь слід підготувати мішечок з записками, на яких написати час і смішне завдання для всіх членів сім'ї і гостей. Перед тим, як сісти за святковий стіл, кожна людина витягує записку із завданням, яке він повинен виконати в заданий час. Уявіть, як забавно виглядає - в самий розпал вечірки солідний глава сімейства запалює бенгальські вогні і виконує танець маленького пінгвіна або о 4 годині ранку голосно кукурікає 3 рази, вийшовши на балкон.


«Ялинкове диво»
Хороша гра, відповідна для творчих особистостей і дітей. Приблизно за годину-півтора до настання Нового року перед гостями і членами сім'ї викладаються заготовки та інші матеріали, щоб зробити іграшку для прикраси ялинки. Але слід попередити присутніх, що іграшка буде магічна - вона виконує бажання. Наприклад, можна вирізати сніжинку з паперу і прикріпити до неї записку зі своєю мрією. Також можна розфарбувати фарбами фігурку ангела або приклеїти до готової ялинкової кульки новорічну наклейку. А рівно опівночі розвісити виконані іграшки на ялинці. Така творча гра допомагає захопити гостей і змусити всіх повернутися в дитинство.


зображення новорічні конкурси для дорослих


«Крокодил»
Це смішна класична гра, без сумніву знайома багатьом гостям. Нагадуємо правила - заздалегідь підготувати записки із завданнями, які можна висловити одним або декількома словами. Учасник гри витягує записку з мішечка і намагається показати загадане слово рухами тіла, жестами, очима, але тільки мовчки. А присутні повинні розгадати, що ж показує гість. Наприклад, в завданні може бути сказано: «Снігова баба йде на прогулянку». Можна полегшити завдання і підібрати для виконання завдання кілька супутніх аксесуарів. За добре виконані завдання потрібні маленькі заохочувальні подарунки.


«Снігова атака»
Для дітей і їх батьків в новорічний вечір в нагоді така рухлива гра в межах кімнати, як кидання сніжок з вати або легкої тканини на точність в коробку. Діти будуть в захваті!


«Заплутана експедиція»
Така гра або конкурс підійде для діточок, які також потребують розваг. Гра їм дуже сподобається. Господарі будинку повинні заздалегідь підготувати невеликі заохочувальні призи та заховати їх у несподіваних місцях в будинку. Потім намалювати карту пошуку цих подарунків. На карті біля місця, де захований подарунок, дитині потрібно виконати невелике завдання, наприклад, заспівати пісеньку про Новий рік, відгадати загадку або розповісти вірш. Після успішного виконання завдання дитина отримує приз. У підсумку шлях, прокладений на карті, повинен привести до ялинки, під якою команду хлопців чекає загальний приз, наприклад, фрукти або цукерки.


фотографія новорічні конкурси для компанії


Новорічні конкурси для дорослих


«П'яна вежа»
Цей конкурс хороший для тих учасників вечірки, які планують по-справжньому піти у відрив і не відмовляти собі в алкогольних напоях і веселощах. Для цього слід запастися великою кількістю однакових чарок і келихів. В чарки налити горілку, в келихи - шампанське або мартіні. На денце кожної ємності треба прикріпити записку із завданням, наприклад, заспівати пісню, вийти на балкон і голосно привітати мікрорайон з Новим роком, виконати невеликий танець, поцілувати господиню та інші жартівливі завдання.


Учасник, який бажає випити і виконати завдання, повинен акуратно взяти келих, щоб вежа не зруйнувалася, випити вміст, а потім під оплески, зробити те, що намічено в записці.


«Який ти водій»
Це весела новорічна гра для дорослих. Для проведення цієї азартної гри знадобляться 2 радіокеровані машинки і дві стопки горілки. Учасники можуть продемонструвати і таланти водіння, і бажання випити. Готується траса в кімнаті, машинки ставляться на старт, а на транспорті розміщуються по стопці горілки. Два учасники обережно керують машинками, щоб вони без втрат і як можна швидше дісталися до фінішу. В кінці траси переможець випиває призову стопку. Також до фінішу можна привести і закуску. Веселощі гарантовано!


картинка новорічні конкурси для всієї родини


«Коробка сюрпризів»
Заздалегідь необхідно підготувати велику коробку з оригінальними сюрпризами: річна панама, маски тварин, окуляри Гаррі Поттера або оленячі ріжки на голову. Коробка передається по колу під веселу новорічну пісню. У якийсь момент музика вимикається, і той, у чиїх руках виявився короб з сюрпризами, повинен вибрати собі аксесуар і проносити його всю вечірку.


«Який ти випивака»
Це конкурс-естафета. Приміщення повинно бути звільнено від зайвих меблів. У кімнаті встановлюються 2 табуретки, на яких слід поставити пластикові стаканчики з алкогольними напоями. Стаканчиків має бути за кількістю бажаючих учасників. Всіх гравців треба розділити навпіл, можна зробити команду чоловіків і команду жінок. Учасників команд треба вибудувати один за одним на відстані 5-7 метрів від табуреток. Руки у всіх повинні знаходитися за спиною. За командою гравці підбігають до табуретках, хапають зубами стаканчик і, без допомоги рук, випивають вміст. Після цього до наступних повним стаканчиках можуть підбігати наступні учасники. Виграє та команда, яка швидше і краще виконала завдання.


фото застільні ігри на Новий рік


Застільні новорічні ігри для компанії


Активні ігри підходять не всім гостям, деякі з них вважають за краще просто посидіти і відпочити за столом. Багато розваг та ігр можна проводити, не відходячи від столу. Наприклад, можна запропонувати зіграти в пісенний конкурс року. Для цього слід заздалегідь заготовити картки з якимись новорічними словами або словосполученнями, а можна - безпосередньо з натяком на популярну новорічну пісню. Учасники гри по черзі тягнуть картки і наспівують пісню з даними підказками.


«Гра з передбаченнями»
На папері записуються імена гравців і передбачення. Листочки з іменами складаються в одну коробку, веселі передбачення - в іншу. Обраний провідник по черзі витягує спочатку листочок з ім'ям, а потім - з прогнозом. Веселі та прикольні ворожіння можна вигадувати на будь-яку тему, головне, щоб вони не були образливими.


Підводячи підсумки всіх новорічних ігор і конкурсів, можна провести гру «Чарівний мішок з новорічними передбаченнями». Коли всі гості настрибаються і натанцюються, можна запросити всіх знову сісти до столу і винести чарівний мішок від Діда Мороза. У ньому заховані багато невеликих подарунків з символічним значенням.
Наприклад, дитячий пістолет - отримав в цьому році доведеться битися за місце під сонцем. Бенгальські вогні - Новий рік подарує безліч яскравих і несподіваних сюрпризів, конверт з невеликою грошовою купюрою - Новий рік обов'язково стане прибутковим.


Особливою і оригінальною зустріч Нового року під силу зробити будь-якій людині. Головне - це продумати дрібниці і деталі свята, вибрати ігри і правильно чергувати застілля, танці, розваги та спілкування. Новорічний настрій гостей і ваших домочадців тільки в ваших руках!


Це цікаво:


Новогодние конкурсы и игры 2022-2023

Новогодняя викторина 2022-2023

Новогодние предсказания 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв