Новорічні традиції та звичаї 2022-2023

фото новорічні традиції


Чарівна новорічна ніч - це не тільки знаходження подарунків під ялинкою, салат олів'є, шампанське і бенгальські вогні. Головною особливістю зимових свят є сімейні традиції на Новий рік.


Так неприємно відчувати, що в передсвятковому поспіху і суєті улюблене свято зливається в низку невиразних і нецікавих днів. Адже як відзначають психологи, найприємнішими і такими, що запам'ятовуються в цьому святі вважаються атмосфера сімейного тепла і затишку, які значно посилюються за допомогою переданих з покоління в покоління традицій.


зображення сімейні звичаї на новий рік


Сімейні новорічні традиції 2022-2023


Які ж сімейні традиції роблять нас ще ближче і рідніше? У кожній родині вони свої, але чому б не скористатися неписаними законами, які дотримуються в інших сім'ях. Цілком можливо, що багато що з них успішно приживуться у вашій родині і будуть повторюватися з року в рік.


1. Разом вибирайте ялинку і новорічні прикраси. Діти обожнюють відчувати себе дорослими і причетними до важливих сімейних подій. Тому не нехтуйте компанією дітлахів, коли йдете вибирати лісову красуню. Малюки теж мають право голосу.


2. Обов'язкове сімейне фото напередодні свята. Збір всієї родини в новорічний вечір - прекрасний привід зробити сімейне фото, особливо якщо всі домочадці люблять маскаради або просто красиві костюми. Найчастіше такі фотосесії стають улюбленою сімейною традицією.


фотографія новорічні обряди


3. Щороку можна дарувати дитині нову ялинкову прикрасу. Так до повноліття у нього буде своя власна колекція красивих іграшок, якої вистачить на прикрасу окремої ялинки.


4. Прикраса ялинки іграшками, які робили все члени сім'ї самостійно.


5. Оригінальна і цікава ідея сімейних звичаїв на Новий рік - зібрати в святковий вечір близьких і рідних людей і всім разом що-небудь спекти, наприклад, незвичайний святковий торт, тістечка з вершками або фігурне імбирне печиво. А діти допоможуть прикрасити випічку. Тільки солодощів треба робити багато, щоб вистачило на всіх присутніх.


картинка традиції на Новий рік


6. Смішна, але об'єднує всю сім'ю, традиція - носити в новорічні свята однакові зимові піжами.


7. Виготовлення новорічної стінгазети. У вітальні біля ялинки можна розмістити великий аркуш ватману, де всі члени сім'ї і гості зможуть поділитися враженнями про рік, що минає і планами на майбутній рік, написати побажання всім родичам і близьким людям. Стінгазету можна прикрасити малюнками і фотографіями.


8. Пошук новорічних подарунків. Для дітей можна організувати не просте вручення подарунків, а захопити веселою і цікавою грою по їх пошук. Подарунки слід ховати в досить простих місцях, але для полегшення пошуків розвісити по всьому будинку нескладні підказки, які вказують на місце схованки.


фото звичаї на новий рік


Ще в Новий рік можна влаштовувати сімейні ігри та вікторини, дивитися одні й ті ж новорічні фільми, які стали сімейною класикою, або ходити милуватися святковими вогнями на головну площу міста. До красивих новорічних обрядів можна віднести і спільний лист Діду Морозу з подяками за веселе свято і отримані подарунки.Напередодні Нового року прийнято чекати чудес. Але чому ви самі не можете стати тим чарівником, який приносить диво оточуючим. Почастуєте солодощами самотню сусідку, купіть корм для притулку домашніх тварин або відвезіть книги і цукерки для вихованців найближчого дитячого будинку. Надихайте своїх домочадців на такі вчинки. Повірте, що через роки ваші діти будуть продовжувати такі добрі новорічні традиції вже в своїй родині.


Це цікаво:


Прячем новогодние подарки от детей 2022-2023

Письмо от деда мороза 2022-2023

Новогодние зарубежные фильмы 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв