Новорічні обіцянки 2022-2023

фото новорічні обіцянки


Для деяких людей наступ Нового року - це не тільки веселе і безтурботне проведення часу, музика, танці і шампанське. Багато людей вважають новорічну ніч за умовну точку звіту і намагаються почати саме 1 січня нове життя. Вони будують плани, загадують бажання і подумки (або письмово) дають собі клятви і обіцянки. Подальше життя показує, що деякі важливі обіцянки перед Новим роком збуваються, а деякі - ні. Якщо розібратися, то дуже багато обіцянок і поставлених цілей зазнають краху. Тому вони часто перетворюються в джерело невдач і розчарування в своїх силах. Так чи варто щось собі обіцяти в новорічну ніч? Зрозуміло, варто! Тільки слід обіцяти собі реальні плани, які дійсно можуть здійснитися. А ось ставити перед собою занадто багато цілей не варто. Як показує практика, чим більше список клятв і обіцянок, то тим менше шансів для їх здійснення. Нехай обіцянок буде 2 або 3, але вони повинні бути чіткі і здійсненні.


зображення важливі обіцянки перед Новим роком


Що пообіцяти собі на Новий Рік?


Новорічні обіцянки вважаються більш значущими, ніж інші. Дані клятви накладають на людину більше відповідальності, а також мотивують до дії, адже на їх виконання відводиться цілий рік.


Наприклад, що найчастіше обіцяють собі середньостатистична людина:


1. Обов'язково приділити увагу своєму здоров'ю. Можна записатися в басейн, найближчий тренажерний зал або школу танців. Також треба знайти в своєму розпорядку дня 30 хвилин для ранкових пробіжок.


2. Може бути саме цей наступаючий рік допоможе мені кинути палити.


3. Обов'язково внесу в щотижневий список завдань зустрічі з друзями і добрими знайомими.


4. Напевно, все ж треба навести порядок в домі і нарешті розібрати комору (гараж, сарай, балкон або дачу) - викинути старі речі і прибрати сміття.


картинка що пообіцяти собі на Новий рік


Також серед поширених обіцянок знаходиться ремонт квартири, подорожі, покупка машини, стрибок з парашутом, вивчення англійської мови.


Але ... Головним нашим обіцянкою має бути одне - дарувати добро оточуючим. Нехай добра справа буде невеликою - нагодувати і прилаштувати бездомного кошеня, виручити колегу і допомогти зробити звіт, донести літній жінці важкі сумки до під'їзду, але навіть такі дрібниці можуть привести до значних змін у Всесвіті.Тому найпершими в списку новорічних обіцянок 2022-2023 повинні стояти віра в себе, вдячність долі за все, що є у тебе в даний момент і щире бажання завжди допомагати оточуючим тебе людям.


Це цікаво:


Новогодние фото с питомцами 2022-2023

Новогодние фильмы на русском языке 2022-2023

Новогодние мультфильмы 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв