Новорічні костюми 2021-2022 для дівчаток

фото Новорічні костюми для дівчаток


Карнавальні костюми 2021-2022 для дівчаток


Новий рік - дивне свято, що володіє неповторною казкової аурою, в зв'язку з цим всі дітки з нетерпінням чекають на його початок. Адже саме на новий рік збуваються всі бажання, саме в дні новорічних канікул батьки приділяють власним чадам максимальну кількість уваги, і саме в це свято будь-яка дитина може перетворитися на улюбленого мультиплікаційного або книжкового героя.


Зміст:


Як же зробити так, щоб новорічний ранок в садочку або в школі запам'ятався дитині на все життя? Звичайно ж, вибрати або створити для нього найкращий маскарадний костюм.


Основні правила вибору новорічного костюма


При виборі новорічних карнавальних костюмів для дітей батьки або інші родичі повинні пам'ятати, що одяг в першу чергу зобов'язаний подобатися самій дитині. Бо якщо малюк буде відчувати себе некомфортно, все свято для нього буде зіпсоване.


Друге важливе правило - безпека. Чим менший вік дитини, тим менше на його новорічному костюмі повинно бути фурнітури або прикрас. Адже маленькі діти так і норовлять відірвати, наприклад, блискучі камінці, що б спробувати їх на смак.


Третє правило - карнавальний костюм зобов'язаний відповідати віку дитини. Погодьтеся, наряджати 6-ти літніх дітей в плюшеві костюми тварин якось не правильно, адже в такому віці маленький чоловічок напевно має безліч інших героїв для наслідування.


І четверте правило - не всі новорічні костюми мають конкретну гендерну приналежність. Простіше кажучи, хлопчик може бути вовком, а дівчинка - вовчицею, при цьому самі костюми будуть дуже схожі. Аналогічним чином йде справа і з костюмами інших звірів, а так само костюмом пірата (піратки).


Крім цього, не забороняйте своїй доньці надягати хлоп'яче новорічне вбрання. Велика ймовірність, що дівчинці швидко набридне подібний образ, і вона знову повернеться до платтячка, бантиків і красивих туфельок. А ось заборонений плід однозначно викличе протилежну реакцію, і бажання приміряти чоловіче вбрання збережеться надовго.


зображення новорічні карнавальні костюми для дівчинки


Костюми для дівчаток на новий рік в національному стилі


Такі костюми представляють собою досить оригінальне і важливе рішення, оскільки вони виконують кілька завдань.

В першу чергу вони завжди привертають до себе увагу за рахунок етнічної колоритності і сміливості при виборі подібного одягу. У другу чергу подібні маскарадні костюми не дають забути дітям своє коріння, тобто своїх предків. І в третю чергу етнічні новорічні костюми легко дозволяють дівчаткам виділятися з загальної маси інших діточок.


При цьому такі маскарадні костюми можуть виготовлятися на замовлення, шитися вдома або купуватися в магазині. В даному випадку все залежить від фінансових можливостей батьків, їх фантазії, ну і, звичайно, їх умінь.


Сніжинка або балерина


Для створення подібних костюмів можна використовувати як вже готове біле плаття, так і різні предмети одягу, наприклад, білу майку і білу спідницю-пачку.


Запам'ятайте: сучасний костюм сніжинки - далеко не данина радянському минулому, це один з найбільш виграшних новорічних костюмів 2021-2022 для дівчаток.


Чим відрізняється сніжинка від балерини?

  • Дівчинка-сніжинка повинна мати красиву корону і плаття, обшите блискітками чи мішурою
  • Дівчинка-балерина повинна бути взута в пуанти (їх подібність) і допускається тільки прикраса її спідниці


Так само зачіска дівчинки-балерини повинна являти собою тугий пучок, дівчинка-сніжинка ж може мати будь-яку зачіску.


картинка костюми для дівчаток на Новий рік


Принцеси і феї з улюблених мультиків


Практично всі дівчатка обожнюють принцес, і це чудово. Більш того, багато батьків саме так і називають своїх дочок, тому відповідний костюм тільки зміцнює віру дівчаток в красиву казку. Для створення костюма принцеси так само, як і в попередньому випадку, можна використовувати вже наявне ошатне вбрання і туфельки. Доповнити образ можна невеликою короною, закріпленою на обідку, і маленьким скіпетром.


У тому ж випадку, якщо батькам хочеться домогтися повної схожості з прототипом, можна додати до такого вбрання красиву накидку зі стоячим коміром. Шити її краще з щільної тканини, забарвлення якої гармонує з кольором сукні. Якщо ж мова йде про костюм феї, то тут неможливо буде обійтися без легких, напівпрозорих крилець. Їх можна створювати різними способами, але головне - їх непомітність. Тобто крила не варто робити дуже важкими і дуже великими, щоб вони не заважали як самій дитині, так і всім іншим дітям на святі.Відьмочка


Як не дивно, але багато дівчаток вибирають в якості своїх кумирів не тільки будь-яких позитивних героїв, іноді саме відьмочки або чортики подобаються їм набагато більше. У цьому випадку основне завдання дбайливих батьків - підтримка і допомога у виборі максимально милого новорічного костюма 2021-2022 для дівчаток. Адже хто може стверджувати, що відьмочка обов'язково повинна бути страшною, а чортик зобов'язаний бути злим? Ніхто.


З цієї причини абсолютно безбоязно вибирайте для дочок костюми в темних тонах, доповнені трикутними капелюхами і мітлами, або милі червоні ріжки, що поєднуються з червоним тризубом, якщо того хоче сама дівчинка. Крім цього, не варто забувати про персонажів мультфільму Monster High. Це дівчинки, які пов'язані з образами всім відомих монстрів, але при цьому вони самі сильно нагадують ляльок Барбі. І якщо дівчинка пристрасно захоплюється цим мультсеріалом, то найбільш правильним рішенням буде подарувати їй улюблений новорічний образ.


Не обмежуйте фантазію своїх дітей, і зустрічайте Новий рік 2022 з посмішкою! Повірте, переглядаючи через багато років дитячі фотографії своїх старших чад, Ви будете відчувати тільки гордість за них і за себе.


Це цікаво:


Новогодние костюмы 2021-2022 для мальчиков

Новогодние елки 2021-2022 для детей

Что попросить на Новый год 2021-2022

Нет отзывов
Добавить отзыв