Новорічні дитячі фанти 2022-2023

фото новорічні дитячі фанти


Новорічні свята люблять всі діти - і маленькі дошкільнята, і навіть багато старшокласників. Святкові дитячі урочистості популярні не тільки через вручення подарунків і сюрпризів, а також за можливість повеселитися і пограти з друзями в цікаві ігри. Фанти, вікторини, рухливі ігри в приміщенні біля ялинки - діти готові брати участь у всіх конкурсах. Наприклад, новорічні дитячі фанти 2022-2023 - нескладна, але цікава і захоплююча гра для дітлахів будь-якого віку.


Зміст:


Кілька варіантів гри у фанти


Як ми пам'ятаємо з дитинства, фанти - це невеликі особисті речі кожного з маленьких гравців. Для дітей фантами можуть бути бантики або шпильки дівчаток, ремені хлопчиків, чисті носові хусточки, іграшки, сумочки тощо. Якщо нічого з перерахованого вище в кишенях дітей не знаходиться, то можна просто підготувати картки з іменами учасників. Предмети-фанти потрібні для жеребкування і призначення завдання.


Один з варіантів гри з фантами полягає в наступному:


- Спочатку вибирається ведучий гри. Якщо діти маленькі, то найкращим ведучим для конкурсу буде хтось із батьків. Всі фанти учасників розміщуються в мішку або іншої ємності, яка вручається ведучому. Роль ведучого - голосно оголошувати (іноді і придумувати) завдання для кожного витягнутого з ємності фанта.


- Також веселий конкурс можна проводити і без фантів, тільки витягаючи папір із записаною місією. Перед початком гри всі гравці вигадують смішні і нескладні завдання і записують їх на картках. Потім всі картки перемішуються, складаються в коробку, а потім кожен учасник по черзі витягує записку із завданням і виконує його.


зображення дитячі конкурси на Новий рік


Фанти для дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку


«Маленький художник»

Можна доручити намалювати картинку, пов'язану з новорічним святом, наприклад, Дідуся Мороза, ялинку, Снігову бабу.


«Малюнок наосліп»

Можна трохи ускладнити місію і попросити учасника намалювати малюнок з зав'язаними очима.


«Улюблений герой без слів»

Учаснику гри необхідно зобразити відомого книжкового героя або популярного персонажа фільму характерними для нього жестами або мімікою.


«Поезія»

Запропонувати гравцеві прочитати вірш про зиму, святих, ялинку або просто про дружбу.


«Дзеркальне відображення»

Обраний гравець повинен скопіювати рух, жести і мову інших учасників конкурсу.


«Пісня з труднощами»

Треба виконати пісню, але в якомусь русі, наприклад, танцюючи або наздоганяючи іншого гравця. Також можна під час виконання пісні посилати всім повітряні поцілунки або робити реверанси.


«Дружній поцілунок»

Треба підійти до кожного гравця і поцілувати його в щоку.


«Весела рима»

Ведучий говорить якесь слово, а обраний фант повинен знайти для нього риму.


«Згода»

Смішне завдання - всі учасники гри по черзі про щось запитують обраного гравця, а він на всі питання має відповідати слово «так».


«Маленький літак»

Обраний учасник повинен зобразити літак, політати по кімнаті, дзижчати і розкинути руки крила.


«Найгарніший»

Учасник повинен дивитися на себе в дзеркало і 5-6 раз повторити з різною інтонацією: «Я самий(а) красивий(а)», «гарніше мене не знайти на всьому світі». Головна умова - сміятися при цьому не можна, хоча реготати напевно будуть всі.


«Космічна пригода»

Відповідальне і смішне завдання - опуститися на карачки і пройтися по кімнаті, як ходить робот. Одночасно треба казати «Я космічний місяцехід Р-234, я вирушаю на Місяць». Посміхатися і сміятися не можна.


фотографія дитячі новорічні ігри


Завдання для школярів


«Наганяй сон»

Обраний учасник повинен голосно і заразливо позіхати до того моменту, поки хто-небудь з присутніх теж не позіхне. Якщо даний конкурс буде проходити безпосередньо в святкову ніч, то дуже швидко обов'язково хтось «заразиться» позіханням гравця.


«Годуємо друзів»

Завдання - гравець повинен погодувати всіх присутніх з ложечки морозивом або солодким десертом.


«Символ року»

Учасник повинен голосно оголосити, яка тварина є символом наступаючого року і зобразити його, але тільки смішно. Адже фанти - це смішні завдання для дітей, тим більше, що зобразити символ 2023 року - можна дуже весело.


«Особистий астролог»

Учасник, чий фант був обраний для завдання, повинен на час стати особистим астрологом для кожного з присутніх і скласти для всіх веселі гороскопи.


«Кращий детектив»

Гравець повинен відвернутися, а його друзі заховати в кімнаті який-небудь предмет. Потім за підказками друзів «холодно» або «гаряче» учасник повинен знайти заховану річ.


«Смішний цирк»

Гравцеві видається кілька яблук, якими він повинен жонглювати. Протриматися треба хоча б 1-2 хвилини.


«Я кращий хореограф»

Швидко придумати якийсь простий танець або танцювальні рухи і навчити своїх друзів.


«Весела пантоміма»

Під музику за допомогою пантоміми показати, як вранці проходить процес його пробудження і зборів в школу.


«І знову похід в цирк»

Завдання - уявити собі, що ви клоун. Тому придумати смішну ходу, жести або вираз обличчя і розсмішити оточуючих.


«Повітряні кулі»

Затиснути надувну кульку між колінами і стрибати по колу.


«Зображуємо казку»

Ведучий оголошує назву маленької популярної казки, наприклад, «Рукавичка», «Ріпка» або «Курочка Ряба». Учасник розповідає її і зображує кожного героя.


картинка дитячі розваги на Новий рік


Інші новорічні розваги для дітей


• намалювати вуса собі і своєму другові і так проходити до кінця дитячого свята;
• зображати якогось спортсмена, щоб інші учасники могли відгадати вид спорту. Легко зобразити футболіста, штангіста, шахіста або баскетболіста;
• швидко приготувати святковий ексклюзивний коктейль і пригостити ведучого. Напої слід взяти з святкового столу, зрозуміло, безалкогольні;
• спробувати вкусити себе за лікоть;
• виконати популярну пісеньку, наприклад, «В лесу родилась елочка». Але слова вимовляти не обов'язково - їх треба замінити звуками «хрю-хрю», «му-му», «кря-кря» і так далі;
• встати перед товаришами і спробувати одночасно гладити себе по грудях і животу (голові, нозі), тільки в різних напрямках;
• вимовляти скоромовки з набитими щоками;
• сказати своє ім'я задом наперед. А потім обійти всіх друзів і вимовити навпаки їх імена. Буде смішно.


Новорічні ігри для дітей у вигляді фантів обов'язково повинні закінчуватися нагородженням переможців, тому необхідно заздалегідь потурбуватися про призи та сюрпризи. Найактивнішим учасникам можна вручити невеликі символи року або інші іграшки. Решта гравців також не повинні залишитися без уваги - цукерки, мандарини, ручки, фломастери, маленькі блокнотики підійдуть в якості заохочень.Інші правила дитячих конкурсів на Новий рік


Фанти і схожі конкурси для дітлахів та їхніх батьків повинні бути смішні і оригінальні. Однак, слід пам'ятати - кожне ігрове завдання ні в якому разі не повинно бути образливим або небезпечним для дитини. Адже дитина, виконуючи завдання, може потрапити в незручну або смішну для оточуючих ситуацію. А решта дітей в зв'язку з цим можуть придумати йому образливе прізвисько. Тому, завдання дорослих - дати розгубленому малюкові підказку або згорнути можливу негативну ситуацію.


Якщо виконання завдання трохи затягується, дорослі також повинні допомогти гравцям. Занадто тривалі конкурси знижують інтерес до конкурсу. Дитячі новорічні фанти повинні бути реально здійсненні, а також смішні і необразливі.


Це цікаво:


Новогодняя викторина для школьников 2022-2023

Новогодняя викторина для всей семьи 2022-2023

Новогодняя викторина для детей 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв