Новорічна магія 2022-2023

фото новорічна магія


Особливе очікування новорічних днів часто пов'язано не тільки з отриманням подарунків і довгоочікуваною зустріччю друзів. У наступаючому році багато людей хотіли б знайти щастя, зустріти кохану людину і обзавестися достатньою кількістю фінансових ресурсів. Неможливого в житті мало - існують ефективні новорічні ритуали, прикмети і магічні обряди на залучення грошей, любові і щастя.


Зміст:


Як діє новорічна магія?


Багато містиків і фахівців окультних наук стверджують, що за 5-7 днів до настання наступного року вищі сили і Всесвіт особливо реагують на людські бажання і мрії і часто сприяють їх втіленню. Пояснити це дуже просто - свято пов'язане з вірою в хороше для мільйонів людей. Віра створює величезний позитивний потік енергії з чіткою метою - виконання заповітних бажань.


Практично всі люди відчувають особливу атмосферу новорічного позитиву і дива. Саме тому напередодні новорічних свят достатньо здійснити навіть найпростіші ритуали, щоб вони в найближчому майбутньому принесли позитивний результат.


зображення новорічні магічні обряди


Новорічні магічні обряди


Цікавий і результативний обряд пов'язаний з новорічною ялинкою. Обряд треба проводити ввечері 31 грудня. Заздалегідь необхідно підготувати невеликий мішечок зеленого кольору. Він повинен бути зшитий з натуральної тканини. З ялинки треба відщипнути голочки в кількості повних років людини, яка проводить ритуал. Перед тим, як укладати кожну голочку в мішечок, її потрібно трохи потримати в долонях, подумки загадуючи бажання. А якщо є одна серйозна і заповітна мрія, то треба загадувати саме її на всі наявні голочки. Пакет з голками треба зав'язати стрічкою зеленого кольору і розмістити в затишному місці подалі від сторонніх очей і рук. Рівно через рік 31 грудня мішечок слід дістати і вивчити голочки.


Змінивши свій колір на темний або засохлі голочки вважаються мріями і бажаннями, що не втіляться в реальність. Викидати на сміття їх не можна, слід укрити їх в землі. А всі зелені голочки треба скласти в миску і залити чистою водою на 2-3 години. Потім в цю воду треба опустити руки, а залишок вилити за поріг будинку.


фотографія новорічні ритуали на любов і гроші


А чи існує новорічна магія на залучення грошей?


Звичайно і вона дає непогані результати. Для проведення ритуалу треба підібрати невеликий керамічний горщик, папір і ручку. Також треба виконати 2 умови - святковий стіл слід накрити різноманітно і багато, запросити друзів, а в кишені всю ніч треба носити гаманець, заповнений грошовими купюрами. Відразу після застілля в горщик треба покласти записку з наступними словами: «Купюри до купюр, а срібло до срібла. Був мій стіл сповнений стравами, стравами і друзями, нехай і гаманець мій наповнитися грошима. Амінь!». Горщик слід закрити клаптем зеленої тканини і перев'язати зеленою стрічкою на 8 вузлів. Потім його потрібно сховати в затишне місце.


Самотніх дівчат дуже цікавить новорічна магія на любов. За 3 дні до Нового року дівчина повинна вибрати який-небудь свій натільний предмет одягу, наприклад, шкарпетки, нижню білизну або щось подібне. Також для ритуалу треба підготувати червону свічку. Опівночі 28 грудня свічку треба запалити і її полум'ям спалити обрану річ. Попіл слід скласти на чистий аркуш паперу. Туди ж додати 5 волосин зі своєї голови, примовляючи наступні слова: «Обітниця безшлюбності - геть від мене! Нехай моє життя наповнитися любов'ю і щастям!». Потім акуратно винести попіл з волоссям за двір і висипати у дерева. Зверху попіл треба прикрити снігом. Далі напівголосно 3 рази вимовити: «Від самотності позбавляюся, любов здобуваю!»Новий рік - період чудес і магії. Нехай новорічна магія 2022-2023 подарує вам виконання всіх заповітних бажань!


Це цікаво:


Заговоры на старый Новый год 2023

Новогодний симорон 2022-2023

Счастливый Новый год 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв