Новий рік в офісі 2022-2023

фото новий рік в офісі


Новий рік - один з найбільш значущих і очікуваних свят. Відзначають його як в колі сім'ї і близьких людей, так і разом з колегами по роботі. Іноді буває складно організувати передноворічний корпоратив з великим розмахом. Але залишити своїх співробітників без свята і подарунків не можна - для нових членів трудового колективу корпоративи є хорошою можливістю ближче познайомитися з колегами, а для інших - весело поспілкуватися один з одним в неформальній обстановці.


Зміст:


Необов'язково проводити свято в ресторані або інших схожих місцях поза офісом. Вечірку можна легко організувати прямо в офісі. Ідея новорічного свята в колективі не нова, їй часто користуються невеликі фірми, які не мають можливості «закотити» пишне свято.


Організація корпоративу в офісі - справа серйозна, що вимагає часу і певного досвіду проведення подібних заходів. Але підготовка і організація цілком вдасться, якщо залучити до них якомога більше енергійних співробітників. Не можна доручати організацію зустрічі Нового року першому ліпшому працівнику, навіть якщо він веселий і товариський і має багато вільного часу. Влаштувати свято нелегко - необхідно знати безліч тонкощів і охопити великий обсяг підготовчої роботи. Слід зазначити, що в великих фірмах існує спеціальний відділ з декількох співробітників, які займаються організацією корпоративних заходів.


зображення ідеї нового року в офісі


Що слід знати про новорічні корпоративи, що проводяться в офісі


Основою будь-якого успішного заходу за участю більшості співробітників є вдалий сценарій або програма свята. Якщо трудовий колектив невеликий і дружний, то захід може пройти без детально прописаної програми - привітання керівництва, вручення подарунків і грамот особливо працівникам що відзначилися, кілька самостійно підготовлених номерів, святковий стіл, танці та цікаві конкурси. Однак в разі, якщо потрібно об'єднати значну кількість малознайомих співробітників, то без програми обійтися дуже складно. Інакше учасники вечірки можуть швидко занудьгувати.


Вибір сценарію офісного свята залежить від багатьох факторів:


• обраного для проведення свята приміщення;
• віку учасників вечірки;
• новий рік в офісі сценарій безпосередньо пов'язаний з передбаченим бюджетом.


Крім того, необхідно пам'ятати, що будь-який корпоратив незалежно від місця проведення, все-таки зобов'язує заготовити подарунки і сувеніри для всіх співробітників. Також не можна забувати про відповідну прикрасу офісу. Адже часто саме зовнішній антураж допомагає створити атмосферу новорічного свята. Це основні моменти, які вимагають більш ретельного опрацювання та організації.


фотографія як організувати новий рік в офісі


Як зробити офіс, відповідний для новорічного корпоративу


Головний атрибут зимового свята - це прикрашена ялинка. Але дуже часто в офісах невеликих компаній не вистачає простору, щоб встановити велику або навіть середню ялинку. Тому вибираємо відповідну альтернативу - невелика натуральна або штучна ялинка. Також можна скористатися послугами спеціальних фірм і взяти в оренду живу ялину в горщику. Працівники фірми привезуть живе дерево, поставлять в потрібному місці, а потім заберуть його назад. Крім того, можна прикрасити офісне приміщення оригінальними варіаціями ялинок з паперу або гірлянд.


Також можна прикріпити контур ялинки на вільній від офісних шаф стіні. Перевага прикрас на стіні або стелі - це значна економія простору. До стін або стелі можна прикріпити кулі, блискучі шишки, яскраву мішуру, гірлянди або фігурки новорічних персонажів.


Порожні підвіконня або полички стелажів часто прикрашаються декоративними вазами, заповненими ялиновими гілками, кулями або іншими відповідними аксесуарами. Традиційний декор кімнат, в тому числі і офісних, - це ялинові вінки. Якщо дозволяє простір, кути приміщення можна декорувати повітряними кулями, найкраще підходять золотисті або срібні кольори, вони найбільше асоціюються з новорічним святом.


картинка новорічні конкурси на роботі


Святкове меню


Як організувати Новий рік в офісі і вирішити питання, що стосуються святкового столу? Традиційно керівництво компанії бере це завдання на себе - виділяє певну суму на замовлення готових страв з доставкою з кафе чи ресторану. Це найпростіше і зручний вирішення питання, що полегшує проведення свята і життя співробітників. Але нерідко в багатьох колективах співробітники самі вирішують готувати святкові страви. Тому меню повинно бути обумовлено заздалегідь, щоб на столі не зібралися вазочки з однаковими салатами або однієї нарізкою. Також господаркам необхідно встигнути купити необхідні продукти, щоб потім на корпоративі блиснути своїми кулінарними талантами.


Для вечірки в офісі зручніше вибирати такі страви, які легко брати і їсти навіть стоячи, наприклад невеликі пиріжки, млинці з різноманітною начинкою, легкі салати в тарталетках, бутерброди, овочеве і сирне асорті на шпажках.


Що стосується посуду, то кожен колектив дане питання має вирішити самостійно. З одного боку, всім хочеться, щоб святковий стіл був сервірований красивим посудом, але з іншого боку, прибирання та миття посуду після застілля багатьох ставить в погане становище. В такому випадку, зручніше запастися достатньою кількістю одноразового посуду.


фото новорічний сценарій для колективу


Необхідний дрес-код новорічної вечірки в офісі


Найчастіше чоловічу половину колективу особливо не турбує питання, в чому прийти на вечірку з нагоди настання Нового року. Вони вже запаслися необхідними вітальними словами, розучили новорічні номери і готові оцінити якість спиртного і кулінарних шедеврів, які приготують співробітниці.


А ось для жінок питання одягу, зачіски і макіяжу стоїть на першому місці. Що ж краще одягнути на вечірку? Адже зазвичай офісному святу передує повноцінний робочий день, тому, якщо дама на вечір не захопить з собою окремий наряд, їй доведеться обійтися повсякденним одягом, додавши в неї невеликий вишуканий штрих.


Новорічні конкурси - змагання, веселощі і призи


Підготовку новорічних конкурсів на роботі можна запропонувати самому талановитому і креативному молодому співробітникові, що має хоча б мінімальні організаторські здібності. Що можна придумати? Якщо перед організатором конкурсів стоїть завдання згуртувати трудовий колектив, то офісні змагання треба придумувати так, щоб вони нагадували колективні ігри з можливістю прийняття спільного рішення. Також ближче познайомитися один з одним допомагають конкурси в парі, а також індивідуальні номери, щоб малознайомі співробітники змогли побачити таланти всіх колег своїми очима.


Також популярними темами конкурсів залишаються невеликі тематичні квести, пісенні номери, караоке або танцювальні конкурси. Зрозуміло, кожен конкурс повинен закінчуватися врученням невеликих заохочувальних подарунків, наприклад, гастрономічного характеру (коробка цукерок, пляшка шампанського), бюджетного плану (чашки, магнітики, ялинкові іграшки) або корисні подарунки (блокноти, книги, ручки).Новий рік в офісі 2022-2023 обов'язково стане самою пам'ятною подією року, що минає в житті колективу, якщо організувати все «з вогником», вчасно і спільними зусиллями.


Це цікаво:


Новый год с ребенком 2022-2023

Новый год с подругой 2022-2023

Корпоратив на новый год 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв