Нестандартні ідеї новорічних свят 2022-2023 в Україні

фото нестандартні ідеї новорічних свят


Випити з друзями шампанське в підземних печерах в тернопільській області або зустріти Новий рік 2022-2023 в Україні поряд з гарячим гейзером - відмінні та нестандартні ідеї для непосидючих людей. Розірвати стереотипи і відправитися в подорож по країні на Новий рік - це вже свято, а якщо до подорожі додати що-небудь незвичайне і цікаве, приємніше стане подвійно. Де зустріти свято в Україні та на що варто звернути увагу любителям подорожей, екстремальних ситуацій, українських традицій або романтики - в цій статті.


Зміст:


зображення де зустріти Новий рік


Дивовижна зустріч Нового року разом з казковими орками


У тернопільському краї в місті Чортків розташована унікальна печера Млинка. Щорічно 31 грудня біля входу в печеру збираються відважні екстремали, щоб в єдину значущу ніч в році спуститися в підземні лабіринти печери і пройти випробування на мужність. Загальна довжина обстежених печерних проходів становить понад 40 км. Під час підземного квесту мандрівників супроводжують похмурі, але абсолютно безпечні орки, немов зійшли зі сторінок знаменитої книги «Володар кілець». У підземних лабіринтах цілком комфортна температура, але не всі проходи зручні й рівні. У деяких місцях мандрівникам доведеться опускатися на коліна. Маршрутів у Млинку багато, вони всі нанесені на карту, але супроводжуючі туристів орки не дадуть нікому заблукати.


фотографія як відзначити Новий рік


Диканька - зустріч Нового року з гоголівськими персонажами


«Вечори на хуторі біля Диканьки» - відомий всім з дитинства твір Миколи Гоголя. Говорячи про книгу, відразу згадується селище Диканька на Полтавщині, святкування Різдва, а також закоханий коваль Вакула, красуня Оксана, відьма Солоха і хитрий Чорт. Жителі Диканьки зуміли зберегти мальовничу атмосферу свята через майже 2 сторіччя після написання повісті. В селищі є унікальний етнографічний ресторан, в якому в новорічні дні влаштовують справжні театралізовані вистави. Пам'ятні місця, українські народні пісні, садиба Івана Котляревського, єдиний у всьому світі пам'ятник полтавській галушці, і не тільки це, зроблять свято атмосферним і незабутнім.


Новорічне свято з українськими козаками


Ще одна нестандартна ідея новорічних свят - зустріти їх на острові Хортиця в Запорізькій області. На Хортиці мандрівники занурюються в світ славних козацьких часів. Тут можна побачити професійний шоу-балет, учасники якого досконало знають всі народні танці - від гопака до коломийки. У лісі організовані місця для зимового пікніка. А ще на острові є чудові стайні для любителів верхової їзди.


картинка новорічних відпочинок в Україні


Новорічний келих шампанського в гарячому гейзері


Як відзначити Новий рік в Україні, щоб не забути цього ніколи? В гарячій ванні близько Залізного порту (Херсонська область). З 2005 року сюди приїжджають любителі водних оздоровчих процедур. Взимку тут особливо цікаво. Гарячі джерела були відкриті випадково, але за своїми лікувальними властивостями виявилися крутішими вод Мертвого моря. Головне - захопити з собою ошатний купальник і пляшку шампанського.


Королівський Новий рік


Де зустріти Новий рік в Україні, щоб відчути себе справжнім королем або королевою? Якщо креативні варіанти зустрічі Нового року тобі не до душі, то слід їхати в Олеський замок, який розташований у Львівській області.


Це буде справжнє царське святкування в замку, який зберіг інтер'єри приміщень 350-річної давності. У кімнаті, прикрашеній зброєю середніх віків, килимами ручної роботи і шкурами диких звірів, буде накритий святковий стіл, зроблений з дуба. Обслуговувати банкет стануть привітні офіціанти в стилізованих костюмах. Бажаючі також можуть приміряти костюми вельмож. У програмі святкування передбачена музика, театралізовані вистави, катання на каретах і санях, а також незабутня екскурсія по величезному палацу. За бажанням в новорічну ніч можна влаштувати невелику подобу лицарського бою на мечах або стрільбу з лука.


фото новорічні канікули в Україні


Новий рік на березі Синевиру


Щоб зустріти свято на найбільшому озері української частини Карпатських гір, треба заздалегідь приїхати в Межигір'я або Воловці. Жителі галасливих міст тут зможуть відпочити від суєти і постійного стресу. Зимовий відпочинок на озері з кожним Новим роком стає все популярнішим. Гірські вершини, вікові сосни і вид озера в святкову ніч краще всяких ліків допоможуть зняти напругу і подарувати радість. У районі озера розташовано кілька невеликих туристичних будиночків і затишних ресторанчиків, тому мерзнути всю ніч не доведеться.Нестандартних варіантів зустрічі Нового року існує чимало, можна вибрати будь-який на свій смак і бюджет. Головне, зустріти свято з друзями і близькими людьми.


Це цікаво:


Где отметить Новый год 2022-2023 в Украине

Новогодняя елка 2022-2023 из конфет

Тематический Новый год 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв