Непотрібні новорічні речі 2022-2023

фото непотрібні новорічні речі


Наближається Новий рік і душа вже починає солодко завмирати в передчутті свята. Кожен з нас чекає від наступаючого року нових, добрих і пам'ятних подій. Щоб напевно змінити своє життя на краще, а приємні зміни не обійшли вас стороною, необхідно перед святом розлучитися зі старими і непотрібними речами, тобто розчистити простір для цих самих змін.


Зміст:


Нове життя може початися, коли від старого нічого не залишиться. Подивіться уважно на свій будинок. У кожної людини в будинку є величезна кількість старих або непотрібних речей, з якими необхідно терміново розлучитися. Треба подивитися на них свіжим поглядом і нарешті позбутися синдрому Плюшкіна.


Давайте разом розбиратися, як перед Новим роком звільнити свій будинок, а заодно, і голову від непотрібних предметів і думок. Вони захаращують житлові приміщення і непомітно затьмарюють життя, перегороджуючи можливість рухатися далі.


Традиція позбавлятися від непотрібних речей


Генеральне прибирання - найважливіший новорічний ритуал. Традиція наводити чистоту і звільняти кімнати і шафи від нефункціональних і старих предметів готує нас до оновлень. Психологи стверджують, що небажання позбавлятися від речей, які тільки здаються потрібними, а насправді давно просто займають корисне місце, показує страх людини перед змінами і негнучкість його мислення.


Тому збираємося з духом і думками і опановуємо непросте, але дуже корисне мистецтво викидати речі на Новий рік.


зображення що викинути на Новий рік


Що викинути - що зберегти?


З чого і коли слід почати? Зрозуміло, 30 грудня цей захід починати не варто. Для того, щоб звалище старих речей виявилося поза вашого будинку, необхідно мінімум 2 дні. Слід морально підготуватися до заходу, адже копання в шафах, робочих столах і комодах дуже обтяжливе заняття. Тому починати розбір нажитого слід заздалегідь, попутно роблячи прибирання будинку. І тоді до свята ваш будинок буде сяяти не лише чистотою і свіжістю, а й розчищеним навколишнім простором. Але... Так як до кінця збиральних днів ви будете вичавлені як лимон, то приготуйте собі на вечір що-небудь смачненьке або приємне - шоколадку з кавою, перегляд улюбленої мелодрами або ванну з улюбленим гелем. Ви зробили майже подвиг і заслуговуєте на невелике заохочення.


Щоб було легше впоратися з поставленим завданням, необхідно весь будинок розбити на невеликі сектори (кухня, вітальня, спальня, коридор) і починати розбір завалів по черзі. Але як показує практика, іноді такий варіант не спрацьовує. Деякі особливо сентиментальні особини можуть легко зависнути в першому ж секторі і піддатися ностальгії і спогадам. Наприклад, виявлені любовні записки, випускну сукню або туфлі, в яких ви бігали на побачення до майбутнього чоловіка, можуть повністю вибити вас з бойового запалу.


Іноді набагато зручніше пройтися по всіх кімнатах і зібрати однотипні речі в кілька коробок. А вже потім сісти і розсортувати їх за таким принципом: частина - викинути, іншу частину - на роздачу родичам і знайомим, трохи - на дачу, і зовсім небагато (буває і таке) повернути назад у шафу. Пообіцяйте собі, що не будете годинами ламати голову над тим, куди можна використовувати забуті фіранки для вікон - або скласти в мішок для речей на дачу або просто викинути їх.


фотографія від чого позбутися перед Новим роком


Прибирання спальні


Починати винос всього непотрібного краще зі спальні. Що там може бути - шафа для одягу і взуття, комод з документами, косметика і різні дрібнички.


Від чого позбутися перед Новим роком?

  • чи подобається вам одяг, який абсолютно не доставляє ніякого задоволення? Зрозуміло, ні. Тому одяг і взуття, яке не носилося більше року (взуття протягом 2 років) може спокійно віддалятися з шаф. Виняток можна зробити для весільного плаття і 1-2 улюблених дрібничок;
  • псевдоархів. Різні і колись дуже важливі документи, листи, чеки та квитанції теж повинні покинути звичні місця;
  • непотрібні коробочки від презентів і пакувальні стрічки;
  • старе або набридла постільна білизна (хоча його можна відправити на дачу). До речі, коробка «Для дачі» може так переповниться різними речами, що наступний розбір непотрібних запасів доведеться робити там;
  • наближається Новий рік - відмінний привід перевірити термін придатності у косметики, прострочені лаки і туші краще викинути;
  • одна з найбільш проблемних категорій - непотрібні подарунки і предмети, які прямо або побічно нагадують нам про щось неприємне. Але вони мають фінансову або естетичну вартість, тому просто викинути їх рука не піднімається. Такі речі можна віддати знайомим або відправити на благодійність.


Головне, слід запам'ятати, що нефункціональні предмети, відправлені на балкон або в гараж, викинутими не є.


картинка новорічне прибирання


Передпокій і кухня


Що викинути перед Новим роком з передпокою і кухні? З передпокою слід прибрати старі газети, зношене взуття, непізнані ключі, порожні флакончики парфумів і різні предмети, які в поспіху на роботу складалися на поличках комода протягом року.


Кухня - це священне місце для кожної жінки. Тут завжди прибирання проходить складніше. Але... По-перше, пам'ятайте, що посуд в будинку уособлює сімейне спокій і благополуччя. Щоб сварки і негаразди обходили ваш будинок стороною, необхідно викинути чашки і тарілки, які тріснули або мають відколи.


По-друге, непрацюючі міксери, кавомолки, соковижималки та електричні чайники. Нова побутова техніка може коштувати набагато дешевше, ніж лагодження старих апаратів.


По-третє, його величність «Пакет з пакетиками», який накопичується місяцями.


Крім того, з кухні повинні бути видалені баночки «про всяк випадок», прострочені ліки з холодильника, старі спеції, які вже втратили свій запах. Також непогано переглянути полички з консервами і крупами.


фото що викинути перед Новим роком


Ванна і туалет


Багатьох людей дивує, як в такому невеликому просторі може зібратися величезна кількість непотрібних речей. Розбираючи предмети у ванній, можна зіткнутися з порваними господарськими рукавичками, порожніми (або майже порожніми) флаконами шампунів, гелів для душу, використаними одноразовими станками і багатьма іншими предметами, які засунули в кінець полички і благополучно забули.Також з дому перед Новим роком краще викинути все, що заважає прибрати будинок до свят і ніяк не може знайти відповідного місця і застосування. Непотрібні новорічні речі 2022-2023 повинні знайти своє місце. Тільки не починайте прибирання з поганим настроєм, не сприймайте цей захід як каторгу і повинність, інакше удача, яку ми так чекаємо, може не заглянути до вас в цьому році.


Це цікаво:


Новогодние фото с питомцами 2022-2023

Новогодние фильмы на русском языке 2022-2023

Новогодние обещания 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв