Лист від Діда Мороза 2022-2023

фото лист від Діда Мороза


Діти - найчесніші і безпосередні істоти, які не вміють приховувати від оточуючих свої думки і бажання. А ще вони вірять, що в нашому світі трапляються дивні чудеса, і якщо дуже захотіти, то будь-яка мрія може здійснитися.


Зміст:


Зовсім скоро у всіх малюків, які вірять в диво, настане свято. Улюблений дитячий персонаж Дід Мороз готується виконати побажання всіх дітлахів. Саме для цього діти в міру своїх сил намагаються вести себе добре, слухатися батьків і чистити зуби. Інакше Дідусь Мороз не відвідає їх будинок і не залишить під ялинкою свій подарунок. А щоб Хранитель зими і мішка новорічних подарунків дізнався про ідеальну поведінку дитини, йому потрібно написати лист, в якому, до речі, і попросити про виконання свого бажання.


зображення шаблон листа від Діда Мороза та Снігуроньки


Особливості написання листа Дідові Морозу


Дорослим необхідно з усією серйозністю поставитися до складання дитячого послання Дідові Морозу. Для малюка це дуже серйозний захід. Написання листа зміцнює дитячу віру в Діда Мороза, а також допомагає дитині стати краще в очах цього казкового героя.


Що повинні знати дорослі, коли вони допомагають скласти дитяче послання:

  • звернення до Діда Мороза чи Снігуроньки має бути ввічливим. Починати лист необхідно з вітання. Доброго чарівника треба привітати з наступаючим Новим роком і побажати йому всього самого найкращого. В кінці послання необхідно попрощатися і заздалегідь подякувати Діду Морозу за майбутній подарунок;
  • дорослі повинні допомогти дитині трохи написати про себе: що він любить їсти, чим займатися у вільний час, як допомагає батькам у домашніх справах;
  • потім можна вказати, чого хоче дитина. Поясніть дитині, що великий список з 20 пунктів Дід Мороз навряд чи зможе виконати. Будемо набагато краще, якщо в посланні буде всього 2-3 прохання, а добрий чарівник сам визначитися, яке з побажань він зможе виконати;
  • крім того, дорослі повинні допомогти дитині красиво оформити лист, наприклад, розфарбувати послання фломастерами, прикрасити аплікаціями, оригінально вирізати куточки.


Коли лист буде написано, красиво оформлено і надіслано, діти з особливим нетерпінням чекатимуть наступ новорічної ночі. А чому б не подарувати малюкам шматочок дива ще до 31 грудня і не написати у відповідь послання від Діда Мороза або Снігуроньки?


картинка лист від Діда Мороза для дітей своїми руками


Лист від Діда Мороза своїми руками


Дідусь Мороз може відповісти дівчинці, а хлопчикові нехай відповісти Снігуронька. У відповідь лист стане для малюка незвичайним, а можливо, найдивовижнішою подією.


Дід Мороз чи Снігуронька в своєму посланні також повинні привітати своїх маленьких друзів з наступаючим святом, похвалити малюків за хорошу поведінку, трохи розповісти про своє життя в фінляндії, яка вважається резиденцією зберігачів Зими. І звичайно ж, запевнити свого маленького адресата в тому, що його подарунок готовий і виявиться під ялинкою в новорічну ніч.


Лист від Снігуроньки для дітей може виглядати приблизно так:


Добрий день, мій маленький друг! Я вітаю тебе з наступаючим Новим роком! Прочитала твій лист і дуже рада, що ти така хороша і слухняна дитина. Щиро сподіваюся, що тобою пишаються батьки і так буде тривати і далі.


Хочу побачити твою новорічну ялинку. Поспішаю тебе повідомити, чарівні дідусеві сани вже готові до великої подорожі, і коли ми будемо в твоєму місті, я обов'язково загляну в твій будинок і залишу для тебе під ялинкою приємний новорічний сюрприз.


Міцно обіймаю тебе і бажаю тобі всього самого найкращого!Щаслива посмішка малюка варта того, щоб заздалегідь підготувати таке невелике послання від Снігуроньки або лист від Діда Мороза 2022-2023. Якщо в каруселі новорічних справ у дорослих не залишається часу для підготовки листа своїми руками, то в інтернеті завжди можна знайти шаблон листа від Діда Мороза.


Дитячі роки - це щасливий час чудес, яке пролетить дуже швидко і непомітно. Тому, шановні батьки, приділіть час своїм дітям - допоможіть їм скласти лист Діду Морозу і не забудьте вручити їм відповідні послання.


Це цікаво:


Новогодние книги 2022-2023

Новый год у знаменитостей 2022-2023

Новогодние зарубежные фильмы 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв