Декор ялинковими кулями 2022-2023

фото декор ялинковими кулями


Новорічні кулі вважаються самим незамінним і впізнаваним символом зимових свят. Жодна ялинка в будинках не обходиться без наряду з маленьких і великих куль. Напередодні свята веселих і блискучих кульок багато не буває. Скляні, пластикові, з логотипами компаній або з портретами новорічних героїв, зроблені вручну - такі кульки можуть прикрасити не тільки новорічне деревце, а й брати участь в декорі багатьох предметів домашнього ужитку, починаючи від вазочок і цукерниць і закінчуючи вікнами і дверима.


зображення кулі на Новий рік


Ідеї ​​декору новорічними кульками


Прозора ємність з ялинковими кульками. Невеликі і яскраві кульки, укладені у високу вазу, виглядають дуже ефектно. Тим більше, що така прикраса кімнати не відніме багато часу, а результат буде вражаючим. Такі ємності можна розставити скрізь - в кімнаті на вікні або поличці, в спальні на тумбочці, в передпокої або на кухні. Однаково красиво виглядають як різнокольорові кулькові композиції, так і класичні однотонні або двоколірні.


фотографія новорічні ідеї декору


Ялинка з новорічних куль. Якщо ваша житлоплоща не дозволяє встановити в кімнаті справжню сосну, то можна зробити блискучу альтернативу з кульок. Один з варіантів кульковою ялинки: закріпити блискучі зелені кулі на стіні у формі, що нагадує обриси ялинки.


картинка ялинкові новорічні кулі


Також декор ялинковими кулями 2022-2023 доречний при оздобленні святкового столу. Дуже красиво і святково виглядають композиції з ялинових гілок, шишок, куль і свічок, розташовані в центрі обіднього столу.


фото ідеї декору новорічними кульками


Вінок з новорічних іграшок, декорування кулями люстри, стелі, вікон або дверей - кожна з новорічних ідей декору кульками під час свята буде виглядати легко, повітряно і оригінально.Це цікаво:


Новогодняя елка на стене 2022-2023

Как украсить новогоднюю елку 2022-2023

Новогодний интерьер 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв