Корпоратив на Новий рік 2022-2023

фото корпоратив на Новий рік


Різні ідеї для новорічного корпоративу починають хвилювати співробітників багатьох сучасних компаній і фірм ще з середини осені. Адже сьогоднішні святкові корпоративи вже практично в обов'язковому порядку входять в плани заходів організації на рік. Розумне і передбачливе керівництво весь час піклується про зміцнення командного духу своїх співробітників і не забуває про організацію насичених і цікавих корпоративів, які як ніщо краще допомагає згуртувати колектив.


Зміст:


Людям потрібно свято і відпочинок, інакше навантаження на роботі в кінці року, яке відчувають на собі майже всі співробітники організації, може негативно позначитися на настрої людей і якості продукції, що випускається. Також, у багатьох випадках, факт проведення новорічного свята свідчить про те, що фірма має хороше фінансове становище і не схильна до негативних зовнішніх впливів.


Для того, щоб новорічний корпоратив виконав свої основні завдання, керівництву зовсім не обов'язково виділяти на його проведення значний бюджет. Якщо колектив фірми є дружним і налаштований на веселе свято, то всі готові скинутися на нього і покрити певну частину витрат. Головне на таких святкових заходах - це бажання веселитися, організація і проведення цікавих конкурсів та приємні подарунки.


зображення ідеї новорічного корпоративу


Коли приступати до підготовки новорічного свята


Традиційно відзначати зустріч Нового року фірми починають після 20 грудня, але іноді трапляється так, що свято намічається на перші числа січня. Готуватися до нього потрібно заздалегідь. Якщо корпоратив готується своїми силами, то починати його організацію слід за 25-30 днів до запланованої дати. Якщо ж сценарій свята замовляється в спеціальних агентствах, то починати співпрацю з його працівниками слід за 2 місяці до початку. Цього часу має вистачити, щоб до дрібниць обміркувати всі нюанси свята і зробити корпоратив на вищому рівні.


Якщо ви мрієте, щоб новорічна вечірка була самою барвистою і веселою подією серед усіх раніше проведених свят на честь Нового року, необхідно продумати наступні питання:


- де провести новорічний корпоратив, щоб усім було комфортно, весело і нестандартно;
- як організувати захід, щоб в сценарії були елементи новизни і оригінальності;
- як оформити приміщення, де буде проводитися вечірка.


Всім хочеться милуватися красивими і яскравими деталями. Крім традиційних атрибутів свята - повітряних барвистих гірлянд, кульок, ялинкових вінків і бенгальських вогнів - знадобиться спеціальний реквізит і декорації в залежності від обраного сценарію заходу.


фотографія конкурси на новорічний корпоратив


Так багато ідей - що ж вибрати


Свято можна організувати за класичною схемою банкету - в залежності від віку і статусу співробітників і запрошених на свято гостей це найприйнятніший варіант. Але набагато цікавіше придумати тематичний Новий рік і перетворити його в невелике шоу. Наприклад, сценарій на новорічний корпоратив може бути пов'язаний з казковими інсценівками, історичними подіями, організований в фольклорному стилі або в жанрі пригодницького зимового квесту. Тільки різні екзотичні варіанти все ж краще узгодити з усіма колегами - учасниками вечірки.


Провести новорічний корпоратив можна як в офісі (якщо дозволяє площа), так і поза офісом. Як показує практика, новорічна вечірка в кафе, заміському клубі або ресторані все ж вважається більш кращою. Святкувати і веселитися разом з колегами по роботі набагато приємніше в неробочій обстановці, подалі від офіційних робочих місць і ділового антуражу.


картинка сценарій корпоративу на Новий рік


Незвичайні корпоративи


Існує кілька варіантів новорічних корпоративів, які стають останнім часом дуже популярними. Наприклад, спортивний корпоратив. Різні спортивні конкурси та спартакіади на 100% зміцнюють командний дух, бойовий настрій і відчуття ліктя, а в кінцевому підсумку збільшують результативність бізнесу. Звичайно, такий захід підходить для молодих співробітників, але для більш старших товаришів можна влаштувати прості конкурси на новорічному корпоративі, наприклад, звичний настільний теніс або стрибання в мішках. Для любителів гострих відчуттів відмінно підійде зимовий пейнтбол.


фото де провести новорічний корпоратив


Корпоратив на Новий рік 2022-2023 може бути будь-який, сценарій і місце проведення залежать від настрою і бажання самого колективу. Особливо цікавою на корпоративах є самостійна підготовка цікавих номерів і пародій. Весело і приємно дізнаватися своїх колег в незвичайних образах і ролях. Навіть якщо їх номери будуть далеко не професійними, позитивні емоції після перегляду програми гарантовані.Це цікаво:


Новый год с ребенком 2022-2023

Новый год в одиночестве 2022-2023

Безопасность на Новый год 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв