Безпека на Новий рік 2022-2023

фото безпека на Новий рік


Новорічні свята приносять з собою не тільки радість, а й певні проблеми, пов'язані з особистою безпекою і захищеністю житла від пожеж і крадіжок. Щоб безпеку житла в новорічні свята не викликала проблем, краще заздалегідь подбати про певні запобіжні заходи.


Зміст:


Як уберегти квартиру від пожеж


Традиційним і улюбленим символом новорічних свят є ялинка. На сьогоднішній день ці зелені красуні представлені в різних варіантах - живі та штучні, маленькі і високі, об'ємні і невеликі. Натуральні дерева є більш стійкими до випадкового займання, ніж штучні ялинки. Небезпечними можна вважати тільки сухі дерева, які довго простояли в квартирі, але зазвичай мало хто тримає в будинку пересохлі ялинки.


З штучними деревами справи йдуть інакше. Ціна штучних ялинок різниться і безпосередньо залежить від якості і надійності матеріалу, з якого вона виконана. Дешеві ялинки нерідко виготовляють з полімерних відходів, які не тільки легко спалахують, але і виділяють в повітря при горінні небезпечні для здоров'я токсини. І хоча всі виробники штучних ялинок пишуть на упаковках, що їх продукція безпечна і не горить, найчастіше це не відповідає дійсності. Для того, щоб свято не було затьмарене пожежею, слід купувати штучні ялинки, які відповідають правилам пожежної безпеки, і тільки при наявності сертифіката відповідності якості.


картинка як уберегти квартиру від крадіжок в новорічні свята


Рекомендації, що стосуються установки і прикрашання ялинки


Виконання даних простих рекомендацій допоможе уберегти квартиру від пожежі:

  • не можна прикрашати ялинку справжніми свічками або розміщувати їх поруч з прикрашеним деревом;
  • ставити новорічні дерева необхідно вдалині від будь-яких приладів, які нагріваються;
  • пожежу можуть викликати хлопавки або бенгальські вогні, якщо використовувати їх поруч з ялинкою.


У разі, якщо ялинка все ж загорілася, необхідно швидко укласти її на підлогу і накрити великим щільним покривалом. Таким чином буде обмежений приплив кисню до вогню. Якщо ялинкові гірлянди не включені в мережу, то ялинку яка зайнялася можна залити водою.


зображення як уберегти квартиру від пожеж на Новий рік


Як убезпечити свій будинок від квартирних крадіжок


На новорічні канікули багато наших співгромадян виїжджають з міст. Тому злодії люблять «працювати» саме в цей гарячий сезон? Як убезпечити квартиру від крадіжок?


Кватирки, вікна, двері балкона на час від'їзду повинні бути закриті. Запасний комплект ключів краще віддати родичам або сусідам з проханням періодично заходити в квартиру, а заодно полити квіточки і діставати з поштової скриньки пресу. Квартирні злодії перед крадіжками зазвичай влаштовують стеження за поштовою скринькою і вікнами квартири. Якщо ви не хочете навантажувати проблемами друзів, то можна купити спеціальний механізм, який дозволяє включати в квартирі світло на недовгий час. Такі таймери включають освітлення в різний час, як би підкреслюючи присутність господаря квартири. Також таймер дозволяє змінити показання на електролічильнику, якщо злодій спостерігає і за ним.Крім того, експерти з МВС попереджає про «розвідку» злодіїв через соціальні мережі, в яких безтурботні господарі квартир розповідають про свої плани на новорічні вихідні і фактично запрошують домушників до себе в гості.


Ідеальний варіант квартирної безпеки на Новий рік 2022-2023 це звернення до спеціалізованих охоронним компаніям, мета яких - забезпечення охорони будинків і квартир.


Будемо сподіватися, що виконання таких простих рекомендацій, допоможе легко забезпечити безпеку житла на Новий рік.


Це цікаво:


Новогодний список дел 2022-2023

Новогодняя вечеринка 2022-2023

Новогодний отпуск 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв