Новорічний світильник 2020-2021


Напередодні новорічних свят, коли світловий день за вікном не радує своєю тривалістю, так хочеться прикрасити будинок яскравими і красивими світильниками. Зрозуміло, що в передсвятковий час супермаркети міста пропонують всілякі декоративні штучки для створення яскравого інтер'єру приміщень. Але немає нічого красивіше і дорожче новорічної прикраси, зробленого своїми руками.


Зміст:Ідеї ​​новорічних світильників


Новий рік завжди був і залишається святом, сповненим світла, яскравих фарб і гірлянд. Тому в кімнатах слід розмістити якомога більше різноманітних яскравих і променистих предметів. Необов'язково бути досвідченим майстром hand made, щоб зробити оригінальний світильник з гірлянди своїми руками. Для виготовлення такої неповторної краси вам знадобиться ваза або банка і світлодіодна гірлянда. Також можна приготувати кілька куль, шишок, великих намистин або інших новорічних аксесуарів для додаткового декору світильника.Банку можна взяти просту, але буде набагато краще, якщо знайдеться цікава ємність з рельєфними стінками або з кольорового скла. Гірлянду необхідно вибрати тільки світлодіодну - у неї більш яскраві вогні і вона не нагрівається при роботі. Ідеальний варіант, якщо гірлянда може працювати від акумулятора.


Як зробити світильник до Нового року з банки і гірлянди?


Порядок дій наступний:

  • обрану скляну ємність вимити і ретельно висушити;
  • акуратно укласти гірлянду всередину ємності;
  • зверху можна розмістити кілька різнокольорових кульок або строкату мішуру;
  • верх банки накрити кольоровою тканиною і обв'язати дощиком. Світильник готовий.Святковий світильник також можна зробити із залишків пряжі. Для цього нитками, змоченими в клеї ПВА, обмотати невелику повітряну кульку. Обмотувати треба не дуже щільно, а так, щоб залишалися невеликі отвори. Коли клей висохне, кулю треба дістати з конструкції. Через дірочки між нитками в отриманій кулі слід вставити маленькі світильники, що працюють від батарейок. Таких куль можна зробити кілька, найкраще з різнокольорових ниток і різних розмірів. Вийде чудова композиція світлових сферичних штучок!Новорічні світильники 2020-2021 зробити чарівними зовсім не складно. Будь-які підручні матеріали для створення зимових світлячків напевно знайдуться в кожному будинку. А якщо ви бажаєте створити максимально незвичайний світильник, можна пройтися по магазинах у пошуках відповідних предметів. Хоча, як правило, самостійно виготовлені світильники гарні самі по собі, і тому перевантажувати і ускладнювати їх не має сенсу.


Це цікаво:


Новогодний венок 2020-2021

Новогодний декор вязаными вещами 2020-2021

Новогодние подсвечники 2020-2021

Нет комментариев
Добавить комментарий